TRANSFERUURTJE: Transfers voor Amuzu en Sanneh, Club denkt aan Bayern-spits

317
TRANSFERUURTJE: Transfers voor Amuzu en Sanneh, Club denkt aan Bayern-spits

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil van een pak spelers af en Bubacar Sanneh, uitgeleend aan Göztepe, vervolgt in januari mogelijk zijn carrière bij Brondby. Alexandru Chipciu kan naar Steaua Boekarest en Craiova, Francis Amuzu mag voor vier miljoen euro de club verlaten.

Club Brugge ziet dat Sofyan Amrabat het goed doet bij Hellas Verona en er is veel interesse. Zijn makelaar laat weten dat ze in januari gaan kijken wat de beste optie is. Mbaye Diagne wil weg en Blauw-Zwart zou aanvaller Kwasi Riedt bij het tweede elftal van Bayern München willen weghalen.

STVV gaat Nicky Hayen aanstellen als hoofdtrainer. In Antwerpen viel er ook nieuws te rapen: Beerschot heet Radja Nainggolan van harte welkom als hij ooit wil terugkeren en bij Antwerp ontkent Sinan Bolat dat hij terugkeert naar Galatasaray.


BUITENLAND

PSG wil nog maar eens van trainer veranderen. De club zou niet tevreden zijn over Thomas Tuchel en het zou niemand minder dan Diego Simeone willen wegplukken bij Atlético Madrid. Dan is er ook nog het dossier omtrent Kylian Mbappé, die naar Real Madrid kan. De club wil zijn contract openbreken en daardoor mag Neymar Parijs wel verlaten.

Real Madrid heeft ook Hakim Ziyech op zijn verlanglijstje staan, maar die verkiest FC Barcelona. David Beckham treedt met Inter Miami dit seizoen aan in de MLS en hij hoopt Patrick Vieira aan te stellen als de hoofdtrainer.

Dortmund is de fratsen van Jadon Sancho beu en de speler mag weg voor 115 miljoen euro. Real Madrid en Manchester United zien de komst van de talentvolle speler wel zitten. In de Serie A hoopt Fiorentina Dennis Praet te huren van Leicester City, maar de kans is zeer klein dat ze een kans maken.

Arsenal nam afscheid van Unai Emery en Freddie Ljungberg neemt tijdelijk over. Massimiliano Allegri is de topkandidaat om weldra de nieuwe manager te worden van The Gunners.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Gaat RSCA Amuzu voor 4 miljoen euro kunnen verkopen?

Meest recent

Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

4
4
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

31
31
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

7
7
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

75
75
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

116
116
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

217
217
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

218
218
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

32
32
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

237
237
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

56
56
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

30
30
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

132
132
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

126
126
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

75
75
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

53
53
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

355
355
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

64
64
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

156
156
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

187
187
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

69
69

Meer sportnieuws