'Blessure Hazard zet Zidane aan tot opmerkelijke beslissing'

door
'Blessure Hazard zet Zidane aan tot opmerkelijke beslissing'

Eden Hazard is de laatste wedstrijden helemaal op dreef bij Real Madrid. Zijn statistieken zijn er dan wel nog niet naar, maar de Rode Duivel behoort iedere wedstrijd tot de sterkhouders bij de Koninklijke. Maar die goeie vorm eist ook slachtoffers.

Want zo lijkt de bloedvorm van Hazard, en ook het ontbolsteren van het Braziliaanse toptalent Rodrygo, gevolgen te zullen hebben voor diens landgenoot Vinicius Jr. Die komt de laatste tijd nog amper aan spelen toe, en Zidane zou voor hem geen plaats meer vinden in zijn elftal. Althans niet voor dit seizoen. Daarom zou de Fransman volgens AS dan ook opteren om Vincius elders te stallen.

Dat met voorkeur op een uitleenbasis van zes maanden. Zidane wou hem naar verluidt zelfs afgelopen zomer al verhuren, maar dat voorstel werd geweigerd door Florentino Perez. Dat zou toch best een drastische ingreep betekenen, want vorig seizoen toonde het Braziliaanse goudhaantje nog zijn enorme potentieel. Maar mogelijk is er dus straks voor hem helemaal geen toekomst weggelegd op Bernabeu. Want in Madrid zouden ze ook nog steeds lonken naar nieuwe grote namen, zoals die van Kylian Mbappé.

UPDATE 29/11

Zoals gezegd denken ze bij Real aan een uitleenbeurt van Vinicius Jr., en dat lijkt ook meer en meer waarschijnlijk te gaan worden. Eden Hazard viel afgelopen week geblesseerd uit tegen PSG, en zal komend weekend zeker niet in actie kunnen komen tegen Alaves. Er moet dan ook een vervanger worden aangeduid. In principe zou de meest voor de hand liggende keuze die van het Braziliaanse talent zijn, daar hij van nature een linkerflankaanvaller is, net als Hazard.

Maar volgens Don Balon zal hij ook nu niet aan de aftrap verschijnen. Het Spaanse medium stelt namelijk dat Zidane eerder zal schuiven met zijn pionnen. Bale zou de vervanger van Hazard worden, terwijl Rodrygo de andere flank zou gaan bekleden, al zou dat perfect ook andersom kunnen. Hoe dan ook lijkt een exit op Bernabeu echt in de maak voor Vinicius. Zoals eerder gezegd verrassend, zeker gezien het feit dat hij enorm goed ligt bij het Real-publiek.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

0
0
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

21
21
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

111
111
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

61
61
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

306
306
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

119
119
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

107
107
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

127
127
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

106
106
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

181
181
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

172
172
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

189
189
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

309
309
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

226
226
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

364
364
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

158
158
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

175
175
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

108
108
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

234
234
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

869
869
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

227
227
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

581
581
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

403
403
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

251
251
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

282
282

Meer sportnieuws