'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

door
'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

Club Brugge lijkt komende winter de transfermarkt op te gaan met het voornaamste doel een nieuwe spits te vinden. Om de leemte vooraan in te vullen, worden er enkele opvallende en grote namen genoemd. Zo passeerde onder meer die van Michy Batshuayi de revue.

Het Nieuwsblad liet de naam van Batsman vanochtend vallen, en helemaal onlogisch is dat zeker niet. Michy Batshuayi zit in een lastige situatie bij Chelsea, waar hij niet al te veel in actie komt. Zelfs afgelopen weekend mocht hij niet starten, noch invallen, ondanks het feit dat eerste keuze Tammy Abraham geblesseerd aan de kant stond. En dat met een EK voor de deur.

Het valt te bedenken dat Batshuayi aast op meer speelminuten (lees: basisplaats), om zijn plek in de selectie van de Rode Duivels zeker niet te verliezen. De ex-spits van Standard kan wel elders terecht, zou je denken, maar daar valt toch een kanttekening bij te maken. Zijn laatste uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace draaiden namelijk af op een fiasco, wat andere ploegen zeker zal tegenhouden. 

Daarbovenop is Club al lang geen ‘kleintje’ meer in Europa. Het beschikt nu al over een kern die wel eens zou kunnen verrassen in de Europa League, kijk naar de wedstrijden tegen Real Madrid en PSG. Ook dat kan zeker meespelen in de eventuele beslissing van Batshuayi. Daarnaast gaven amen als Chadli en Mignolet hem afgelopen zomer al het voorbeeld met hun terugkeer naar de JPL, wat hen hen straks quasi zeker een EK-selectie oplevert. Allemaal zaken die in het voordeel spreken van Blauw-Zwart.

En tot slot kunnen ze in Brugge ook nog een handje worden geholpen door Olivier Giroud. Ook de Fransman komt weinig aan spelen toe, en wil eigenlijk vertrekken in januari. Probleem: niemand wil hem, zo valt te lezen in Engelse media. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor geïnteresseerde clubs hem gratis kunnen oppikken in juli. Daardoor zou Batsman dan ook een vrijgeleide richting uitgang kunnen krijgen op Stamford Bridge, al zeker daar Chelsea het nieuws kreeg dat het ook zelf terug transfers mag doen in januari. ‘Operatie-Batshuayi’ zou dus helemaal niet onmogelijk zijn, al is het wel de vraag of hij over het ideale profiel beschikt.

LEES OOK: Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

Batshuayi moet gewoon voor Club kiezen...

Meest recent

Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

8
8
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

9
9
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

29
29
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

23
23
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

179
179
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

131
131
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

135
135
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

148
148
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

92
92
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

237
237
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

276
276
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

751
751
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

44
44
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

303
303
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

71
71
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1079
1079
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

379
379
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

135
135
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

162
162
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

387
387
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

156
156
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2143
2143
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

614
614
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

637
637

Meer sportnieuws