TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

door
TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt Mbaye Diagne geen toekomst meer te hebben en dus lonkt in januari een vroegtijdige terugkeer naar Galatasaray. Maar daarvoor duikt nu wel een struikelblok op. Galatasaray zou immers azen op een terugkeer van Henry Onyekuru, die op een zijspoor lijkt te zitten bij AS Monaco. Als de Nigeriaan terugkeert naar de Turkse kampioen, lijkt er voor Diagne ook in Istanboel geen plaats te zijn.



Zulte Waregem nam in de zomer Gideon Mensah op huurbasis over van RB Salzburg en de jonge linksachter dwong aan de Gaverbeek snel een basisplaats af. In een interview geeft de Ghanees nu aan dat Salzburg zijn ontwikkeling op de voet volgt, maar een beslissing over volgend seizoen is nog niet genomen. De deur voor een verlengd verblijf in het Regenboogstadion staat op die manier nog open.

Bij Moeskroen groeide Bruno Godeau de voorbije jaren uit tot een vaste waarde en dat kan de Belgische verdediger straks een mooie transfer opleveren. In de zomer loopt zijn contract immers af en de ex-speler van Anderlecht en Zulte Waregem zou interesse genieten van verschillende clubs uit België en Nederland. Moeskroen wil zijn contract ook graag verlengen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi lijkt in januari een concurrent minder te zullen hebben bij Chelsea. Een vertrek van  Olivier Giroud lijkt immers dichter te komen, want alsmaar meer clubs melden zich voor de Fransman. Na Internazionale zouden nu ook Borussia Dortmund en Crystal Palace interesse tonen in Giroud.

Real Madrid heeft nog ambitieuze transferplannen en die zouden de Koninklijke ook naar München loodsen. Zinedine Zidane zou immers de concurrentie op de linksachter willen opdrijven door David Alaba weg te kapen bij Bayern München. Hij zou die transfer zelfs al in januari willen doordrukken, maar het lijkt hoogst twijfelachtig dat Bayern midden in het seizoen zal willen meewerken.



Memphis Depay gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Olympique Lyon en vooral het Nederlands elftal. Dat levert hem nu interesse op uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem wel zouden willen binnenhalen. Na zijn passage bij Man Utd zou het voor Depay een tweede Engels avontuur kunnen worden. Lyon zou 50 miljoen euro willen vangen.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Denk je dat Club Diagne zal kunnen lozen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

25
25
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

49
49
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

50
50
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

94
94
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

140
140
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

109
109
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

322
322
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

98
98
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

213
213
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

272
272
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

281
281
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

133
133
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

206
206
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

125
125
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

152
152
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

168
168
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

73
73
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

238
238
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1392
1392
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

137
137
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

78
78
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

228
228
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

482
482

Meer sportnieuws