Nainggolan: "Bij de Duivels gingen we op stap met 6 of 7"

door
Nainggolan:

De deur van de nationale ploeg houdt Radja Nainggolan gesloten, ook al is Roberto Martinez niet meer de bondscoach na het EK 2020. Il Ninja blikte bij Eleven Sports terug op zijn periode bij de Rode Duivels.

Vaak stond Nainggolan in het middelpunt van de belangstelling, en even vaak was dat niet positief. "Zodra ze een etiket op je voorhoofd kleven, blijft het eraan hangen. Ik las dat Sven Nys het niet kunnen vond dat ik rookte, maar hoe kan een crosser iets zeggen over een voetballer? Zij zitten 7 uur op een fiets, ik moet 1,5 uur lopen. Dat is totaal niet vergelijkbaar. Er zijn zoveel voetballers die roken," aldus de middenvelder van Cagliari. 

"Toen we met de nationale ploeg op stap gingen, was dat vaak met 6 of 7 spelers. Maar de enige die ze hadden gezien, was ik. Bij Cagliari ga ik ook af en toe nog eens weg. Maar dat kan, hé. Ik speel nu maar 1 keer per week, dus ik kan er meer tussenuit dan vroeger, toen ik 2 keer speelde. 

Nainggolan kent nu zijn prioriteiten, en die liggen volledig bij zijn gezin. "Ik ben toch wat rustiger geworden, omdat ik nu meer verantwoordelijkheid moet nemen tegenover mijn kinderen. Ik probeer er wat meer voor hen te zijn nu mijn vrouw aan het strijden is tegen die kanker. Gelukkig verloopt alles goed met haar."

LEES OOK: Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Zou Nainggolan nog een meerwaarde zijn voor de Duivels?

Meest recent

'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

43
43
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

3
3
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

21
21
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

41
41
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

200
200
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

227
227
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

118
118
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

229
229
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

330
330
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

47
47
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

188
188
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

49
49
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

280
280
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

288
288
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

171
171
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

378
378
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

267
267
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

167
167
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

183
183
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

28
28
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

298
298
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

91
91

Meer sportnieuws