Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek: "Monsterlijke prestatie"

door
Lukaku maakt Italiaanse pers helemaal gek:

Romelu Lukaku was woensdag de grote man in de overwinning van Inter Milan bij Slavia Praag. Althans, mede. Want ook spitsbroer Lautaro Martinez was weer in goede doen. De Argentijn zorgde voor twee fraaie doelpunten. Echter wél tweemaal op al even fraaie assist van Lukaku.

Daarenboven tekende die ook zelf nog voor een doelpunt én werden er zelfs nog twee doelpunten van de Duivel afgekeurd. Na zo’n prestatie spreekt het dan ook voor zich dat Big Rom heel wat lof krijgt in de Italiaanse pers. In Gazzetta dello Sport klink dat als volgt: “Monsterlijke prestatie, met twee knappe assists op Martinez als orgelpunt. Nog twee doelpunten afgekeurd door de VAR, nog eens tegen de lat. En dan weten dat hij de vorige wedstrijden in de CL niet had kunnen scoren. Een reus die de kracht overbrengt op zijn ploeggenoten.”

Ook bij Calciomercato spaarden ze hun lof voor Lukaku niet. Hij kreeg een rapport van 8,5 op tien, en was daarmee mede man van de match, met Lautaro Martinez: “Na het openingskwartier drukte Lukaku op het gaspedaal. Hij speelde met een zekere woede in zijn lichaam. En zijn daverende prestatie bleef doorgaan, met nog een doelpunt en een tweede sublieme assist op Martinez. Hij moest ontploffen in de Champions League, wél, hij deed veel meer dan dat.

Het Italiaanse medium had daarnaast ook nog woorden van loof voor het duo Lukaku-Martinez: “Een koningskoppel dat nu ook in de Champions League elkaar heeft gevonden. Ze zoeken elkaar, ademen, voelen elkaar. Zelfs geblinddoekt. Die twee lijken geboren om samen te spelen, zoals Vialli en Mancini, Del Piero en Trezeguet of Yorke en Cole.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Wordt hij dit seizoen topschutter in Italië?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

0
0
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

19
19
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

25
25
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

127
127
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

17
17
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

141
141
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

38
38
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

172
172
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

173
173
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

233
233
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

76
76
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

302
302
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

175
175
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

335
335
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

276
276
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

242
242
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

358
358
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

296
296
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

392
392
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

322
322
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

222
222
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

278
278

Meer sportnieuws