'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

door
'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

Club Brugge lijkt komende winter de transfermarkt op te gaan met het voornaamste doel een nieuwe spits te vinden. Om de leemte vooraan in te vullen, worden er enkele opvallende en grote namen genoemd. Zo passeerde onder meer die van Michy Batshuayi de revue.

Het Nieuwsblad liet de naam van Batsman vanochtend vallen, en helemaal onlogisch is dat zeker niet. Michy Batshuayi zit in een lastige situatie bij Chelsea, waar hij niet al te veel in actie komt. Zelfs afgelopen weekend mocht hij niet starten, noch invallen, ondanks het feit dat eerste keuze Tammy Abraham geblesseerd aan de kant stond. En dat met een EK voor de deur.

Het valt te bedenken dat Batshuayi aast op meer speelminuten (lees: basisplaats), om zijn plek in de selectie van de Rode Duivels zeker niet te verliezen. De ex-spits van Standard kan wel elders terecht, zou je denken, maar daar valt toch een kanttekening bij te maken. Zijn laatste uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace draaiden namelijk af op een fiasco, wat andere ploegen zeker zal tegenhouden. 

Daarbovenop is Club al lang geen ‘kleintje’ meer in Europa. Het beschikt nu al over een kern die wel eens zou kunnen verrassen in de Europa League, kijk naar de wedstrijden tegen Real Madrid en PSG. Ook dat kan zeker meespelen in de eventuele beslissing van Batshuayi. Daarnaast gaven amen als Chadli en Mignolet hem afgelopen zomer al het voorbeeld met hun terugkeer naar de JPL, wat hen hen straks quasi zeker een EK-selectie oplevert. Allemaal zaken die in het voordeel spreken van Blauw-Zwart.

En tot slot kunnen ze in Brugge ook nog een handje worden geholpen door Olivier Giroud. Ook de Fransman komt weinig aan spelen toe, en wil eigenlijk vertrekken in januari. Probleem: niemand wil hem, zo valt te lezen in Engelse media. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor geïnteresseerde clubs hem gratis kunnen oppikken in juli. Daardoor zou Batsman dan ook een vrijgeleide richting uitgang kunnen krijgen op Stamford Bridge, al zeker daar Chelsea het nieuws kreeg dat het ook zelf terug transfers mag doen in januari. ‘Operatie-Batshuayi’ zou dus helemaal niet onmogelijk zijn, al is het wel de vraag of hij over het ideale profiel beschikt.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Batshuayi moet gewoon voor Club kiezen...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: 'Raman terug naar AA Gent?'

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

1
1
Garcia opgelet: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

16
16
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

202
202
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

174
174
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

87
87
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

26
26
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

33
33
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

119
119
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

129
129
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

429
429
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

99
99
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

187
187
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

40
40
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

141
141
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

141
141
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

327
327
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

137
137
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

93
93
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

385
385
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

155
155
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

165
165
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

342
342
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

472
472
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

152
152

Meer sportnieuws