Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

1556 stemmen
Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

Club Brugge verraste eind augustus door Mbaye Diagne van onder de neus van RSC Anderlecht weg te plukken. Op zich een leek het een knappe transfer, de Senegalees scoorde vorig seizoen immers aan de lopende band bij Galatasaray. Toch was het vreemd dat de Turken hem zo gemakkelijk lieten vertrekken.


Dat had vooral te maken met zijn buitensporig gedrag naast het veld en zijn sterallures. Club ging er echter vanuit dat ze het enfant terrible in toom kon houden, dat bleek niet het geval. Na het penalty-incident in Parijs werd Diagne zelfs voor onbepaalde duur naast de wedstrijdselectie gezet. Dat zint hem allerminst, via Instagram haalde hij al enkele keren uit. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Het Turkse medium Hurriyet meldt op vrijdag namelijk dat inmiddels een akkoord is gevonden met Galatasaray. In januari zou de huurovereenkomst stopgezet worden en zal de spits terugkeren naar Turkije. Een officiële bevestiging hiervan is er echter nog niet.

UPDATE 13u52
Het verhaal van Diagne lijkt nu ook definitief voorbij. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Club Brugge de spits op non-actief heeft gezet. Na het penalty-incident werd hij al uit de wedstrijdselectie geweerd, nu mag hij ook niet meer meetrainen bij de vice-kampioen. Tijdens zijn strafperiode zou hij veel te weinig berouw hebben getoond, getuige zijn kritische posts op sociale media. Bovendien doen geruchten de ronde dat hij niet zo'n goede invloed heeft op enkele van zijn jongere, Afrikaanse ploegmaats.

De komende dagen en weken zal hij een individueel programma volgen, wellicht keert hij daarna terug naar Galatasaray. Club wou voorlopig niet bevestigen dat er een akkoord over een vroegtijdige terugkeer is, maar ontkennen deed men evenmin. Het heeft er wel alle schijn van dat de spits nooit meer in actie zal komen voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Begrijpelijk zet van Club?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

98
98
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

73
73
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

91
91
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

170
170
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

41
41
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

189
189
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

346
346
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

338
338
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

146
146
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

193
193
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

371
371
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

414
414
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

411
411
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

750
750
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws