Coucke geeft zijn versie van de feiten na ruzie met KVO-preses

door
Coucke geeft zijn versie van de feiten na ruzie met KVO-preses

Anderlecht ging in Oostende met 3-2 onderuit en zette zo weer een fikse stap achteruit in de race om PO I. Nadien was de uitslag op het veld echter niet al wat de tongen beroerde, want ook in de bestuurskamer werd een fiks robbertje uitgevochten. KVO-voorzitter Frank Dierckens mocht eerder al zijn versie van de feiten delen, nu deed ook Marc Coucke zijn relaas.


"Ja, er is een akkefietje geweest tussen mij en Dierckens", vertelde de Anderlecht-preses aan Sporza. "Ik reed naar de match voor het etentje met mijn collega en ik hoor hem op de radio. Hij vertelde in De Zevende Dag over de huidige situatie van zijn club, en dat op een potentieel ophitsende manier. Ik vond dat niet gepast. De sfeer was al gespannen en twee uur voor de match gaat hij de KVO-supporters nog wat meer ophitsen. Dat is niet sportief, en dat heb ik hem gezegd. Je moet weten dat ik nooit zaken gedaan heb met meneer Dierckens. Ik weet niet hoe hij wat overgenomen heeft. Maar in dat interview stak hij alle schuld op mij."

"De gesprekken tussen KV Oostende en de schuldeisers - want ja, dat zijn wij als KVO de facturen niet betaalt - worden door andere mensen gevoerd. Ik ben daar niet bij. Het enige dat ik altijd gevraagd heb, is om de sereniteit te bewaren. Dat is vanmiddag niet gebeurd", gaat Coucke verder. "Wat hij zei klopte, maar was eenzijdig. Zijn marketingbudget is met miljoenen verlaagd. En ja, ik ken verschillende sponsors die er vertrokken zijn door de continue negativiteit. Dat is toch niet allemaal mijn schuld? 
Over de huidige financiële situatie van KVO spreek ik me niet uit. Ik kan alleen maar vaststellen dat ze recent nog een speler hebben aangeworven. Ze betalen ook een dubbele winstpremie vandaag. Het zal wel goed zijn dan."

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Heeft Coucke hier gelijk?

Meest recent

'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

17
17
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

16
16
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

36
36
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

118
118
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

39
39
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

57
57
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

92
92
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

179
179
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

81
81
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

189
189
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

109
109
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

127
127
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

215
215
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

71
71
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

492
492
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

390
390
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

346
346
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

302
302
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

241
241
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

44
44
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

75
75
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

49
49

Meer sportnieuws