Bookmaker geeft favoriet voor bekerclash tussen Antwerp en Genk!

door
Bookmaker geeft favoriet voor bekerclash tussen Antwerp en Genk!

In de beker van België worden deze week de achtste finales afgewerkt en die gaan dinsdagavond van start met een erg mooie affiche. Landskampioen KRC Genk gaat immers op bezoek bij Antwerp FC, dat snakt naar een nieuw bekersucces. En uiteraard moet je bij Unibet.be zijn om je aan een pronostiek te wagen.


De Great Old werd de voorbije jaren telkens vroegtijdig uitgeschakeld, maar wil daar dit jaar verandering in brengen. Bovendien kwamen de Antwerpenaren vrijdag al aan de bak in de competitie waardoor ze dus een extra rustdag in de benen hebben. Racing hoopt dan weer om een wisselvallig seizoen kleur te geven in de beker, bovendien mikt Hannes Wolf op zijn eerste zege als coach van de Limburgers. Hij zal het wel zonder de langdurig geblesseerde Heynen en breekijzer Onuachu moeten doen.

De bookmakers van Unibet.be schuiven de thuisploeg dan ook naar voren als favoriet. Een zege van Antwerp kan je namelijk 2.25 maal je inzet opleveren. De quotering op een Genkse overwinning binnen de reguliere speeltijd staat dan weer aan 3.10. Op deze wedstrijd zijn echter nog meer dan 250 andere weddenschappen beschikbaar. Aarzel dan ook niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

12
12
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

76
76
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

22
22
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

212
212
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

586
586
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

429
429
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

378
378
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

803
803
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

91
91
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

192
192
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

123
123
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

217
217
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

562
562
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

402
402
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

789
789
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1209
1209
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

68
68
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

199
199
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

294
294
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

505
505
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

254
254
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

269
269
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67

Meer sportnieuws