Waarschuwing voor Martinez: "Hij kan ook voor Nigeria spelen"

door
Waarschuwing voor Martinez:

Met Romelu Lukaku, Michy Batshuayi, Divock Origi en Christian Benteke beschikken de Rode Duivels vandaag over voldoende opties in de voorhoede, maar dat betekent niet dat Roberto Martinez geen andere aanvallers in het oog moet houden. Zo is Cyriel Dessers uitstekend bezig in Nederland.


Met 11 doelpunten voor Heracles is de ex-speler van OH Leuven en Lokeren momenteel zelfs topschutter in de Eredivisie, dankzij zijn goals kampeert de club uit Almelo bovendien op een onverhoopte vijfde plaats. Reden genoeg voor Peter Vandenbempt om de loftrompet boven te halen. "Hij is nog altijd maar 24 en een echte spits. Ik heb met een Nederlandse collega gebeld en die zegt dat Dessers echt fenomenaal is. Hij heeft zich niet alleen ontwikkeld als doelpuntenmaker, maar ook als voetballer", klonk het in Extra Time.

Of Dessers ooit ook Rode Duivel zal worden, is echter nog maar de vraag. "Hij is bijzonder gelukkig in Nederland en vertelde dat hij er misschien gaat blijven wonen. Interessant is ook dat hij een Belgische Nigeriaan is. Hij zou dus voor de nationale ploeg van Nigeria kunnen spelen. Dat is zijn verre droom, maar de concurrentie is redelijk groot", merkt de commentator/analist namelijk op. Een hint voor de bondscoach om sneller op de bal te spelen dan Gernot Rohr, zijn tegenhanger bij de Super Eagles van onder andere Victor Osimhen, Emmanuel Dennis en Paul Onuachu?

LEES OOK: Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

Martinez moet Dessers eens oproepen voor de Rode Duivels

Meest recent

Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

54
54
Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

103
103
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

86
86
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

224
224
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

92
92
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

188
188
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

145
145
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

94
94
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

77
77
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

92
92
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

102
102
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

60
60
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

226
226
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

82
82
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

138
138
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

138
138
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

453
453
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

347
347
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

485
485
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

429
429
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

352
352
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

388
388
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

235
235
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

336
336

Meer sportnieuws