'De Bruyne ergert zich rot bij City: twee ploegmaats krijgen volle lading'

door
'De Bruyne ergert zich rot bij City: twee ploegmaats krijgen volle lading'

In de Premier League wordt het week na week onwaarschijnlijker dat Manchester City zijn titel zal verlengen. Afgelopen weekend wist leider Liverpool zijn voorsprong zelfs tot elf punten te vergroten. Terwijl de Reds thuis wonnen van Brighton, bleef City op een 2-2-gelijkspel tegen Newcastle steken.


Aan Kevin De Bruyne zal dit puntenverlies nochtans niet gelegen hebben. Met een fantastische knal leek hij zijn ploeg op weg naar de drie punten te trappen, maar City kon de voorsprong andermaal niet vast houden. En het is niet de eerste keer dit seizoen dat KDB moet proberen om alles te forceren, terwijl verschillende ploegmaats het laten afweten. Volgens The Daily Mail begint 'die last' stilaan voor irritatie te zorgen. "De middenvelder moet zijn team telkens dragen en ergert zich meer en meer aan het feit dat de rest van zijn ploeg er niet in slaagt om aan de hoge normen van de trainer te voldoen", klinkt het.

Het Britse medium haalt ook twee voorbeelden aan van tijdens de wedstrijd op Newcastle. Zo kreeg Benjamin Mendy de volle lading in het Frans bij een verkeerde inworp. Riyad Mahrez werd dan weer op zijn plaats gezet omdat hij te vaak naar binnen kroop en het speelveld zo niet groot genoeg hield. "Beide uitbarstingen werden gegeven zoals alleen De Bruyne dat kan. Hij is wanhopig om City de klik opnieuw te laten maken en voelt de last om zijn creatieve verantwoordelijkheid te nemen terwijl de spelers naast hem falen. Maar daardoor gaat hij soms zelf de zaken forceren", besluit The Daily Mail.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Denkt u dat City nog kans maakt op de Engelse titel?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

58
58
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

270
270
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

262
262
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

174
174
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

108
108
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

193
193
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

369
369
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

53
53
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

105
105
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

49
49
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

230
230
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

166
166
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

56
56
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

190
190
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

128
128
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

116
116
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

398
398
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

101
101
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

787
787
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

247
247
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

292
292
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws