'Arsenal wil Premier League op zijn kop zetten met nieuwe coach'

door
'Arsenal wil Premier League op zijn kop zetten met nieuwe coach'

Het zat er al weken aan te komen en het is nu ook officieel: Unai Emery is niet langer de trainer van Arsenal. De Engelse club maakte bekend dat de Spanjaard werd ontslagen, daags na de 1-2-nederlaag tegen Eintracht Frankfurt. En dus moeten de Londenaren op zoek naar een nieuwe trainer.


De club gaf als reden mee dat de tegenvallende resultaten de oorzaak van het ontslag zijn. The Gunners staan op een teleurstellende achtste plaats in de Premier League en spelen ook dit jaar niet mee voor de prijzen. Arsenal heeft Freddie Ljungberg aangesteld als interim-trainer en de club geeft aan dat de zoektocht naar een nieuwe trainer al gaande is, en er zal worden gecommuniceerd als er iemand wordt aangesteld.

UPDATE 02/12
Het speculeren over een nieuwe trainer draait inmiddels op volle toeren. Namen als Carlo Ancelotti, Maurico Pochettino, Erik ten Hag en Max Allegri passeerden al de revue. Maar er zijn nog meer opties. Zo zou Arsenal voor een schokgolf kunnen zorgen door Brendan Rodgers weg te plukken bij revelatie Leicester. Bij Sky Sports liet hij zondag alvast verstaan dat er een afkoopclausule in zijn contract staat.

Maar er worden nog meer opties binnen de Premier League onderzocht. The Daily Mirror beweert namelijk dat Mikel Arteta bovenaan de shortlist staat. De Spaanse ex-speler van Arsenal is momenteel aan de slag als assistent van Pep Guardiola bij Manchester City. Er wordt gefluisterd dat hij achter de schermen klaargestoomd wordt om het roer van zijn leermeester op termijn over te nemen, maar mogelijk greept hij dus eerder zijn kans bij de Gunners.

LEES OOK: City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Wie is volgens u de beste optie voor Arsenal?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

45
45
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

33
33
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

37
37
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

28
28
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

105
105
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

71
71
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

55
55
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

241
241
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

364
364
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

82
82
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

134
134
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

153
153
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

115
115
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

99
99
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

210
210
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

145
145
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

704
704
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

555
555
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

179
179
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

301
301
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

200
200

Meer sportnieuws