L'Equipe pakt uit met sneer naar Rode Duivels: "Ze zijn bang"

door
L'Equipe pakt uit met sneer naar Rode Duivels:

Roberto Martinez is geen voorstander van een oefenpartij met een grote tegenstander en de afgelopen weken waren wel er wel geruchten dat Frankrijk in maart partij zou worden gegeven. De Franse bondscoach Didier Deschamps sprak zeer duidelijke taal over een mogelijke oefenpartij.

"Een oefenmatch tegen België in maart was een van de mogelijkheden, maar ik heb net Martinez gezien en het zal niet gebeuren. Toch niet in maart, misschien later", vertelt hij aan Sporza. Deschamps kreeg met Duitsland, Portugal en IJsland de groeps des doods met Frankrijk.

UPDATE 02/12
Bij L'Equipe doen ze maar schamper over de weigering van Roberto Martinez om in maart een oefenmatch tegen Frankrijk te spelen. De sportkrant komt met een opmerkelijke reden waarom de bondscoach het niet zou zien zitten om tegen de wereldkampioen te oefenen. Bij een nederlaag tegen Frankrijk zouden zij immers de eerste plaats op de FIFA-ranking van ons land kunnen overnemen en de Belgen zouden bang zijn voor dat scenario.

En volgens L'Equipe is België niet het enige land dat schrik heeft voor Les Bleus. "En zo zijn er nog wel landen die liever niet met de wereldkampioen geconfronteerd worden aan het begin van hun voorbereiding", noteerden ze immers bij een matchorganisator/

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Denk je dat de FIFA-ranking een rol speelt in die beslissing?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

79
79
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

59
59
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

172
172
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

299
299
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

224
224
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

43
43
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

51
51
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

56
56
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

109
109
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

181
181
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

276
276
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

329
329
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

121
121
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

631
631
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

230
230
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

226
226
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

142
142
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

175
175
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

264
264
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

694
694
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

85
85
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

409
409
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

363
363

Meer sportnieuws