Diagne reageert op mogelijke Gala-terugkeer met nieuwe steek naar Club

1451 stemmen
Diagne reageert op mogelijke Gala-terugkeer met nieuwe steek naar Club

Mbaye Diagne heeft het helemaal verkorven bij Club Brugge. Het enfant terrible werd al een tijdje uit de wedstrijdselectie geweerd en vrijdag geraakte bekend dat hij ook niet langer welkom is op de trainingen. Het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij definitief terugkeert naar moederclub Galatasaray.

Inmiddels is ook de oorzaak voor zijn nieuwe sanctie bekend. Dinsdag reisde de spits op eigen houtje naar Istanbul om een gesprek te hebben met Galatasaray. Maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat Blauw-Zwart hier totaal niet van op de hoogte was. Club kon dan ook niet lachen met het uitstapje van de huurling, zeker niet omdat beide ploegen later op de dag tegenover mekaar stonden in een cruciale match.

Die trip was dus de druppel die de emmer deed overlopen, maar ook zijn kritische reacties op Instagram werden niet geapprecieerd. Bovendien zou Diagne amper intentie en motivatie hebben vertoond om weer terug in de wedstrijdselectie te komen. Volgens HLN zou Club dan ook werken aan een vroegtijdige terugkeer naar Galatasaray. Dat hij opnieuw kansen zal krijgen bij de vice-kampioen, is zo goed als uitgesloten.

UPDATE 02/12

Het blijft afwachten of Mbaye Diagne straks zal terugkeren naar Galatasaray. Als het van hem afhangt, zou dat alvast gebeuren. Hij stelde namelijk al eerder dat zijn relatie met Clement troebel is, en hij graag terug naar Turkije wil. Maar bij Anjasspor stelde hij ook dat het helemaal niet zeker is dat er een terugkeer komt.

“Ik weet nog niet of ik zal terugkeren naar Galatasaray, maar ik weet wel dat de fans het alvast graag zouden hebben. Ze hebben het mij zelfs al persoonlijk gevraagd.” In het interview maakte hij zich ook andermaal niet populair in Jan Breydel: “Het 1-1 gelijkspel in Turkije was goed voor Club Brugge. Maar ik had medelijden met Galatasaray”, stelde hij namelijk.

LEES OOK: 'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

Zal hij terugkeren?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

54
54
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

55
55
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

41
41
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

128
128
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

400
400
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

549
549
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

493
493
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

87
87
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

408
408
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

553
553
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

70
70
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

241
241
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

469
469
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

736
736
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

225
225
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

575
575
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

758
758
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

744
744
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws