WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 18 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt op de Freethiel, waar Waasland-Beveren het bezoek krijgt van Antwerp. De Great Old vond net op tijd de goede vorm terug om coach Laszlo Bölöni uit de wind te zetten, maar buiten de Bosuil wil het niet echt vlotten. De laatste zege op verplaatsing dateert zo al van midden september in Anderlecht, sindsdien volgde een schamele drie op 15. Als ook bij het op één na laatst, zelf wel verre van onklopbaar voor eigen volk, niet wordt gewonnen brengt dat 2,40x onze inzet op.



Wie wel over een ijzeren thuisreputatie beschikt, is AA Gent. De Buffalo’s lieten pas vorige week voor het eerst punten liggen in de Ghelamco Arena, waar het zaterdag Zulte Waregem over de vloer krijgt. De troepen van ex-trainer Francky Dury doen het zelf buitenshuis verre van slecht, met enkel uitschuivers in Standard en Kortrijk. Als eerste team dit seizoen weten te winnen in Gent is desondanks misschien net iets teveel gevraagd, maar een gelijkspel zit er volgens ons wel in. Een gokje dat 5,40x ons inleggeld waard is.

Zowel Antwerp als Gent zou dus wel eens de tol kunnen betalen voor het verlengde midweekvoetbal. Ook Club Brugge had strafschoppen nodig om door te stoten in de beker, maar in Sint-Truiden zal Philippe Clement met het oog op Real Madrid allicht naar hartenlust roteren. In de heenmatch maakte Blauw-Zwart alvast met 6-0 gehakt van de Kanaries, ondanks de recente nederlaag in Antwerpen draait de machine ook op verplaatsing op volle toeren. Minstens drie Brugse treffers in Stayen leveren ons 2,28x onze bet op.



Anderlecht rekende dan weer in 90 minuten af met Moeskroen, een deugddoende en vooral broodnodige zege. In de competitie moet Paars-Wit zondag echter alweer vol aan de bak tegen Charleroi, dé ploeg van het moment. Exponent van de 19 op 21 in het Zwarte Land is ongetwijfeld Kaveh Rezaei, goed voor zeven doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. Indien de huurling van Club Brugge de fans van zijn moeder –én huidige club een plezier doet en ook in het Lotto Park trefzeker is, vermenigvuldigen wij onze inzet 2,95x.

Afsluiten doen we in Eupen, waar KV Oostende een vervolg hoopt te breien aan de overwinning van vorig weekend tegen Anderlecht. Nog maar pas de derde driepunter in deze campagne voor de Kustboys, waarvan slechts eentje buitenshuis – op de openingsspeeldag, ín Brussel. Eupen is evenwel zelf een van de zwakste thuisploegen in onze competitie, en dus roept dit onderonsje wat ons betreft om een gelijkspel. Als beide teams daarbij ook nog eens de netten weten te vinden, brengt dat 4,60x onze weddenschap op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel in Gent, een scorende Rezaei in Anderlecht en een Brugs doelpuntenfestival in Sint-Truiden, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 36x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Zal Rezaei scoren in Anderlecht?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

41
41
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

138
138
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

471
471
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

407
407
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

40
40
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

349
349
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

112
112
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

115
115
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

223
223
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

111
111
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

62
62
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

236
236
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

129
129
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

185
185
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

247
247
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

342
342
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

433
433
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

217
217
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

351
351
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

72
72
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

213
213
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

274
274

Meer sportnieuws