Oorzaak voor wedergeboorte Kums gevonden

door
Oorzaak voor wedergeboorte Kums gevonden

Sven Kums kon bij RSC Anderlecht nooit echt zijn beste vorm halen en dus mocht de ex-Gouden Schoen afgelopen zomer vertrekken. Uiteindelijk ging hij voor een terugkeer naar AA Gent. En dat blijkt een uitstekende keuze, in de Ghelamco Arena haalt de middenvelder opnieuw een hoog niveau.


Het verschil tussen de Kums van Anderlecht en die van Gent is dan ook opmerkelijk groot. Vader Ludo meent te weten hoe dat komt. "Hij speelt weer onder een trainer die gelooft in hem en die goed communiceert met zijn spelers. Sven is iemand die vertrouwen nodig heeft. Als hij dat krijgt, zie je dat hij weer helemaal zichzelf is. Bovendien is hij in een goeie ploeg terechtgekomen, met veel wisselmogelijkheden", vertelt hij tegenover Het Laatste Nieuws.

Bovendien vertoeft Kums opnieuw in een vertrouwde omgeving waar hij destijds ook al successen heeft geboekt. Maar volgens zijn vader zijn het toch vooral de speelminuten die het verschil maken. "Wij zien ook dat hij gelukkiger is naast het veld. Maar dat is ook normaal, want Sven heeft nooit de gewoonte gehad om op de bank te verzeilen zoals in het begin van het seizoen bij Anderlecht. Hij speelde altijd bij Heerenveen, hij deed dat ook bij Udinese tot er een trainerswissel kwam. Sven moet kunnen spelen."

LEES OOK: De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Anderlecht heeft Kums te snel afgeschreven ...

Meest recent

UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

8
8
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

118
118
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

161
161
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

51
51
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

161
161
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

66
66
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

311
311
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

52
52
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

175
175
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

47
47
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

191
191
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

529
529
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

326
326
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

232
232
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

628
628
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

155
155
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

137
137
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

170
170
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

448
448
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

142
142
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

123
123
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1101
1101
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

969
969
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

181
181

Meer sportnieuws