Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek: "Monsterlijke prestatie"

door
Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek:

Romelu Lukaku was woensdag de grote man in de overwinning van Inter Milan bij Slavia Praag. Althans, mede. Want ook spitsbroer Lautaro Martinez was weer in goede doen. De Argentijn zorgde voor twee fraaie doelpunten. Echter wél tweemaal op al even fraaie assist van Lukaku.

Daarenboven tekende die ook zelf nog voor een doelpunt én werden er zelfs nog twee doelpunten van de Duivel afgekeurd. Na zo’n prestatie spreekt het dan ook voor zich dat Big Rom heel wat lof krijgt in de Italiaanse pers. In Gazzetta dello Sport klink dat als volgt: “Monsterlijke prestatie, met twee knappe assists op Martinez als orgelpunt. Nog twee doelpunten afgekeurd door de VAR, nog eens tegen de lat. En dan weten dat hij de vorige wedstrijden in de CL niet had kunnen scoren. Een reus die de kracht overbrengt op zijn ploeggenoten.”

Ook bij Calciomercato spaarden ze hun lof voor Lukaku niet. Hij kreeg een rapport van 8,5 op tien, en was daarmee mede man van de match, met Lautaro Martinez: “Na het openingskwartier drukte Lukaku op het gaspedaal. Hij speelde met een zekere woede in zijn lichaam. En zijn daverende prestatie bleef doorgaan, met nog een doelpunt en een tweede sublieme assist op Martinez. Hij moest ontploffen in de Champions League, wél, hij deed veel meer dan dat.

Het Italiaanse medium had daarnaast ook nog woorden van loof voor het duo Lukaku-Martinez: “Een koningskoppel dat nu ook in de Champions League elkaar heeft gevonden. Ze zoeken elkaar, ademen, voelen elkaar. Zelfs geblinddoekt. Die twee lijken geboren om samen te spelen, zoals Vialli en Mancini, Del Piero en Trezeguet of Yorke en Cole.

LEES OOK: 'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

Wordt hij dit seizoen topschutter in Italië?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

92
92
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

45
45
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

242
242
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

353
353
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

237
237
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

141
141
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws