'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

5268 stemmen
'Club mag terecht hoop koesteren op stunttransfer Batshuayi'

Club Brugge lijkt komende winter de transfermarkt op te gaan met het voornaamste doel een nieuwe spits te vinden. Om de leemte vooraan in te vullen, worden er enkele opvallende en grote namen genoemd. Zo passeerde onder meer die van Michy Batshuayi de revue.

Het Nieuwsblad liet de naam van Batsman vanochtend vallen, en helemaal onlogisch is dat zeker niet. Michy Batshuayi zit in een lastige situatie bij Chelsea, waar hij niet al te veel in actie komt. Zelfs afgelopen weekend mocht hij niet starten, noch invallen, ondanks het feit dat eerste keuze Tammy Abraham geblesseerd aan de kant stond. En dat met een EK voor de deur.

Het valt te bedenken dat Batshuayi aast op meer speelminuten (lees: basisplaats), om zijn plek in de selectie van de Rode Duivels zeker niet te verliezen. De ex-spits van Standard kan wel elders terecht, zou je denken, maar daar valt toch een kanttekening bij te maken. Zijn laatste uitleenbeurten aan Valencia en Crystal Palace draaiden namelijk af op een fiasco, wat andere ploegen zeker zal tegenhouden. 

Daarbovenop is Club al lang geen ‘kleintje’ meer in Europa. Het beschikt nu al over een kern die wel eens zou kunnen verrassen in de Europa League, kijk naar de wedstrijden tegen Real Madrid en PSG. Ook dat kan zeker meespelen in de eventuele beslissing van Batshuayi. Daarnaast gaven amen als Chadli en Mignolet hem afgelopen zomer al het voorbeeld met hun terugkeer naar de JPL, wat hen hen straks quasi zeker een EK-selectie oplevert. Allemaal zaken die in het voordeel spreken van Blauw-Zwart.

En tot slot kunnen ze in Brugge ook nog een handje worden geholpen door Olivier Giroud. Ook de Fransman komt weinig aan spelen toe, en wil eigenlijk vertrekken in januari. Probleem: niemand wil hem, zo valt te lezen in Engelse media. Zijn contract loopt af op het einde van dit seizoen, waardoor geïnteresseerde clubs hem gratis kunnen oppikken in juli. Daardoor zou Batsman dan ook een vrijgeleide richting uitgang kunnen krijgen op Stamford Bridge, al zeker daar Chelsea het nieuws kreeg dat het ook zelf terug transfers mag doen in januari. ‘Operatie-Batshuayi’ zou dus helemaal niet onmogelijk zijn, al is het wel de vraag of hij over het ideale profiel beschikt.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Batshuayi moet gewoon voor Club kiezen...

Meest recent

Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

176
176
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

305
305
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

122
122
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

446
446
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

185
185
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

102
102
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

114
114
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

291
291
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

248
248
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

212
212
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1645
1645
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

100
100
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

477
477
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

852
852
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

145
145
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

502
502
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

16
16
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

495
495
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

282
282
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

112
112
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

253
253
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

439
439
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

150
150
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

88
88
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

212
212

Meer sportnieuws