Divock Origi laat Engelse media likkebaarden: "Pure magie"

door
Divock Origi laat Engelse media likkebaarden:

Divock Origi mocht woensdag nog een starten bij Liverpool, en ontgoochelde andermaal niet. Integendeel, met twee (knappe) doelpunten, was hij één van de grote drijfveren achter de 5-2 winst van The Reds. De Engelse media en de achterban van Liverpool zijn dan ook lyrisch over de Rode Duivel.

Origi kreeg vrijwel overal een negen op tien voor zijn fantastische prestatie. The Daily Express had twijfels, maar die waren snel weg: “Zijn selectie deed wenkbrauwen fronsen, maar Origi was een man met een missie. Zijn balcontrole bij zijn eerste doelpunt was al knap, maar die bij zijn tweede was subliem. Kreeg een welverdiende applausvervanging.”

The Daily Mail is intussen helemaal overtuigd van de Belgische aanvaller: “Fantastische balbehandeling bij zijn twee doelpunten. Toonde dat hij een absolute klassespits is.” Ook bij Squawka likkebaarden ze bij zijn doelpunten: “Hij heeft intussen naam gemaakt in de Merseyside derby. Hij maakt er een gewoonte van om doelpunten te maken in grote wedstrijden, en dat was woensdag niet anders. Zijn doelpunten waren pure magie.”

Liverpool Echo kon uiteraard niet achterblijven met hun lof: “Toonde zich een perfecte aanvalsleider. Werkte beheerste af bij zijn eerste goal, briljante controle en afwerking bij zijn tweede.” Bij Rush The Kop, een Liverpool-fansite, gingen ze nog een stapje verder: “Een legende van de club. Kreeg een basisplaats om Salah en Firmino rust te gunnen. Scoorde een dubbel voor de rust en zette zo Liverpool volledig in controle van de wedstrijd. Enorm gejuich rolde van de tribunes toen hij een (applaus)vervanging kreeg voor Firmino.”

Origi zou ergens basisspeler moeten zijn...

Meest recent

Anderlecht shopt bij Antwerp: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

0
0
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

139
139
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

34
34
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

196
196
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

96
96
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

53
53
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

99
99
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

223
223
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

52
52
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

61
61
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

21
21
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

58
58
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

81
81
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

300
300
Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Kevin De Bruyne ging afgelopen zomer van Manchester City naar Napoli. De middenvelder werd ook ...

100
100
Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Youri Tielemans kampte met blessureleed, maar koos er toch voor om met de Rode Duivels op stage te ...

96
96
Opmerkelijke beelden: Nederlandse ref is Godts helemaal beu

Het is dezer dagen alsmaar meer een trend om ook scheidsrechters van een camera en microfoon te ...

89
89
Garcia krijgt hulp aangeboden uit verrassende hoek

Rudi Garcia zal momenteel al met zijn gedachten volledig bij de voorbereiding op het WK zitten. ...

108
108
Coucke breekt na tragedie: Verlies gaat door merg en been

Marc Coucke is een van de meest opvallende ondernemers van België. Als selfmade miljonair ...

129
129
'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

94
94
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

121
121
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

275
275
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

167
167

Meer sportnieuws