Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

door
Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

Club Brugge verraste eind augustus door Mbaye Diagne van onder de neus van RSC Anderlecht weg te plukken. Op zich een leek het een knappe transfer, de Senegalees scoorde vorig seizoen immers aan de lopende band bij Galatasaray. Toch was het vreemd dat de Turken hem zo gemakkelijk lieten vertrekken.


Dat had vooral te maken met zijn buitensporig gedrag naast het veld en zijn sterallures. Club ging er echter vanuit dat ze het enfant terrible in toom kon houden, dat bleek niet het geval. Na het penalty-incident in Parijs werd Diagne zelfs voor onbepaalde duur naast de wedstrijdselectie gezet. Dat zint hem allerminst, via Instagram haalde hij al enkele keren uit. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Het Turkse medium Hurriyet meldt op vrijdag namelijk dat inmiddels een akkoord is gevonden met Galatasaray. In januari zou de huurovereenkomst stopgezet worden en zal de spits terugkeren naar Turkije. Een officiële bevestiging hiervan is er echter nog niet.

UPDATE 13u52
Het verhaal van Diagne lijkt nu ook definitief voorbij. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Club Brugge de spits op non-actief heeft gezet. Na het penalty-incident werd hij al uit de wedstrijdselectie geweerd, nu mag hij ook niet meer meetrainen bij de vice-kampioen. Tijdens zijn strafperiode zou hij veel te weinig berouw hebben getoond, getuige zijn kritische posts op sociale media. Bovendien doen geruchten de ronde dat hij niet zo'n goede invloed heeft op enkele van zijn jongere, Afrikaanse ploegmaats.

De komende dagen en weken zal hij een individueel programma volgen, wellicht keert hij daarna terug naar Galatasaray. Club wou voorlopig niet bevestigen dat er een akkoord over een vroegtijdige terugkeer is, maar ontkennen deed men evenmin. Het heeft er wel alle schijn van dat de spits nooit meer in actie zal komen voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Begrijpelijk zet van Club?

Meest recent

'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

5
5
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

83
83
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

193
193
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

204
204
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

116
116
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

320
320
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

273
273
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

44
44
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

92
92
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

210
210
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

41
41
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

106
106
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

163
163
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

132
132
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

171
171
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

97
97
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

172
172
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

357
357
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

418
418
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

206
206
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

89
89
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

384
384
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

310
310
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

45
45

Meer sportnieuws