WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

72 stemmen
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 360 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 18 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt op de Freethiel, waar Waasland-Beveren het bezoek krijgt van Antwerp. De Great Old vond net op tijd de goede vorm terug om coach Laszlo Bölöni uit de wind te zetten, maar buiten de Bosuil wil het niet echt vlotten. De laatste zege op verplaatsing dateert zo al van midden september in Anderlecht, sindsdien volgde een schamele drie op 15. Als ook bij het op één na laatst, zelf wel verre van onklopbaar voor eigen volk, niet wordt gewonnen brengt dat 2,40x onze inzet op.



Wie wel over een ijzeren thuisreputatie beschikt, is AA Gent. De Buffalo’s lieten pas vorige week voor het eerst punten liggen in de Ghelamco Arena, waar het zaterdag Zulte Waregem over de vloer krijgt. De troepen van ex-trainer Francky Dury doen het zelf buitenshuis verre van slecht, met enkel uitschuivers in Standard en Kortrijk. Als eerste team dit seizoen weten te winnen in Gent is desondanks misschien net iets teveel gevraagd, maar een gelijkspel zit er volgens ons wel in. Een gokje dat 5,40x ons inleggeld waard is.

Zowel Antwerp als Gent zou dus wel eens de tol kunnen betalen voor het verlengde midweekvoetbal. Ook Club Brugge had strafschoppen nodig om door te stoten in de beker, maar in Sint-Truiden zal Philippe Clement met het oog op Real Madrid allicht naar hartenlust roteren. In de heenmatch maakte Blauw-Zwart alvast met 6-0 gehakt van de Kanaries, ondanks de recente nederlaag in Antwerpen draait de machine ook op verplaatsing op volle toeren. Minstens drie Brugse treffers in Stayen leveren ons 2,28x onze bet op.



Anderlecht rekende dan weer in 90 minuten af met Moeskroen, een deugddoende en vooral broodnodige zege. In de competitie moet Paars-Wit zondag echter alweer vol aan de bak tegen Charleroi, dé ploeg van het moment. Exponent van de 19 op 21 in het Zwarte Land is ongetwijfeld Kaveh Rezaei, goed voor zeven doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. Indien de huurling van Club Brugge de fans van zijn moeder –én huidige club een plezier doet en ook in het Lotto Park trefzeker is, vermenigvuldigen wij onze inzet 2,95x.

Afsluiten doen we in Eupen, waar KV Oostende een vervolg hoopt te breien aan de overwinning van vorig weekend tegen Anderlecht. Nog maar pas de derde driepunter in deze campagne voor de Kustboys, waarvan slechts eentje buitenshuis – op de openingsspeeldag, ín Brussel. Eupen is evenwel zelf een van de zwakste thuisploegen in onze competitie, en dus roept dit onderonsje wat ons betreft om een gelijkspel. Als beide teams daarbij ook nog eens de netten weten te vinden, brengt dat 4,60x onze weddenschap op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel in Gent, een scorende Rezaei in Anderlecht en een Brugs doelpuntenfestival in Sint-Truiden, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 36x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Zal Rezaei scoren in Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

85
85
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

35
35
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

315
315
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

51
51
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

188
188
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

225
225
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

158
158
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

666
666
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

64
64
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

165
165
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1046
1046
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

669
669
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

444
444
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

836
836
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

829
829
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

488
488
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

394
394

Meer sportnieuws