Clement: "Heb me heel kwaad gemaakt tijdens de rust"

door
Clement:

Club Brugge blijft voorlopig op drie fronten actief. Woensdagavond plaatste de leider in de Jupiler Pro League zich ook voor de kwartfinales van de Croky Cup, al had het daar wel de nodige moeite voor nodig. Uiteindelijk viel de beslissing tegen KV Oostende pas na strafschoppen.


Voor Club werd het dus een moeizame avond, al had het dat grotendeels aan zichzelf te danken. Met name in de eerste helft bleef Blauw-Zwart ver onder het gewenste niveau. "Het was een frustrerende avond, vooral dan door die eerste helft. Daarover ben ik teleurgesteld in mijn groep. Ze stonden niet met de juiste mentaliteit op het veld, niet met de juiste snelheid, engagement, strijdlust, ... . Er was te veel zelfvertrouwen in de groep, misschien door de vele successen van de voorbije maanden. Bij de rust heb ik mij dan ook heel kwaad gemaakt en in de tweede helft heb ik wel een heel goede reactie gezien", reageerde coach Philippe Clement bij Q2.

Bij Club werden in de tweede helft en in de verlengingen wel opnieuw een aantal goede kansen gemist. Dat heeft volgens Clement deels te maken met pech, maar ook met de vermoeidheid die onvermijdelijk begint toe te slaan. "Je mag niet vergeten dat we sinds eind juli al in een regime zitten waarin we zo goed als om de drie dagen gespeeld hebben. Veel van mijn jongens zitten al over de 30 matchen. Daarom moeten we ook roteren, anders zijn ze tegen de maanden maart, april en mei helemaal plat. En net dan is het moment dat we moeten pieken."

LEES OOK: Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

Is de kern van Club breed genoeg om op drie fronten te blijven strijden?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

95
95
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

128
128
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

59
59
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

138
138
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

343
343
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

93
93
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

44
44
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

204
204
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

147
147
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

54
54
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

54
54
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

84
84
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

183
183
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

121
121
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

109
109
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

371
371
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

99
99
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

725
725
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

233
233
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

275
275
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws