Divock Origi laat Engelse media likkebaarden: "Pure magie"

door
Divock Origi laat Engelse media likkebaarden:

Divock Origi mocht woensdag nog een starten bij Liverpool, en ontgoochelde andermaal niet. Integendeel, met twee (knappe) doelpunten, was hij één van de grote drijfveren achter de 5-2 winst van The Reds. De Engelse media en de achterban van Liverpool zijn dan ook lyrisch over de Rode Duivel.

Origi kreeg vrijwel overal een negen op tien voor zijn fantastische prestatie. The Daily Express had twijfels, maar die waren snel weg: “Zijn selectie deed wenkbrauwen fronsen, maar Origi was een man met een missie. Zijn balcontrole bij zijn eerste doelpunt was al knap, maar die bij zijn tweede was subliem. Kreeg een welverdiende applausvervanging.”

The Daily Mail is intussen helemaal overtuigd van de Belgische aanvaller: “Fantastische balbehandeling bij zijn twee doelpunten. Toonde dat hij een absolute klassespits is.” Ook bij Squawka likkebaarden ze bij zijn doelpunten: “Hij heeft intussen naam gemaakt in de Merseyside derby. Hij maakt er een gewoonte van om doelpunten te maken in grote wedstrijden, en dat was woensdag niet anders. Zijn doelpunten waren pure magie.”

Liverpool Echo kon uiteraard niet achterblijven met hun lof: “Toonde zich een perfecte aanvalsleider. Werkte beheerste af bij zijn eerste goal, briljante controle en afwerking bij zijn tweede.” Bij Rush The Kop, een Liverpool-fansite, gingen ze nog een stapje verder: “Een legende van de club. Kreeg een basisplaats om Salah en Firmino rust te gunnen. Scoorde een dubbel voor de rust en zette zo Liverpool volledig in controle van de wedstrijd. Enorm gejuich rolde van de tribunes toen hij een (applaus)vervanging kreeg voor Firmino.”

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Origi zou ergens basisspeler moeten zijn...

Meest recent

Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehate mens in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

67
67
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

55
55
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

94
94
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

26
26
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

184
184
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

14
14
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

60
60
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

65
65
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

72
72
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

836
836
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

155
155
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

44
44
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

35
35
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

87
87
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

379
379
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

219
219
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

75
75
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

320
320
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

487
487
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

451
451
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

127
127
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

421
421

Meer sportnieuws