Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

door
Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

Europees mogen ze overwinteren en ook in de competitie doet AA Gent het uitstekend, maar op de beker hoeven ze in de Ghelamco Arena niet meer te rekenen. In Charleroi gingen de Buffalo's, die met een vertimmerd middenveld aan moesten treden, namelijk met 1-0 onderuit.


Noch Jonathan David, noch Elisha Owusu stond daarbij op het wedstrijdblad van Jess Thorup, en dus waren heel wat fans al ongerust over hun twee sterkhouders. Over die laatste kan de twijfel nog even blijven aanhouden, want Owusu zou volgens Thorup sukkelen met een blessure. David keerde dan weer terug naar Canada nadat hij het vreselijke nieuws had ontvangen dat zijn moeder was overleden.

UPDATE 16u15
Wanneer we David weer in Gent mogen verwachten is voorlopig nog onduidelijk, maar over de terugkeer van Owusu viel er een dag na de uitschakeling wél goed nieuws te rapen. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Fransman woensdagochtend in aanloop naar het bekerduel nog testte, maar teveel hinder ondervond van overbelaste buikspieren om te kunnen spelen op Mambourg.

De verdedigende middenvelder wordt volgens het dagblad echter wel alweer klaargestoomd voor de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem van aanstaande zaterdag. Sinds Owusu afgelopen zomer voor een prikje werd weggeplukt bij Olympique Lyon, ontpopte hij zich tot een van de absolute sterkhouders in de vaak geprezen Gentse ruit op het middenveld. Dat Thorup hem niet voor lange tijd zal moeten missen is dan ook een fikse opsteker.

LEES OOK: Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Owusu is de beste verdedigende middenvelder in België

Meest recent

WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

0
0
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

11
11
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

32
32
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

92
92
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

121
121
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

52
52
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

102
102
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

380
380
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

298
298
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

95
95
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

106
106
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

192
192
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

101
101
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

322
322
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

135
135
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

443
443
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

149
149
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

187
187
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

128
128
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

174
174
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

431
431
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

523
523
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

829
829

Meer sportnieuws