Divock Origi laat Engelse media likkebaarden: "Pure magie"

door
Divock Origi laat Engelse media likkebaarden:

Divock Origi mocht woensdag nog een starten bij Liverpool, en ontgoochelde andermaal niet. Integendeel, met twee (knappe) doelpunten, was hij één van de grote drijfveren achter de 5-2 winst van The Reds. De Engelse media en de achterban van Liverpool zijn dan ook lyrisch over de Rode Duivel.

Origi kreeg vrijwel overal een negen op tien voor zijn fantastische prestatie. The Daily Express had twijfels, maar die waren snel weg: “Zijn selectie deed wenkbrauwen fronsen, maar Origi was een man met een missie. Zijn balcontrole bij zijn eerste doelpunt was al knap, maar die bij zijn tweede was subliem. Kreeg een welverdiende applausvervanging.”

The Daily Mail is intussen helemaal overtuigd van de Belgische aanvaller: “Fantastische balbehandeling bij zijn twee doelpunten. Toonde dat hij een absolute klassespits is.” Ook bij Squawka likkebaarden ze bij zijn doelpunten: “Hij heeft intussen naam gemaakt in de Merseyside derby. Hij maakt er een gewoonte van om doelpunten te maken in grote wedstrijden, en dat was woensdag niet anders. Zijn doelpunten waren pure magie.”

Liverpool Echo kon uiteraard niet achterblijven met hun lof: “Toonde zich een perfecte aanvalsleider. Werkte beheerste af bij zijn eerste goal, briljante controle en afwerking bij zijn tweede.” Bij Rush The Kop, een Liverpool-fansite, gingen ze nog een stapje verder: “Een legende van de club. Kreeg een basisplaats om Salah en Firmino rust te gunnen. Scoorde een dubbel voor de rust en zette zo Liverpool volledig in controle van de wedstrijd. Enorm gejuich rolde van de tribunes toen hij een (applaus)vervanging kreeg voor Firmino.”

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Origi zou ergens basisspeler moeten zijn...

Meest recent

Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

11
11
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

22
22
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

26
26
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

31
31
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

167
167
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

90
90
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

76
76
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

31
31
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

239
239
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

42
42
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

83
83
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

42
42
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

375
375
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

531
531
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

358
358
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

454
454
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

172
172
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

257
257
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

188
188
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

191
191
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

154
154
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

379
379
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

100
100
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

350
350

Meer sportnieuws