'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

door
'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

Mbaye Diagne zat sinds zijn fratsen in Parijs niet meer in de kern van Club Brugge. De aanvaller zat ook niet in de kern tegen Galatasaray, maar hij trok wel naar Turkije om er met het bestuur van de Turkse topclub te praten. Diagne sprak ook met de pers.

De kans lijkt zeer groot te zijn dat Diagne Blauw-Zwart in januari via de achterdeur verlaat. Diagne haalde uit naar Philippe Clement. "Ik heb een slechte relatie met Clement. Ik koos Club Brugge in plaats van Anderlecht om in de Champions League te kunnen spelen, maar ik kreeg niet de speeltijd die ik gehoopt had. Ik wil in januari terugkeren naar Galatasaray", aldus de spits aan de Turkse pers.

Dan zullen Club en Galatasaray wel een financieel akkoord moeten vinden, want Club betaalde immers 3,35 miljoen euro om de speler te huren. In Brugge zullen ze wellicht willen meewerken om zo in januari een andere diepe spits aan te trekken.

UPDATE 28/11

Woensdag klonk het nog dat Galatasaray Diagne niet terug wilde, maar na de uitspraken van de aanvaller zelf, lijkt een terugkeer toch een serieuze stap dichterbij. In de Turkse media klinkt het echter nog altijd dat coach Fatih Terim niet echt staat te springen, maar nood breekt wet.

Want zo kampen ze nu al met een enorme blessurelast bij de Turkse topclub, en dan is er mogelijk nog een vertrek in de maak. Mocht aanvaller Andone vertrekken, zullen ze volgens voorzitter Mustafa Cengiz’in geneigd zijn om Diagne terug te halen, zo zegt hij in Anjasspor. 

LEES OOK: Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Club moet gewoon zijn contract éénzijdig ontbinden...

Meest recent

'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

15
15
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

23
23
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

91
91
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

122
122
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

359
359
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

20
20
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

127
127
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

44
44
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

578
578
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

228
228
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

107
107
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

143
143
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

354
354
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

48
48
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

119
119
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1511
1511
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

541
541
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

623
623
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

220
220
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

451
451
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

341
341
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

295
295
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

243
243
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

280
280

Meer sportnieuws