Aubameyang wekt verbazing met ongeziene actie in Arsenal-fiasco

door
Aubameyang wekt verbazing met ongeziene actie in Arsenal-fiasco

Een opmerkelijke actie van Arsenal-spits Aubameyang, zorgt voor de nodige verbazing bij de supporters van Arsenal. Gisteren speelde de Gunners een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. Met een achterstand van 1-2 besloot Aubameyang het veld te verlaten voor een bezoek aan het toilet.

De aanvaller verdween een paar minuten van het veld, net in de periode dat zijn ploeg aanstalten maakte om de 2-2 te scoren. De interim-coach van Arsenal Freddie Ljungberg bevestigde na de wedstrijd dat zijn spits een toiletpauze nodig had. "Eerlijk gezegd had ik geen eens door dat hij het veld verliet. Ik zag hem terug het veld op komen, nadat hij een paar minuten weg was geweest." Ljungberg geeft aan niet zo zwaar te tillen aan dit incident. "Als je moet, dan moet je."

De verdwijntruc van Aubameyang zorgt echter wel voor een hoop verbijstering bij de achterban van Arsenal. Verschillende supporters laten hun ongenoegen via Twitter weten. "Ging Aubameyang nou net naar het toilet tijdens een wedstrijd die we aan het verliezen zijn", twittert een supporter.

Deze ontzetting heeft alles te maken met de afgelopen resultaten van de Gunners. Arsenal wist de laatste negen wedstrijden geen wedstrijd om te zetten in een overwinning. Dit is de slechtste reeks in 42 jaar, sinds maart 1977, toen Arsenal tien wedstrijden achterelkaar niet wist te winnen. Er wacht dus nog een zware klus voor Freddie Ljungberg, om met zijn ploeg weer de weg omhoog te vinden. De club uit Londen staat namelijk op de 10e positie in de Premier League.

LEES OOK: City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Kan gebeuren?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

92
92
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

99
99
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

75
75
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

118
118
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

163
163
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

113
113
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

87
87
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

164
164
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

40
40
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

297
297
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

236
236
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

222
222
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

148
148
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

122
122
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

65
65
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

102
102
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

320
320
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

474
474
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

408
408
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws