Kompany reageert na nieuwe afgang Anderlecht

630 stemmen
Kompany reageert na nieuwe afgang Anderlecht

Vincent Kompany maakte zondagmiddag zijn comeback op het veld bij RSC Anderlecht, maar die had hij zich ongetwijfeld anders voorgesteld. Zo leed zijn ploeg een erg pijnlijke 3-2-nederlaag. De speler-manager ging bovendien zelf in de fout bij de tweede treffer van de thuisploeg.


Achteraf mocht Kompany het dan ook gaan uitleggen bij de ontevreden meegereisde fans. Vervolgens verscheen hij ook voor de camera's van Play Sports. "Er was niet genoeg kwaliteit vandaag, dit was geen goede wedstrijd. Als je een uitwedstrijd gaat spelen moet je een constant niveau halen. Dat hebben we om de één of andere reden niet gedaan. We deden het enkele minuten goed en dan weer enkele minuten veel minder", probeerde hij de oorzaak voor deze nederlaag aan te duiden.

Bij momenten was de teleurstelling af te lezen van het gezicht van Kompany. "Ik blijf eerder geloven, maar uiteraard is er soms ontgoocheling. Mentaal moet je daar mee omgaan en blijven geloven dat deze jongens wél een resultaat kunnen halen. Op het einde zijn we er ook nog dichtbij. Maar over de prestatie zelf bestaat geen twijfel: het was niet goed genoeg."

Ondanks deze zoveelste opdoffer blijft Kompany wel achter zijn 'project' staan. "Ik geef nooit op, vergeet het. Dat heb ik nooit gedaan en zal ik ook zeker nu niet doen bij de club van mijn hart. Iedereen mag praten, maar ik geef niet op. Het is frusterend en vervelend, maar dat geeft mij alleen maar meer motivatie", maakte hij zich sterk ondanks een erg bedenkelijke blik.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Kompany moet strenger durven zijn voor de spelers ...

Meest recent

Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

24
24
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

17
17
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

36
36
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

233
233
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

55
55
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

106
106
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

400
400
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

52
52
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

223
223
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

337
337
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1204
1204
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

525
525
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

169
169
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

200
200
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

769
769
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

567
567
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

270
270
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

130
130
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

200
200
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

85
85

Meer sportnieuws