TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

422 stemmen
TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt Mbaye Diagne geen toekomst meer te hebben en dus lonkt in januari een vroegtijdige terugkeer naar Galatasaray. Maar daarvoor duikt nu wel een struikelblok op. Galatasaray zou immers azen op een terugkeer van Henry Onyekuru, die op een zijspoor lijkt te zitten bij AS Monaco. Als de Nigeriaan terugkeert naar de Turkse kampioen, lijkt er voor Diagne ook in Istanboel geen plaats te zijn.



Zulte Waregem nam in de zomer Gideon Mensah op huurbasis over van RB Salzburg en de jonge linksachter dwong aan de Gaverbeek snel een basisplaats af. In een interview geeft de Ghanees nu aan dat Salzburg zijn ontwikkeling op de voet volgt, maar een beslissing over volgend seizoen is nog niet genomen. De deur voor een verlengd verblijf in het Regenboogstadion staat op die manier nog open.

Bij Moeskroen groeide Bruno Godeau de voorbije jaren uit tot een vaste waarde en dat kan de Belgische verdediger straks een mooie transfer opleveren. In de zomer loopt zijn contract immers af en de ex-speler van Anderlecht en Zulte Waregem zou interesse genieten van verschillende clubs uit België en Nederland. Moeskroen wil zijn contract ook graag verlengen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi lijkt in januari een concurrent minder te zullen hebben bij Chelsea. Een vertrek van  Olivier Giroud lijkt immers dichter te komen, want alsmaar meer clubs melden zich voor de Fransman. Na Internazionale zouden nu ook Borussia Dortmund en Crystal Palace interesse tonen in Giroud.

Real Madrid heeft nog ambitieuze transferplannen en die zouden de Koninklijke ook naar München loodsen. Zinedine Zidane zou immers de concurrentie op de linksachter willen opdrijven door David Alaba weg te kapen bij Bayern München. Hij zou die transfer zelfs al in januari willen doordrukken, maar het lijkt hoogst twijfelachtig dat Bayern midden in het seizoen zal willen meewerken.



Memphis Depay gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Olympique Lyon en vooral het Nederlands elftal. Dat levert hem nu interesse op uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem wel zouden willen binnenhalen. Na zijn passage bij Man Utd zou het voor Depay een tweede Engels avontuur kunnen worden. Lyon zou 50 miljoen euro willen vangen.

LEES OOK: Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Denk je dat Club Diagne zal kunnen lozen?

Meest recent

Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

34
34
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

9
9
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

107
107
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

92
92
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

261
261
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

306
306
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

67
67
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

181
181
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

107
107
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

83
83
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

187
187
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

280
280
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

401
401
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

193
193
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

580
580
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

64
64
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

370
370
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

262
262
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

397
397
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

270
270
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

184
184
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

238
238
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

186
186
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

677
677

Meer sportnieuws