Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek: "Monsterlijke prestatie"

door
Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek:

Romelu Lukaku was woensdag de grote man in de overwinning van Inter Milan bij Slavia Praag. Althans, mede. Want ook spitsbroer Lautaro Martinez was weer in goede doen. De Argentijn zorgde voor twee fraaie doelpunten. Echter wél tweemaal op al even fraaie assist van Lukaku.

Daarenboven tekende die ook zelf nog voor een doelpunt én werden er zelfs nog twee doelpunten van de Duivel afgekeurd. Na zo’n prestatie spreekt het dan ook voor zich dat Big Rom heel wat lof krijgt in de Italiaanse pers. In Gazzetta dello Sport klink dat als volgt: “Monsterlijke prestatie, met twee knappe assists op Martinez als orgelpunt. Nog twee doelpunten afgekeurd door de VAR, nog eens tegen de lat. En dan weten dat hij de vorige wedstrijden in de CL niet had kunnen scoren. Een reus die de kracht overbrengt op zijn ploeggenoten.”

Ook bij Calciomercato spaarden ze hun lof voor Lukaku niet. Hij kreeg een rapport van 8,5 op tien, en was daarmee mede man van de match, met Lautaro Martinez: “Na het openingskwartier drukte Lukaku op het gaspedaal. Hij speelde met een zekere woede in zijn lichaam. En zijn daverende prestatie bleef doorgaan, met nog een doelpunt en een tweede sublieme assist op Martinez. Hij moest ontploffen in de Champions League, wél, hij deed veel meer dan dat.

Het Italiaanse medium had daarnaast ook nog woorden van loof voor het duo Lukaku-Martinez: “Een koningskoppel dat nu ook in de Champions League elkaar heeft gevonden. Ze zoeken elkaar, ademen, voelen elkaar. Zelfs geblinddoekt. Die twee lijken geboren om samen te spelen, zoals Vialli en Mancini, Del Piero en Trezeguet of Yorke en Cole.

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Wordt hij dit seizoen topschutter in Italië?

Meest recent

Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

5
5
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

19
19
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

15
15
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

135
135
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

113
113
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

109
109
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

131
131
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

86
86
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

223
223
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

257
257
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

716
716
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

40
40
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

280
280
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

69
69
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1016
1016
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

367
367
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

131
131
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

160
160
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

381
381
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

56
56
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

151
151
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2071
2071
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

606
606
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

635
635
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

22
22

Meer sportnieuws