Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

door
Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

Europees mogen ze overwinteren en ook in de competitie doet AA Gent het uitstekend, maar op de beker hoeven ze in de Ghelamco Arena niet meer te rekenen. In Charleroi gingen de Buffalo's, die met een vertimmerd middenveld aan moesten treden, namelijk met 1-0 onderuit.


Noch Jonathan David, noch Elisha Owusu stond daarbij op het wedstrijdblad van Jess Thorup, en dus waren heel wat fans al ongerust over hun twee sterkhouders. Over die laatste kan de twijfel nog even blijven aanhouden, want Owusu zou volgens Thorup sukkelen met een blessure. David keerde dan weer terug naar Canada nadat hij het vreselijke nieuws had ontvangen dat zijn moeder was overleden.

UPDATE 16u15
Wanneer we David weer in Gent mogen verwachten is voorlopig nog onduidelijk, maar over de terugkeer van Owusu viel er een dag na de uitschakeling wél goed nieuws te rapen. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Fransman woensdagochtend in aanloop naar het bekerduel nog testte, maar teveel hinder ondervond van overbelaste buikspieren om te kunnen spelen op Mambourg.

De verdedigende middenvelder wordt volgens het dagblad echter wel alweer klaargestoomd voor de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem van aanstaande zaterdag. Sinds Owusu afgelopen zomer voor een prikje werd weggeplukt bij Olympique Lyon, ontpopte hij zich tot een van de absolute sterkhouders in de vaak geprezen Gentse ruit op het middenveld. Dat Thorup hem niet voor lange tijd zal moeten missen is dan ook een fikse opsteker.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Owusu is de beste verdedigende middenvelder in België

Meest recent

Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

0
0
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

61
61
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

145
145
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

187
187
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

852
852
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

401
401
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

116
116
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

519
519
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

316
316
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

253
253
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

207
207
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

228
228
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

301
301
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

405
405
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

481
481
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

234
234
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

90
90
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

480
480
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

180
180
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

860
860
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

236
236
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1334
1334

Meer sportnieuws