Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek: "Monsterlijke prestatie"

door
Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek:

Romelu Lukaku was woensdag de grote man in de overwinning van Inter Milan bij Slavia Praag. Althans, mede. Want ook spitsbroer Lautaro Martinez was weer in goede doen. De Argentijn zorgde voor twee fraaie doelpunten. Echter wél tweemaal op al even fraaie assist van Lukaku.

Daarenboven tekende die ook zelf nog voor een doelpunt én werden er zelfs nog twee doelpunten van de Duivel afgekeurd. Na zo’n prestatie spreekt het dan ook voor zich dat Big Rom heel wat lof krijgt in de Italiaanse pers. In Gazzetta dello Sport klink dat als volgt: “Monsterlijke prestatie, met twee knappe assists op Martinez als orgelpunt. Nog twee doelpunten afgekeurd door de VAR, nog eens tegen de lat. En dan weten dat hij de vorige wedstrijden in de CL niet had kunnen scoren. Een reus die de kracht overbrengt op zijn ploeggenoten.”

Ook bij Calciomercato spaarden ze hun lof voor Lukaku niet. Hij kreeg een rapport van 8,5 op tien, en was daarmee mede man van de match, met Lautaro Martinez: “Na het openingskwartier drukte Lukaku op het gaspedaal. Hij speelde met een zekere woede in zijn lichaam. En zijn daverende prestatie bleef doorgaan, met nog een doelpunt en een tweede sublieme assist op Martinez. Hij moest ontploffen in de Champions League, wél, hij deed veel meer dan dat.

Het Italiaanse medium had daarnaast ook nog woorden van loof voor het duo Lukaku-Martinez: “Een koningskoppel dat nu ook in de Champions League elkaar heeft gevonden. Ze zoeken elkaar, ademen, voelen elkaar. Zelfs geblinddoekt. Die twee lijken geboren om samen te spelen, zoals Vialli en Mancini, Del Piero en Trezeguet of Yorke en Cole.

LEES OOK: Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Wordt hij dit seizoen topschutter in Italië?

Meest recent

Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

8
8
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

38
38
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

27
27
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

37
37
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

238
238
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

100
100
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

35
35
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

189
189
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

294
294
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

221
221
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

210
210
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

219
219
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

391
391
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

666
666
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

405
405
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

590
590
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

324
324
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

430
430
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

110
110
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

236
236
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

47
47
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

131
131
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

266
266
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

219
219
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

110
110

Meer sportnieuws