'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

door
'Vertrek Diagne bij Club Brugge weer stap dichterbij'

Mbaye Diagne zat sinds zijn fratsen in Parijs niet meer in de kern van Club Brugge. De aanvaller zat ook niet in de kern tegen Galatasaray, maar hij trok wel naar Turkije om er met het bestuur van de Turkse topclub te praten. Diagne sprak ook met de pers.

De kans lijkt zeer groot te zijn dat Diagne Blauw-Zwart in januari via de achterdeur verlaat. Diagne haalde uit naar Philippe Clement. "Ik heb een slechte relatie met Clement. Ik koos Club Brugge in plaats van Anderlecht om in de Champions League te kunnen spelen, maar ik kreeg niet de speeltijd die ik gehoopt had. Ik wil in januari terugkeren naar Galatasaray", aldus de spits aan de Turkse pers.

Dan zullen Club en Galatasaray wel een financieel akkoord moeten vinden, want Club betaalde immers 3,35 miljoen euro om de speler te huren. In Brugge zullen ze wellicht willen meewerken om zo in januari een andere diepe spits aan te trekken.

UPDATE 28/11

Woensdag klonk het nog dat Galatasaray Diagne niet terug wilde, maar na de uitspraken van de aanvaller zelf, lijkt een terugkeer toch een serieuze stap dichterbij. In de Turkse media klinkt het echter nog altijd dat coach Fatih Terim niet echt staat te springen, maar nood breekt wet.

Want zo kampen ze nu al met een enorme blessurelast bij de Turkse topclub, en dan is er mogelijk nog een vertrek in de maak. Mocht aanvaller Andone vertrekken, zullen ze volgens voorzitter Mustafa Cengiz’in geneigd zijn om Diagne terug te halen, zo zegt hij in Anjasspor. 

LEES OOK: Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

Club moet gewoon zijn contract éénzijdig ontbinden...

Meest recent

Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

10
10
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

2
2
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

14
14
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

100
100
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

46
46
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

52
52
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

88
88
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

211
211
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

407
407
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

107
107
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

202
202
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

334
334
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

113
113
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

286
286
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

106
106
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

46
46
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

464
464
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

429
429
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

283
283
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

203
203
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

52
52
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

330
330
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

65
65
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

700
700

Meer sportnieuws