'Blessure Hazard zet Zidane aan tot opmerkelijke beslissing'

door
'Blessure Hazard zet Zidane aan tot opmerkelijke beslissing'

Eden Hazard is de laatste wedstrijden helemaal op dreef bij Real Madrid. Zijn statistieken zijn er dan wel nog niet naar, maar de Rode Duivel behoort iedere wedstrijd tot de sterkhouders bij de Koninklijke. Maar die goeie vorm eist ook slachtoffers.

Want zo lijkt de bloedvorm van Hazard, en ook het ontbolsteren van het Braziliaanse toptalent Rodrygo, gevolgen te zullen hebben voor diens landgenoot Vinicius Jr. Die komt de laatste tijd nog amper aan spelen toe, en Zidane zou voor hem geen plaats meer vinden in zijn elftal. Althans niet voor dit seizoen. Daarom zou de Fransman volgens AS dan ook opteren om Vincius elders te stallen.

Dat met voorkeur op een uitleenbasis van zes maanden. Zidane wou hem naar verluidt zelfs afgelopen zomer al verhuren, maar dat voorstel werd geweigerd door Florentino Perez. Dat zou toch best een drastische ingreep betekenen, want vorig seizoen toonde het Braziliaanse goudhaantje nog zijn enorme potentieel. Maar mogelijk is er dus straks voor hem helemaal geen toekomst weggelegd op Bernabeu. Want in Madrid zouden ze ook nog steeds lonken naar nieuwe grote namen, zoals die van Kylian Mbappé.

UPDATE 29/11

Zoals gezegd denken ze bij Real aan een uitleenbeurt van Vinicius Jr., en dat lijkt ook meer en meer waarschijnlijk te gaan worden. Eden Hazard viel afgelopen week geblesseerd uit tegen PSG, en zal komend weekend zeker niet in actie kunnen komen tegen Alaves. Er moet dan ook een vervanger worden aangeduid. In principe zou de meest voor de hand liggende keuze die van het Braziliaanse talent zijn, daar hij van nature een linkerflankaanvaller is, net als Hazard.

Maar volgens Don Balon zal hij ook nu niet aan de aftrap verschijnen. Het Spaanse medium stelt namelijk dat Zidane eerder zal schuiven met zijn pionnen. Bale zou de vervanger van Hazard worden, terwijl Rodrygo de andere flank zou gaan bekleden, al zou dat perfect ook andersom kunnen. Hoe dan ook lijkt een exit op Bernabeu echt in de maak voor Vinicius. Zoals eerder gezegd verrassend, zeker gezien het feit dat hij enorm goed ligt bij het Real-publiek.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

95
95
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

89
89
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

166
166
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

494
494
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

656
656
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws