WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend bijna 350 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Speeldag 17 in de Jupiler Pro League begint met een mooie affiche, want Antwerp ontvangt vrijdag op de Bosuil KV Mechelen. De op twee na taaiste thuisclub tegen het tweede beste elftal op verplaatsing, dat kan alleen maar vuurwerk geven. Vermits beide teams bovendien in de top vijf kamperen wat gemaakte doelpunten betreft, maar terwijl wel het meeste tegengoals slikten van alle ploegen in de linkerkolom, rekenen wij erop dat de netten minstens vier keer zullen trillen. Een bet die ons 2,48x onze inzet oplevert.



Op zaterdag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen Moeskroen. De ijzeren defensie van Blauw-Zwart werd in Fort Jan Breydel nog maar drie keer geklopt, alleen Anderlecht, Genk en Standard vonden een gaatje. Moeskroen kon in haar laatste vier duels echter zelf telkens minstens tweemaal scoren, waarvan twee keer buitenshuis – zij het in Oostende en ... Cercle. Als Les Hurlus opnieuw mogen juichen in Brugge en Club zelf ook scoort, wat toch de verwachting is, vermenigvuldigen we ons inleggeld 2,23x.

Later op de avond verschuift alle aandacht richting Limburg en de geladen derby tussen KRC Genk en STVV, waarvan we in de eerste plaats hopen dat ze dit keer wél volledig afgewerkt kan worden. Voor het overige hebben we vooral oog voor een opmerkelijke statistiek van Yohan Boli. De spits van de Kanaries stond nu al zes uitmatchen op rij op het scorebord, de laatste keer dat hij niet trefzeker was op verplaatsing dateert van midden augustus op Antwerp. Als Boli die lijn in Genk doortrekt, is dat 3,70x onze inzet waard.



Tussendoor wordt er in Mambourg afgetrapt tussen Charleroi en Waasland-Beveren. Dé ploeg in vorm tegen de voorlaatste en op papier dus een eitje voor de Zebra’s, al heeft het sterke counterelftal het voor eigen publiek altijd moeilijker dan buitenshuis. Charleroi kon zo in het Zwarte Land alleen tegen Antwerp en Genk, twee teams die zelf moesten komen, meer dan één keer scoren. Waasland-Beveren is echter ook geen doelpuntenmachine en dus gokken wij op maximaal één treffer, wat ons 4,20x onze bet opbrengt.

Op zondag krijgt Anderlecht aan de kust de kans om de kater van Kortrijk door te spoelen tegen KV Oostende. De ex-club van voorzitter Marc Coucke verkeert in een miserabele vorm, waarbij het in vier van haar laatste vijf duels de nul niet van het bord kon vegen. Anderlecht presteert op dat vlak ook wisselvallig, al is het toch vooral de offensieve onmacht die vaak pijn doet aan de ogen. Wij kunnen ons dan ook best voorstellen dat niet allebei de ploegen zullen scoren, een weddenschap die 2,23x onze inzet waard is.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op weinig doelpunten in Charleroi en Oostende en opnieuw een goal op verplaatsing voor Boli, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 35x onze inzet oplevert!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Denkt u dat Anderlecht wint op het veld van Oostende?

Meest recent

'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

8
8
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

12
12
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

28
28
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

33
33
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

221
221
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

44
44
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

160
160
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

155
155
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

51
51
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

57
57
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

204
204
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

187
187
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

64
64
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

270
270
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

447
447
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

199
199
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

166
166
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

556
556
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

116
116
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

401
401
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

129
129
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

362
362

Meer sportnieuws