'Arsenal wil Premier League op zijn kop zetten met nieuwe coach'

243 stemmen
'Arsenal wil Premier League op zijn kop zetten met nieuwe coach'

Het zat er al weken aan te komen en het is nu ook officieel: Unai Emery is niet langer de trainer van Arsenal. De Engelse club maakte bekend dat de Spanjaard werd ontslagen, daags na de 1-2-nederlaag tegen Eintracht Frankfurt. En dus moeten de Londenaren op zoek naar een nieuwe trainer.


De club gaf als reden mee dat de tegenvallende resultaten de oorzaak van het ontslag zijn. The Gunners staan op een teleurstellende achtste plaats in de Premier League en spelen ook dit jaar niet mee voor de prijzen. Arsenal heeft Freddie Ljungberg aangesteld als interim-trainer en de club geeft aan dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al gaande is, en er zal worden gecommuniceerd als er iemand wordt aangesteld.

UPDATE 02/12
Het speculeren over een nieuwe trainer draait inmiddels op volle toeren. Namen als Carlo Ancelotti, Maurico Pochettino, Erik ten Hag en Max Allegri passeerden al de revue. Maar er zijn nog meer opties. Zo zou Arsenal voor een schokgolf kunnen zorgen door Brendan Rodgers weg te plukken bij revelatie Leicester. Bij Sky Sports liet hij zondag alvast verstaan dat er een afkoopclausule in zijn contract staat.

Maar er worden nog meer opties binnen de Premier League onderzocht. The Daily Mirror beweert namelijk dat Mikel Arteta bovenaan de shortlist staat. De Spaanse ex-speler van Arsenal is momenteel aan de slag als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City. Er wordt gefluisterd dat hij achter de schermen klaargestoomd wordt om het roer van zijn leermeester op termijn over te nemen, maar mogelijk greept hij dus eerder zijn kans bij de Gunners.

LEES OOK: 'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

Wie is volgens u de beste optie voor Arsenal?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

23
23
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

69
69
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

69
69
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

197
197
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

58
58
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

44
44
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

429
429
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

67
67
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

225
225
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

51
51
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

239
239
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

174
174
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

117
117
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

712
712
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

66
66
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

180
180
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

175
175
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1095
1095
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

706
706
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

467
467
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

862
862
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

865
865
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws