Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

1556 stemmen
Club Brugge is fratsen kotsbeu en grijpt hard in bij Diagne

Club Brugge verraste eind augustus door Mbaye Diagne van onder de neus van RSC Anderlecht weg te plukken. Op zich een leek het een knappe transfer, de Senegalees scoorde vorig seizoen immers aan de lopende band bij Galatasaray. Toch was het vreemd dat de Turken hem zo gemakkelijk lieten vertrekken.


Dat had vooral te maken met zijn buitensporig gedrag naast het veld en zijn sterallures. Club ging er echter vanuit dat ze het enfant terrible in toom kon houden, dat bleek niet het geval. Na het penalty-incident in Parijs werd Diagne zelfs voor onbepaalde duur naast de wedstrijdselectie gezet. Dat zint hem allerminst, via Instagram haalde hij al enkele keren uit. Maar er lijkt nu een oplossing in de maak. Het Turkse medium Hurriyet meldt op vrijdag namelijk dat inmiddels een akkoord is gevonden met Galatasaray. In januari zou de huurovereenkomst stopgezet worden en zal de spits terugkeren naar Turkije. Een officiële bevestiging hiervan is er echter nog niet.

UPDATE 13u52
Het verhaal van Diagne lijkt nu ook definitief voorbij. Zo laat Het Laatste Nieuws weten dat Club Brugge de spits op non-actief heeft gezet. Na het penalty-incident werd hij al uit de wedstrijdselectie geweerd, nu mag hij ook niet meer meetrainen bij de vice-kampioen. Tijdens zijn strafperiode zou hij veel te weinig berouw hebben getoond, getuige zijn kritische posts op sociale media. Bovendien doen geruchten de ronde dat hij niet zo'n goede invloed heeft op enkele van zijn jongere, Afrikaanse ploegmaats.

De komende dagen en weken zal hij een individueel programma volgen, wellicht keert hij daarna terug naar Galatasaray. Club wou voorlopig niet bevestigen dat er een akkoord over een vroegtijdige terugkeer is, maar ontkennen deed men evenmin. Het heeft er wel alle schijn van dat de spits nooit meer in actie zal komen voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Begrijpelijk zet van Club?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

1
1
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

28
28
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

141
141
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

113
113
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

359
359
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

106
106
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

70
70
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

216
216
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

114
114
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

301
301
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

236
236
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

96
96
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

257
257
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

160
160
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

398
398
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

138
138
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

41
41

Meer sportnieuws