Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

door
Opsteker in Gent: sterkhouder zaterdag alweer klaar voor de strijd

Europees mogen ze overwinteren en ook in de competitie doet AA Gent het uitstekend, maar op de beker hoeven ze in de Ghelamco Arena niet meer te rekenen. In Charleroi gingen de Buffalo's, die met een vertimmerd middenveld aan moesten treden, namelijk met 1-0 onderuit.


Noch Jonathan David, noch Elisha Owusu stond daarbij op het wedstrijdblad van Jess Thorup, en dus waren heel wat fans al ongerust over hun twee sterkhouders. Over die laatste kan de twijfel nog even blijven aanhouden, want Owusu zou volgens Thorup sukkelen met een blessure. David keerde dan weer terug naar Canada nadat hij het vreselijke nieuws had ontvangen dat zijn moeder was overleden.

UPDATE 16u15
Wanneer we David weer in Gent mogen verwachten is voorlopig nog onduidelijk, maar over de terugkeer van Owusu viel er een dag na de uitschakeling wél goed nieuws te rapen. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Fransman woensdagochtend in aanloop naar het bekerduel nog testte, maar teveel hinder ondervond van overbelaste buikspieren om te kunnen spelen op Mambourg.

De verdedigende middenvelder wordt volgens het dagblad echter wel alweer klaargestoomd voor de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem van aanstaande zaterdag. Sinds Owusu afgelopen zomer voor een prikje werd weggeplukt bij Olympique Lyon, ontpopte hij zich tot een van de absolute sterkhouders in de vaak geprezen Gentse ruit op het middenveld. Dat Thorup hem niet voor lange tijd zal moeten missen is dan ook een fikse opsteker.

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

🚀

Owusu is de beste verdedigende middenvelder in België

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

12
12
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

71
71
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

14
14
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

55
55
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

111
111
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

263
263
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

70
70
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

190
190
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

214
214
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

84
84
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1659
1659
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

465
465
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

196
196
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

145
145
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

654
654
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

61
61
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

123
123
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

386
386
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

243
243
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

655
655
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

91
91
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

85
85

Meer sportnieuws