Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

1556 stemmen
Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

Club Brugge verraste eind augustus door Mbaye Diagne van onder de neus van RSC Anderlecht weg te plukken. Op zich een leek het een knappe transfer, de Senegalees scoorde vorig seizoen immers aan de lopende band bij Galatasaray. Toch was het vreemd dat de Turken hem zo gemakkelijk lieten vertrekken.


Dat had vooral te maken met zijn buitensporig gedrag naast het veld en zijn sterallures. Club ging er echter vanuit dat ze het enfant terrible in toom kon houden, dat bleek niet het geval. Na het penalty-incident in Parijs werd Diagne zelfs voor onbepaalde duur naast de wedstrijdselectie gezet. Dat zint hem allerminst, via Instagram haalde hij al enkele keren uit. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Het Turkse medium Hurriyet meldt op vrijdag namelijk dat inmiddels een akkoord is gevonden met Galatasaray. In januari zou de huurovereenkomst stopgezet worden en zal de spits terugkeren naar Turkije. Een officiële bevestiging hiervan is er echter nog niet.

UPDATE 13u52
Het verhaal van Diagne lijkt nu ook definitief voorbij. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Club Brugge de spits op non-actief heeft gezet. Na het penalty-incident werd hij al uit de wedstrijdselectie geweerd, nu mag hij ook niet meer meetrainen bij de vice-kampioen. Tijdens zijn strafperiode zou hij veel te weinig berouw hebben getoond, getuige zijn kritische posts op sociale media. Bovendien doen geruchten de ronde dat hij niet zo'n goede invloed heeft op enkele van zijn jongere, Afrikaanse ploegmaats.

De komende dagen en weken zal hij een individueel programma volgen, wellicht keert hij daarna terug naar Galatasaray. Club wou voorlopig niet bevestigen dat er een akkoord over een vroegtijdige terugkeer is, maar ontkennen deed men evenmin. Het heeft er wel alle schijn van dat de spits nooit meer in actie zal komen voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Begrijpelijk zet van Club?

Meest recent

Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

9
9
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

21
21
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

180
180
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

39
39
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

26
26
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

395
395
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

474
474
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

67
67
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

140
140
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

16
16
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

257
257
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

160
160
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

94
94
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

153
153
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

312
312
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

267
267
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

112
112
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

434
434
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

742
742
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

134
134
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

338
338
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

173
173
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

90
90
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

90
90

Meer sportnieuws