TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

422 stemmen
TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt Mbaye Diagne geen toekomst meer te hebben en dus lonkt in januari een vroegtijdige terugkeer naar Galatasaray. Maar daarvoor duikt nu wel een struikelblok op. Galatasaray zou immers azen op een terugkeer van Henry Onyekuru, die op een zijspoor lijkt te zitten bij AS Monaco. Als de Nigeriaan terugkeert naar de Turkse kampioen, lijkt er voor Diagne ook in Istanboel geen plaats te zijn.



Zulte Waregem nam in de zomer Gideon Mensah op huurbasis over van RB Salzburg en de jonge linksachter dwong aan de Gaverbeek snel een basisplaats af. In een interview geeft de Ghanees nu aan dat Salzburg zijn ontwikkeling op de voet volgt, maar een beslissing over volgend seizoen is nog niet genomen. De deur voor een verlengd verblijf in het Regenboogstadion staat op die manier nog open.

Bij Moeskroen groeide Bruno Godeau de voorbije jaren uit tot een vaste waarde en dat kan de Belgische verdediger straks een mooie transfer opleveren. In de zomer loopt zijn contract immers af en de ex-speler van Anderlecht en Zulte Waregem zou interesse genieten van verschillende clubs uit België en Nederland. Moeskroen wil zijn contract ook graag verlengen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi lijkt in januari een concurrent minder te zullen hebben bij Chelsea. Een vertrek van  Olivier Giroud lijkt immers dichter te komen, want alsmaar meer clubs melden zich voor de Fransman. Na Internazionale zouden nu ook Borussia Dortmund en Crystal Palace interesse tonen in Giroud.

Real Madrid heeft nog ambitieuze transferplannen en die zouden de Koninklijke ook naar München loodsen. Zinedine Zidane zou immers de concurrentie op de linksachter willen opdrijven door David Alaba weg te kapen bij Bayern München. Hij zou die transfer zelfs al in januari willen doordrukken, maar het lijkt hoogst twijfelachtig dat Bayern midden in het seizoen zal willen meewerken.



Memphis Depay gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Olympique Lyon en vooral het Nederlands elftal. Dat levert hem nu interesse op uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem wel zouden willen binnenhalen. Na zijn passage bij Man Utd zou het voor Depay een tweede Engels avontuur kunnen worden. Lyon zou 50 miljoen euro willen vangen.

LEES OOK: Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

Denk je dat Club Diagne zal kunnen lozen?

Meest recent

Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

5
5
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

77
77
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

54
54
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

33
33
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

29
29
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

337
337
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

113
113
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

23
23
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

96
96
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

307
307
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

207
207
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

59
59
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

107
107
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

249
249
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

91
91
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

549
549
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

405
405
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

217
217
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

198
198
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

649
649
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

481
481
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

133
133
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

357
357
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

256
256
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

317
317

Meer sportnieuws