WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 18 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt op de Freethiel, waar Waasland-Beveren het bezoek krijgt van Antwerp. De Great Old vond net op tijd de goede vorm terug om coach Laszlo Bölöni uit de wind te zetten, maar buiten de Bosuil wil het niet echt vlotten. De laatste zege op verplaatsing dateert zo al van midden september in Anderlecht, sindsdien volgde een schamele drie op 15. Als ook bij het op één na laatst, zelf wel verre van onklopbaar voor eigen volk, niet wordt gewonnen brengt dat 2,40x onze inzet op.



Wie wel over een ijzeren thuisreputatie beschikt, is AA Gent. De Buffalo’s lieten pas vorige week voor het eerst punten liggen in de Ghelamco Arena, waar het zaterdag Zulte Waregem over de vloer krijgt. De troepen van ex-trainer Francky Dury doen het zelf buitenshuis verre van slecht, met enkel uitschuivers in Standard en Kortrijk. Als eerste team dit seizoen weten te winnen in Gent is desondanks misschien net iets teveel gevraagd, maar een gelijkspel zit er volgens ons wel in. Een gokje dat 5,40x ons inleggeld waard is.

Zowel Antwerp als Gent zou dus wel eens de tol kunnen betalen voor het verlengde midweekvoetbal. Ook Club Brugge had strafschoppen nodig om door te stoten in de beker, maar in Sint-Truiden zal Philippe Clement met het oog op Real Madrid allicht naar hartenlust roteren. In de heenmatch maakte Blauw-Zwart alvast met 6-0 gehakt van de Kanaries, ondanks de recente nederlaag in Antwerpen draait de machine ook op verplaatsing op volle toeren. Minstens drie Brugse treffers in Stayen leveren ons 2,28x onze bet op.



Anderlecht rekende dan weer in 90 minuten af met Moeskroen, een deugddoende en vooral broodnodige zege. In de competitie moet Paars-Wit zondag echter alweer vol aan de bak tegen Charleroi, dé ploeg van het moment. Exponent van de 19 op 21 in het Zwarte Land is ongetwijfeld Kaveh Rezaei, goed voor zeven doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. Indien de huurling van Club Brugge de fans van zijn moeder –én huidige club een plezier doet en ook in het Lotto Park trefzeker is, vermenigvuldigen wij onze inzet 2,95x.

Afsluiten doen we in Eupen, waar KV Oostende een vervolg hoopt te breien aan de overwinning van vorig weekend tegen Anderlecht. Nog maar pas de derde driepunter in deze campagne voor de Kustboys, waarvan slechts eentje buitenshuis – op de openingsspeeldag, ín Brussel. Eupen is evenwel zelf een van de zwakste thuisploegen in onze competitie, en dus roept dit onderonsje wat ons betreft om een gelijkspel. Als beide teams daarbij ook nog eens de netten weten te vinden, brengt dat 4,60x onze weddenschap op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel in Gent, een scorende Rezaei in Anderlecht en een Brugs doelpuntenfestival in Sint-Truiden, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 36x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Zal Rezaei scoren in Anderlecht?

Meest recent

'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

3
3
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

13
13
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

37
37
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

99
99
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

74
74
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

177
177
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

66
66
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

18
18
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

198
198
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

206
206
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

416
416
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

27
27
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

732
732
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

48
48
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

79
79
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

189
189
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

189
189
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

107
107
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

353
353
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

82
82
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

202
202
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

323
323
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

773
773
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1103
1103
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

360
360

Meer sportnieuws