Divock Origi laat Engelse media likkebaarden: "Pure magie"

804 stemmen
Divock Origi laat Engelse media likkebaarden:

Divock Origi mocht woensdag nog een starten bij Liverpool, en ontgoochelde andermaal niet. Integendeel, met twee (knappe) doelpunten, was hij één van de grote drijfveren achter de 5-2 winst van The Reds. De Engelse media en de achterban van Liverpool zijn dan ook lyrisch over de Rode Duivel.

Origi kreeg vrijwel overal een negen op tien voor zijn fantastische prestatie. The Daily Express had twijfels, maar die waren snel weg: “Zijn selectie deed wenkbrauwen fronsen, maar Origi was een man met een missie. Zijn balcontrole bij zijn eerste doelpunt was al knap, maar die bij zijn tweede was subliem. Kreeg een welverdiende applausvervanging.”

The Daily Mail is intussen helemaal overtuigd van de Belgische aanvaller: “Fantastische balbehandeling bij zijn twee doelpunten. Toonde dat hij een absolute klassespits is.” Ook bij Squawka likkebaarden ze bij zijn doelpunten: “Hij heeft intussen naam gemaakt in de Merseyside derby. Hij maakt er een gewoonte van om doelpunten te maken in grote wedstrijden, en dat was woensdag niet anders. Zijn doelpunten waren pure magie.”

Liverpool Echo kon uiteraard niet achterblijven met hun lof: “Toonde zich een perfecte aanvalsleider. Werkte beheerste af bij zijn eerste goal, briljante controle en afwerking bij zijn tweede.” Bij Rush The Kop, een Liverpool-fansite, gingen ze nog een stapje verder: “Een legende van de club. Kreeg een basisplaats om Salah en Firmino rust te gunnen. Scoorde een dubbel voor de rust en zette zo Liverpool volledig in controle van de wedstrijd. Enorm gejuich rolde van de tribunes toen hij een (applaus)vervanging kreeg voor Firmino.”

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Origi zou ergens basisspeler moeten zijn...

Meest recent

Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

13
13
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

27
27
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

51
51
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

28
28
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

206
206
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

64
64
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

225
225
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

246
246
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

723
723
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

121
121
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

507
507
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

163
163
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

168
168
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

289
289
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

94
94
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

480
480
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

192
192
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

285
285
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

152
152
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

206
206
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1048
1048
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1249
1249
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

695
695

Meer sportnieuws