TRANSFERUURTJE: Transfers voor Amuzu en Sanneh, Club denkt aan Bayern-spits

317
TRANSFERUURTJE: Transfers voor Amuzu en Sanneh, Club denkt aan Bayern-spits

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht wil van een pak spelers af en Bubacar Sanneh, uitgeleend aan Göztepe, vervolgt in januari mogelijk zijn carrière bij Brondby. Alexandru Chipciu kan naar Steaua Boekarest en Craiova, Francis Amuzu mag voor vier miljoen euro de club verlaten.

Club Brugge ziet dat Sofyan Amrabat het goed doet bij Hellas Verona en er is veel interesse. Zijn makelaar laat weten dat ze in januari gaan kijken wat de beste optie is. Mbaye Diagne wil weg en Blauw-Zwart zou aanvaller Kwasi Riedt bij het tweede elftal van Bayern München willen weghalen.

STVV gaat Nicky Hayen aanstellen als hoofdtrainer. In Antwerpen viel er ook nieuws te rapen: Beerschot heet Radja Nainggolan van harte welkom als hij ooit wil terugkeren en bij Antwerp ontkent Sinan Bolat dat hij terugkeert naar Galatasaray.


BUITENLAND

PSG wil nog maar eens van trainer veranderen. De club zou niet tevreden zijn over Thomas Tuchel en het zou niemand minder dan Diego Simeone willen wegplukken bij Atlético Madrid. Dan is er ook nog het dossier omtrent Kylian Mbappé, die naar Real Madrid kan. De club wil zijn contract openbreken en daardoor mag Neymar Parijs wel verlaten.

Real Madrid heeft ook Hakim Ziyech op zijn verlanglijstje staan, maar die verkiest FC Barcelona. David Beckham treedt met Inter Miami dit seizoen aan in de MLS en hij hoopt Patrick Vieira aan te stellen als de hoofdtrainer.

Dortmund is de fratsen van Jadon Sancho beu en de speler mag weg voor 115 miljoen euro. Real Madrid en Manchester United zien de komst van de talentvolle speler wel zitten. In de Serie A hoopt Fiorentina Dennis Praet te huren van Leicester City, maar de kans is zeer klein dat ze een kans maken.

Arsenal nam afscheid van Unai Emery en Freddie Ljungberg neemt tijdelijk over. Massimiliano Allegri is de topkandidaat om weldra de nieuwe manager te worden van The Gunners.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Gaat RSCA Amuzu voor 4 miljoen euro kunnen verkopen?

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

0
0
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

12
12
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

23
23
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

108
108
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

62
62
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

23
23
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

200
200
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

86
86
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

67
67
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

162
162
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

37
37
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

118
118
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

57
57
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

113
113

Meer sportnieuws