Waarschuwing voor Martinez: "Hij kan ook voor Nigeria spelen"

door
Waarschuwing voor Martinez:

Met Romelu Lukaku, Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke beschikken de Rode Duivels vandaag over voldoende opties in de voorhoede, maar dat betekent niet dat Roberto Martinez geen andere aanvallers in het oog moet houden. Zo is Cyriel Dessers uitstekend bezig in Nederland.


Met 11 doelpunten voor Heracles is de ex-speler van OH Leuven en Lokeren momenteel zelfs topschutter in de Eredivisie, dankzij zijn goals kampeert de club uit Almelo bovendien op een onverhoopte vijfde plaats. Reden genoeg voor Peter Vandenbempt om de loftrompet boven te halen. "Hij is nog altijd maar 24 en een echte spits. Ik heb met een Nederlandse collega gebeld en die zegt dat Dessers echt fenomenaal is. Hij heeft zich niet alleen ontwikkeld als doelpuntenmaker, maar ook als voetballer", klonk het in Extra Time.

Of Dessers ooit ook Rode Duivel zal worden, is echter nog maar de vraag. "Hij is bijzonder gelukkig in Nederland en vertelde dat hij er misschien gaat blijven wonen. Interessant is ook dat hij een Belgische Nigeriaan is. Hij zou dus voor de nationale ploeg van Nigeria kunnen spelen. Dat is zijn verre droom, maar de concurrentie is redelijk groot", merkt de commentator/analist namelijk op. Een hint voor de bondscoach om sneller op de bal te spelen dan Gernot Rohr, zijn tegenhanger bij de Super Eagles van onder andere Victor Osimhen, Emmanuel Dennis en Paul Onuachu?

LEES OOK: Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Martinez moet Dessers eens oproepen voor de Rode Duivels

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

183
183
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

120
120
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

76
76
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

256
256
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

555
555
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

206
206
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

569
569
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

376
376
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

254
254
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

28
28
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

72
72
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

360
360
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

89
89
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

34
34
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1772
1772
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

360
360
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

263
263
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

153
153
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

237
237
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

96
96
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

157
157
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

518
518
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

300
300
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

90
90

Meer sportnieuws