TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

door
TRANSFERUURTJE: Struikelblok voor vertrek Diagne, ZW en Salzburg rond de tafel

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt Mbaye Diagne geen toekomst meer te hebben en dus lonkt in januari een vroegtijdige terugkeer naar Galatasaray. Maar daarvoor duikt nu wel een struikelblok op. Galatasaray zou immers azen op een terugkeer van Henry Onyekuru, die op een zijspoor lijkt te zitten bij AS Monaco. Als de Nigeriaan terugkeert naar de Turkse kampioen, lijkt er voor Diagne ook in Istanboel geen plaats te zijn.



Zulte Waregem nam in de zomer Gideon Mensah op huurbasis over van RB Salzburg en de jonge linksachter dwong aan de Gaverbeek snel een basisplaats af. In een interview geeft de Ghanees nu aan dat Salzburg zijn ontwikkeling op de voet volgt, maar een beslissing over volgend seizoen is nog niet genomen. De deur voor een verlengd verblijf in het Regenboogstadion staat op die manier nog open.

Bij Moeskroen groeide Bruno Godeau de voorbije jaren uit tot een vaste waarde en dat kan de Belgische verdediger straks een mooie transfer opleveren. In de zomer loopt zijn contract immers af en de ex-speler van Anderlecht en Zulte Waregem zou interesse genieten van verschillende clubs uit België en Nederland. Moeskroen wil zijn contract ook graag verlengen.



BUITENLAND

Michy Batshuayi lijkt in januari een concurrent minder te zullen hebben bij Chelsea. Een vertrek van  Olivier Giroud lijkt immers dichter te komen, want alsmaar meer clubs melden zich voor de Fransman. Na Internazionale zouden nu ook Borussia Dortmund en Crystal Palace interesse tonen in Giroud.

Real Madrid heeft nog ambitieuze transferplannen en die zouden de Koninklijke ook naar München loodsen. Zinedine Zidane zou immers de concurrentie op de linksachter willen opdrijven door David Alaba weg te kapen bij Bayern München. Hij zou die transfer zelfs al in januari willen doordrukken, maar het lijkt hoogst twijfelachtig dat Bayern midden in het seizoen zal willen meewerken.



Memphis Depay gooide het voorbije jaar hoge ogen bij Olympique Lyon en vooral het Nederlands elftal. Dat levert hem nu interesse op uit de Premier League, waar Liverpool en Tottenham hem wel zouden willen binnenhalen. Na zijn passage bij Man Utd zou het voor Depay een tweede Engels avontuur kunnen worden. Lyon zou 50 miljoen euro willen vangen.

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Denk je dat Club Diagne zal kunnen lozen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

95
95
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

96
96
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

64
64
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

139
139
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

57
57
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

88
88
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

52
52
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

127
127
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1264
1264
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

181
181
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

375
375
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

192
192
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

362
362
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws