WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 18 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt op de Freethiel, waar Waasland-Beveren het bezoek krijgt van Antwerp. De Great Old vond net op tijd de goede vorm terug om coach Laszlo Bölöni uit de wind te zetten, maar buiten de Bosuil wil het niet echt vlotten. De laatste zege op verplaatsing dateert zo al van midden september in Anderlecht, sindsdien volgde een schamele drie op 15. Als ook bij het op één na laatst, zelf wel verre van onklopbaar voor eigen volk, niet wordt gewonnen brengt dat 2,40x onze inzet op.



Wie wel over een ijzeren thuisreputatie beschikt, is AA Gent. De Buffalo’s lieten pas vorige week voor het eerst punten liggen in de Ghelamco Arena, waar het zaterdag Zulte Waregem over de vloer krijgt. De troepen van ex-trainer Francky Dury doen het zelf buitenshuis verre van slecht, met enkel uitschuivers in Standard en Kortrijk. Als eerste team dit seizoen weten te winnen in Gent is desondanks misschien net iets teveel gevraagd, maar een gelijkspel zit er volgens ons wel in. Een gokje dat 5,40x ons inleggeld waard is.

Zowel Antwerp als Gent zou dus wel eens de tol kunnen betalen voor het verlengde midweekvoetbal. Ook Club Brugge had strafschoppen nodig om door te stoten in de beker, maar in Sint-Truiden zal Philippe Clement met het oog op Real Madrid allicht naar hartenlust roteren. In de heenmatch maakte Blauw-Zwart alvast met 6-0 gehakt van de Kanaries, ondanks de recente nederlaag in Antwerpen draait de machine ook op verplaatsing op volle toeren. Minstens drie Brugse treffers in Stayen leveren ons 2,28x onze bet op.



Anderlecht rekende dan weer in 90 minuten af met Moeskroen, een deugddoende en vooral broodnodige zege. In de competitie moet Paars-Wit zondag echter alweer vol aan de bak tegen Charleroi, dé ploeg van het moment. Exponent van de 19 op 21 in het Zwarte Land is ongetwijfeld Kaveh Rezaei, goed voor zeven doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. Indien de huurling van Club Brugge de fans van zijn moeder –én huidige club een plezier doet en ook in het Lotto Park trefzeker is, vermenigvuldigen wij onze inzet 2,95x.

Afsluiten doen we in Eupen, waar KV Oostende een vervolg hoopt te breien aan de overwinning van vorig weekend tegen Anderlecht. Nog maar pas de derde driepunter in deze campagne voor de Kustboys, waarvan slechts eentje buitenshuis – op de openingsspeeldag, ín Brussel. Eupen is evenwel zelf een van de zwakste thuisploegen in onze competitie, en dus roept dit onderonsje wat ons betreft om een gelijkspel. Als beide teams daarbij ook nog eens de netten weten te vinden, brengt dat 4,60x onze weddenschap op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel in Gent, een scorende Rezaei in Anderlecht en een Brugs doelpuntenfestival in Sint-Truiden, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 36x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

Zal Rezaei scoren in Anderlecht?

Meest recent

Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

2
2
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

8
8
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

29
29
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

111
111
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

99
99
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

63
63
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

175
175
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

61
61
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

70
70
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

65
65
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

119
119
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

131
131
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

166
166
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

355
355
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

221
221
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

109
109
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

265
265
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

93
93
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

97
97
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

366
366
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

289
289
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

696
696
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118

Meer sportnieuws