Clement: "Heb me heel kwaad gemaakt tijdens de rust"

door
Clement:

Club Brugge blijft voorlopig op drie fronten actief. Woensdagavond plaatste de leider in de Jupiler Pro League zich ook voor de kwartfinales van de Croky Cup, al had het daar wel de nodige moeite voor nodig. Uiteindelijk viel de beslissing tegen KV Oostende pas na strafschoppen.


Voor Club werd het dus een moeizame avond, al had het dat grotendeels aan zichzelf te danken. Met name in de eerste helft bleef Blauw-Zwart ver onder het gewenste niveau. "Het was een frustrerende avond, vooral dan door die eerste helft. Daarover ben ik teleurgesteld in mijn groep. Ze stonden niet met de juiste mentaliteit op het veld, niet met de juiste snelheid, engagement, strijdlust, ... . Er was te veel zelfvertrouwen in de groep, misschien door de vele successen van de voorbije maanden. Bij de rust heb ik mij dan ook heel kwaad gemaakt en in de tweede helft heb ik wel een heel goede reactie gezien", reageerde coach Philippe Clement bij Q2.

Bij Club werden in de tweede helft en in de verlengingen wel opnieuw een aantal goede kansen gemist. Dat heeft volgens Clement deels te maken met pech, maar ook met de vermoeidheid die onvermijdelijk begint toe te slaan. "Je mag niet vergeten dat we sinds eind juli al in een regime zitten waarin we zo goed als om de drie dagen gespeeld hebben. Veel van mijn jongens zitten al over de 30 matchen. Daarom moeten we ook roteren, anders zijn ze tegen de maanden maart, april en mei helemaal plat. En net dan is het moment dat we moeten pieken."

LEES OOK: Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Is de kern van Club breed genoeg om op drie fronten te blijven strijden?

Meest recent

Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

51
51
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

30
30
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

25
25
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

352
352
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

124
124
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

242
242
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

49
49
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

143
143
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

57
57
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

138
138
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

143
143
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

222
222
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

198
198
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

341
341
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

178
178
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

165
165
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

239
239
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

342
342
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

171
171
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

117
117
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

429
429
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

244
244
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

550
550
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

93
93
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

95
95

Meer sportnieuws