'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

door
'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

Mbaye Diagne zat sinds zijn fratsen in Parijs niet meer in de kern van Club Brugge. De aanvaller zat ook niet in de kern tegen Galatasaray, maar hij trok wel naar Turkije om er met het bestuur van de Turkse topclub te praten. Diagne sprak ook met de pers.

De kans lijkt zeer groot te zijn dat Diagne Blauw-Zwart in januari via de achterdeur verlaat. Diagne haalde uit naar Philippe Clement. "Ik heb een slechte relatie met Clement. Ik koos Club Brugge in plaats van Anderlecht om in de Champions League te kunnen spelen, maar ik kreeg niet de speeltijd die ik gehoopt had. Ik wil in januari terugkeren naar Galatasaray", aldus de spits aan de Turkse pers.

Dan zullen Club en Galatasaray wel een financieel akkoord moeten vinden, want Club betaalde immers 3,35 miljoen euro om de speler te huren. In Brugge zullen ze wellicht willen meewerken om zo in januari een andere diepe spits aan te trekken.

UPDATE 28/11

Woensdag klonk het nog dat Galatasaray Diagne niet terug wilde, maar na de uitspraken van de aanvaller zelf, lijkt een terugkeer toch een serieuze stap dichterbij. In de Turkse media klinkt het echter nog altijd dat coach Fatih Terim niet echt staat te springen, maar nood breekt wet.

Want zo kampen ze nu al met een enorme blessurelast bij de Turkse topclub, en dan is er mogelijk nog een vertrek in de maak. Mocht aanvaller Andone vertrekken, zullen ze volgens voorzitter Mustafa Cengiz’in geneigd zijn om Diagne terug te halen, zo zegt hij in Anjasspor. 

LEES OOK: 'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club moet gewoon zijn contract éénzijdig ontbinden...

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

23
23
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

32
32
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

59
59
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

15
15
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

215
215
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

160
160
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

200
200
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

200
200
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

132
132
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

799
799
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

500
500
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

182
182
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

96
96
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

372
372
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

90
90
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

305
305
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

282
282
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws