'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

5268 stemmen
'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

Club Brugge lijkt komende winter de transfermarkt op te gaan met het voornaamste doel een nieuwe spits te vinden. Om de leemte vooraan in te vullen, worden er enkele opvallende en grote namen genoemd. Zo passeerde onder meer die van Michy Batshuayi de revue.

Het Nieuwsblad liet de naam van Batsman vanochtend vallen, en helemaal onlogisch is dat zeker niet. Michy Batshuayi zit in een lastige situatie bij Chelsea, waar hij niet al te veel in actie komt. Zelfs afgelopen weekend mocht hij niet starten, noch invallen, ondanks het feit dat eerste keuze Tammy Abraham geblesseerd aan de kant stond. En dat met een EK voor de deur.

Het valt te bedenken dat Batshuayi aast op meer speelminuten (lees: basisplaats), om zijn plek in de selectie van de Rode Duivels zeker niet te verliezen. De ex-spits van Standard kan wel elders terecht, zou je denken, maar daar valt toch een kanttekening bij te maken. Zijn laatste uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace draaiden namelijk af op een fiasco, wat andere ploegen zeker zal tegenhouden. 

Daarbovenop is Club al lang geen ‘kleintje’ meer in Europa. Het beschikt nu al over een kern die wel eens zou kunnen verrassen in de Europa League, kijk naar de wedstrijden tegen Real Madrid en PSG. Ook dat kan zeker meespelen in de eventuele beslissing van Batshuayi. Daarnaast gaven amen als Chadli en Mignolet hem afgelopen zomer al het voorbeeld met hun terugkeer naar de JPL, wat hen hen straks quasi zeker een EK-selectie oplevert. Allemaal zaken die in het voordeel spreken van Blauw-Zwart.

En tot slot kunnen ze in Brugge ook nog een handje worden geholpen door Olivier Giroud. Ook de Fransman komt weinig aan spelen toe, en wil eigenlijk vertrekken in januari. Probleem: niemand wil hem, zo valt te lezen in Engelse media. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor geïnteresseerde clubs hem gratis kunnen oppikken in juli. Daardoor zou Batsman dan ook een vrijgeleide richting uitgang kunnen krijgen op Stamford Bridge, al zeker daar Chelsea het nieuws kreeg dat het ook zelf terug transfers mag doen in januari. ‘Operatie-Batshuayi’ zou dus helemaal niet onmogelijk zijn, al is het wel de vraag of hij over het ideale profiel beschikt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

Batshuayi moet gewoon voor Club kiezen...

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

12
12
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

21
21
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

102
102
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

156
156
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

184
184
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

125
125
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

248
248
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

106
106
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

510
510
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

69
69
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

53
53
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

320
320
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

54
54
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

125
125
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

90
90
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

168
168
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

209
209
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

543
543
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

260
260
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

979
979
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

112
112

Meer sportnieuws