Allegri laat zich uit over zijn toekomst

56 stemmen
Allegri laat zich uit over zijn toekomst

Bij elke Europese topclub waar de trainer onder druk staat, of de trainer de laan uit is gestuurd, komt zijn naam voorbij. Massimiliano Allegri is erg gewild, maar pas zin de zomer gaat hij een nieuwe klus aanpakken. In gesprek met ESPN praat de Italiaan over zijn toekomst.

Allegri is al meerdere malen genoemd als de opvolger van Unai Emery bij Arsenal. Ook bij Bayern München schijnt hij op het lijstje te staan. De clubloze coach hoort deze geruchten allemaal rustig aan, hij gaat immers pas aankomende zomer weer aan de slag.

"In juni. Ik weet niet of dit een sabbatical heet", zegt hij tegen ESPN. "Mijn zaakwaarnemer Giovanni Branchini en ik kwamen direct tot dit besluit. Nadat de relatie met Juventus werd verbroken kwam de beslissing er een jaar uit te gaan." Deze pauze kwam volgens Allegri niet ongelegen.

"Ik ben achttien jaar speler geweest en zestien jaar als coach actief geweest. Na 34 jaar ben ik gestopt. Ik ben een gelukkig man. Ik heb de kans te reflecteren, met mensen te praten en dingen te doen in mijn privéleven waar mijn passie ligt, zoals theater, tentoonstellingen en boeken." Overigens is Allegri zich bewust dat hij een goede keuze moet maken voor aankomende zomer.

"Het zal een belangrijk jaar worden. Belangrijk vanwege de keuze die ik ga maken. Ik zal erop voorbereid moeten zijn. Na een jaar aan de kant en vijf jaar Juventus wil ik niet terugkeren in het voetbal en het slecht doen." De oud-trainer van onder andere AC Milan en Juventus geeft wel een kleine hint over zijn toekomst. "Ik volg hier in Milaan lessen Engels. Ik kan het al aardig spreken, maar het luisteren is wat lastiger. Als de persoon die me helpt wat langzamer praat, dan begrijp ik het. Ik kijk ook films in het Engels en lees in die taal. Dan begrijp ik het."

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Zal hij naar de Premier League vertrekken?

Meest recent

Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

11
11
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

16
16
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

67
67
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

90
90
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

282
282
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

146
146
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

69
69
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

365
365
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

195
195
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

232
232
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

86
86
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

165
165
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

320
320
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

175
175
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

183
183
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

225
225
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

831
831
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

176
176
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

670
670
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

620
620
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

394
394
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

279
279
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236

Meer sportnieuws