Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

1535 stemmen
Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

Paars-Wit wil in januari een pak dure vogels zoals Alexandru Chipciu, Kenneth Saief, Knowledge Musona en anderen van de loonlijst schrappen. In de zomer gaat Michael Verschueren, indien gewenst, al tien spelers van de loonlijst kunnen halen. Zij zijn einde contract bij Anderlecht, maar een aantal van hen heeft nog een toekomst bij de recordkampioen.


Davy Roef en Frank Boeckx zijn dit seizoen derde en vierde keeper bij RSC Anderlecht en beiden zijn in de zomer einde contract. Ze krijgen sowieso geen nieuw voorstel en vooral voor Roef zullen er veel clubs in de rij staan. Boeckx zijn toekomst is een twijfelgeval, al zou hij keeperstrainer bij de U21 kunnen worden. Een rol die hij nu al deels invult.

Chadli, Sandler en Delcroix
Achterin zal Paars-Wit verlost zijn van het dure contract van Alexandru Chipciu. Hij keert wellicht terug naar Roemenië, misschien in januari al. Dan is er ook nog Emmanuel Sowah, doorlopend geblesseerd, en ook Andy Najar. De Hondurees zal kunnen bijtekenen als hij toont dat hij terug een goed niveau kan halen én wellicht dan nog aan verminderde voorwaarden. Nu is hij een grootverdiener. 

Samir Nasri is nog een speler die einde contract is. De Fransman heeft een optie in zijn contract, maar dan gaat hij vanaf januari zijn niveau stevig moeten opkrikken. Anders is het einde verhaal in Brussel. Derrick Luckassen (die door de mand valt), Philippe Sandler en Nacer Chadli worden gehuurd en die laatste twee zal Anderlecht wél aan boord willen houden. De situatie van Hannes Delcroix is ook nog twijfelachtig. Hij presteert op huurbasis goed bij RKC Waalwijk en beschikt over een aflopend contract. Anderlecht zal dat wellicht gaan verlengen, aangezien de speler als een talent wordt aanzien.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Moet Anderlecht Nasri en Najar houden?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

13
13
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

10
10
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

103
103
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

56
56
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

457
457
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

33
33
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

191
191
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

182
182
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

410
410
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

398
398
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

389
389
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

99
99
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

164
164
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

202
202
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

133
133
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

259
259
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

525
525
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

33
33

Meer sportnieuws