'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

5268 stemmen
'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

Club Brugge lijkt komende winter de transfermarkt op te gaan met het voornaamste doel een nieuwe spits te vinden. Om de leemte vooraan in te vullen, worden er enkele opvallende en grote namen genoemd. Zo passeerde onder meer die van Michy Batshuayi de revue.

Het Nieuwsblad liet de naam van Batsman vanochtend vallen, en helemaal onlogisch is dat zeker niet. Michy Batshuayi zit in een lastige situatie bij Chelsea, waar hij niet al te veel in actie komt. Zelfs afgelopen weekend mocht hij niet starten, noch invallen, ondanks het feit dat eerste keuze Tammy Abraham geblesseerd aan de kant stond. En dat met een EK voor de deur.

Het valt te bedenken dat Batshuayi aast op meer speelminuten (lees: basisplaats), om zijn plek in de selectie van de Rode Duivels zeker niet te verliezen. De ex-spits van Standard kan wel elders terecht, zou je denken, maar daar valt toch een kanttekening bij te maken. Zijn laatste uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace draaiden namelijk af op een fiasco, wat andere ploegen zeker zal tegenhouden. 

Daarbovenop is Club al lang geen ‘kleintje’ meer in Europa. Het beschikt nu al over een kern die wel eens zou kunnen verrassen in de Europa League, kijk naar de wedstrijden tegen Real Madrid en PSG. Ook dat kan zeker meespelen in de eventuele beslissing van Batshuayi. Daarnaast gaven amen als Chadli en Mignolet hem afgelopen zomer al het voorbeeld met hun terugkeer naar de JPL, wat hen hen straks quasi zeker een EK-selectie oplevert. Allemaal zaken die in het voordeel spreken van Blauw-Zwart.

En tot slot kunnen ze in Brugge ook nog een handje worden geholpen door Olivier Giroud. Ook de Fransman komt weinig aan spelen toe, en wil eigenlijk vertrekken in januari. Probleem: niemand wil hem, zo valt te lezen in Engelse media. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor geïnteresseerde clubs hem gratis kunnen oppikken in juli. Daardoor zou Batsman dan ook een vrijgeleide richting uitgang kunnen krijgen op Stamford Bridge, al zeker daar Chelsea het nieuws kreeg dat het ook zelf terug transfers mag doen in januari. ‘Operatie-Batshuayi’ zou dus helemaal niet onmogelijk zijn, al is het wel de vraag of hij over het ideale profiel beschikt.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Batshuayi moet gewoon voor Club kiezen...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

131
131
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

25
25
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

50
50
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

91
91
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

171
171
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

692
692
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

130
130
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

214
214
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

172
172
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

270
270
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

48
48
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

182
182
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

519
519
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

255
255
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

239
239
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

142
142
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

347
347
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

154
154
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

146
146

Meer sportnieuws