Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

door
Anderlecht kan tien spelers van de loonlijst schrappen

Paars-Wit wil in januari een pak dure vogels zoals Alexandru Chipciu, Kenneth Saief, Knowledge Musona en anderen van de loonlijst schrappen. In de zomer gaat Michael Verschueren, indien gewenst, al tien spelers van de loonlijst kunnen halen. Zij zijn einde contract bij Anderlecht, maar een aantal van hen heeft nog een toekomst bij de recordkampioen.


Davy Roef en Frank Boeckx zijn dit seizoen derde en vierde keeper bij RSC Anderlecht en beiden zijn in de zomer einde contract. Ze krijgen sowieso geen nieuw voorstel en vooral voor Roef zullen er veel clubs in de rij staan. Boeckx zijn toekomst is een twijfelgeval, al zou hij keeperstrainer bij de U21 kunnen worden. Een rol die hij nu al deels invult.

Chadli, Sandler en Delcroix
Achterin zal Paars-Wit verlost zijn van het dure contract van Alexandru Chipciu. Hij keert wellicht terug naar Roemenië, misschien in januari al. Dan is er ook nog Emmanuel Sowah, doorlopend geblesseerd, en ook Andy Najar. De Hondurees zal kunnen bijtekenen als hij toont dat hij terug een goed niveau kan halen én wellicht dan nog aan verminderde voorwaarden. Nu is hij een grootverdiener. 

Samir Nasri is nog een speler die einde contract is. De Fransman heeft een optie in zijn contract, maar dan gaat hij vanaf januari zijn niveau stevig moeten opkrikken. Anders is het einde verhaal in Brussel. Derrick Luckassen (die door de mand valt), Philippe Sandler en Nacer Chadli worden gehuurd en die laatste twee zal Anderlecht wél aan boord willen houden. De situatie van Hannes Delcroix is ook nog twijfelachtig. Hij presteert op huurbasis goed bij RKC Waalwijk en beschikt over een aflopend contract. Anderlecht zal dat wellicht gaan verlengen, aangezien de speler als een talent wordt aanzien.

LEES OOK: ‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Moet Anderlecht Nasri en Najar houden?

Meest recent

Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

12
12
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

102
102
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

95
95
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

181
181
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

76
76
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

74
74
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

88
88
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

96
96
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

59
59
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

16
16
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

42
42
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

378
378
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

166
166
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

99
99
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

443
443
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

197
197
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

79
79
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

436
436
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

378
378
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

104
104
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

313
313
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

368
368
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

533
533

Meer sportnieuws