Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

door
Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

Paars-Wit wil in januari een pak dure vogels zoals Alexandru Chipciu, Kenneth Saief, Knowledge Musona en anderen van de loonlijst schrappen. In de zomer gaat Michael Verschueren, indien gewenst, al tien spelers van de loonlijst kunnen halen. Zij zijn einde contract bij Anderlecht, maar een aantal van hen heeft nog een toekomst bij de recordkampioen.


Davy Roef en Frank Boeckx zijn dit seizoen derde en vierde keeper bij RSC Anderlecht en beiden zijn in de zomer einde contract. Ze krijgen sowieso geen nieuw voorstel en vooral voor Roef zullen er veel clubs in de rij staan. Boeckx zijn toekomst is een twijfelgeval, al zou hij keeperstrainer bij de U21 kunnen worden. Een rol die hij nu al deels invult.

Chadli, Sandler en Delcroix
Achterin zal Paars-Wit verlost zijn van het dure contract van Alexandru Chipciu. Hij keert wellicht terug naar Roemenië, misschien in januari al. Dan is er ook nog Emmanuel Sowah, doorlopend geblesseerd, en ook Andy Najar. De Hondurees zal kunnen bijtekenen als hij toont dat hij terug een goed niveau kan halen én wellicht dan nog aan verminderde voorwaarden. Nu is hij een grootverdiener. 

Samir Nasri is nog een speler die einde contract is. De Fransman heeft een optie in zijn contract, maar dan gaat hij vanaf januari zijn niveau stevig moeten opkrikken. Anders is het einde verhaal in Brussel. Derrick Luckassen (die door de mand valt), Philippe Sandler en Nacer Chadli worden gehuurd en die laatste twee zal Anderlecht wél aan boord willen houden. De situatie van Hannes Delcroix is ook nog twijfelachtig. Hij presteert op huurbasis goed bij RKC Waalwijk en beschikt over een aflopend contract. Anderlecht zal dat wellicht gaan verlengen, aangezien de speler als een talent wordt aanzien.

LEES OOK: Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

Moet Anderlecht Nasri en Najar houden?

Meest recent

‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

3
3
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

8
8
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

8
8
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

26
26
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

27
27
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

216
216
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

56
56
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

131
131
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

253
253
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

238
238
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

183
183
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

212
212
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

230
230
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

404
404
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

319
319
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

82
82
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

280
280
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

151
151
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

195
195
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

556
556
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

216
216
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

617
617
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

189
189

Meer sportnieuws