Wilmots ontkent: "Onderhandelingen zijn nog steeds gaande"

50 stemmen
Wilmots ontkent:

Marc Wilmots leeft al enkele weken in onmin met de Iraanse voetbalfederatie. De afgelopen weken waren er veel geruchten over het einde van zijn contract de coach reageerde zelfs op Twitter op al deze geruchten. Er is nu eindelijk een oplossing.

De voormalige trainer van STVV, Schalke 04, België en Ivoorkust heeft de afgelopen dagen in Istanbul onderhandelingen gevoerd met de top van de Iraanse voetbalbond en volgens Iraanse media is er daar een akkoord gekomen. Wilmots en Iran hebben in onderling overleg besloten om uit elkaar te gaan en nu is daar ook een financieel akkoord over.

De Belgische trainer kan dus opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe uitdaging. De afgelopen maanden werd hij al gelinkt aan Royal Antwerp FC en STVV, maar dat werd nooit concreet. 

UPDATE 05/12
Marc Wilmots heeft op Twitter gerageerd op bovenstaand bericht. "In tegenstelling tot de informatie die in de Iraanse pers is verschenen, werd er nog geen minnelijke schikking bereikt tussen de Iraanse voetbalfederatie en mij en mijn medewerkers. We zijn aan het onderhandelen om een oplossing te vinden na het niet-naleven van de contractuele verplichtingen door de Iraanse voetbalfederatie en na mijn gerechtvaardigde beëindiging van het contract. Aangezien het dossier in handen van mijn advocaten is, zal ik verder geen commentaar geven."

LEES OOK: Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

Zal er snel een akkoord komen?

Meest recent

Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

28
28
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

217
217
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

170
170
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

160
160
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

347
347
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

165
165
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

104
104
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

24
24
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

110
110
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

84
84
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

489
489
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

64
64
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

216
216
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

226
226
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

102
102
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

161
161
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

29
29
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

306
306
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

125
125
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

233
233
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

139
139
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

291
291
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

42
42
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

175
175

Meer sportnieuws