WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 18 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt op de Freethiel, waar Waasland-Beveren het bezoek krijgt van Antwerp. De Great Old vond net op tijd de goede vorm terug om coach Laszlo Bölöni uit de wind te zetten, maar buiten de Bosuil wil het niet echt vlotten. De laatste zege op verplaatsing dateert zo al van midden september in Anderlecht, sindsdien volgde een schamele drie op 15. Als ook bij het op één na laatst, zelf wel verre van onklopbaar voor eigen volk, niet wordt gewonnen brengt dat 2,40x onze inzet op.



Wie wel over een ijzeren thuisreputatie beschikt, is AA Gent. De Buffalo’s lieten pas vorige week voor het eerst punten liggen in de Ghelamco Arena, waar het zaterdag Zulte Waregem over de vloer krijgt. De troepen van ex-trainer Francky Dury doen het zelf buitenshuis verre van slecht, met enkel uitschuivers in Standard en Kortrijk. Als eerste team dit seizoen weten te winnen in Gent is desondanks misschien net iets teveel gevraagd, maar een gelijkspel zit er volgens ons wel in. Een gokje dat 5,40x ons inleggeld waard is.

Zowel Antwerp als Gent zou dus wel eens de tol kunnen betalen voor het verlengde midweekvoetbal. Ook Club Brugge had strafschoppen nodig om door te stoten in de beker, maar in Sint-Truiden zal Philippe Clement met het oog op Real Madrid allicht naar hartenlust roteren. In de heenmatch maakte Blauw-Zwart alvast met 6-0 gehakt van de Kanaries, ondanks de recente nederlaag in Antwerpen draait de machine ook op verplaatsing op volle toeren. Minstens drie Brugse treffers in Stayen leveren ons 2,28x onze bet op.



Anderlecht rekende dan weer in 90 minuten af met Moeskroen, een deugddoende en vooral broodnodige zege. In de competitie moet Paars-Wit zondag echter alweer vol aan de bak tegen Charleroi, dé ploeg van het moment. Exponent van de 19 op 21 in het Zwarte Land is ongetwijfeld Kaveh Rezaei, goed voor zeven doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. Indien de huurling van Club Brugge de fans van zijn moeder –én huidige club een plezier doet en ook in het Lotto Park trefzeker is, vermenigvuldigen wij onze inzet 2,95x.

Afsluiten doen we in Eupen, waar KV Oostende een vervolg hoopt te breien aan de overwinning van vorig weekend tegen Anderlecht. Nog maar pas de derde driepunter in deze campagne voor de Kustboys, waarvan slechts eentje buitenshuis – op de openingsspeeldag, ín Brussel. Eupen is evenwel zelf een van de zwakste thuisploegen in onze competitie, en dus roept dit onderonsje wat ons betreft om een gelijkspel. Als beide teams daarbij ook nog eens de netten weten te vinden, brengt dat 4,60x onze weddenschap op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel in Gent, een scorende Rezaei in Anderlecht en een Brugs doelpuntenfestival in Sint-Truiden, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 36x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Zal Rezaei scoren in Anderlecht?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

15
15
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

111
111
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

125
125
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

120
120
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

46
46
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

284
284
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

152
152
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

480
480
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

182
182
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

242
242
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

477
477
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

713
713
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

328
328
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

724
724
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

126
126
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

386
386
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

613
613
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

546
546
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

262
262
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

451
451
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

591
591
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws