'Hazard dreigt eerste Clasico te moeten missen'

226 stemmen
'Hazard dreigt eerste Clasico te moeten missen'

Real Madrid verzekerde zich dinsdagavond van Champions League-voetbal na de winterstop. In eigen huis speelde de Koninklijke 2-2-gelijk tegen Paris Saint-Germain. Eden Hazard stond behoorlijk goed te voetballen bij de thuisploeg, maar in de tweede helft sloeg het noodlot toe.


Na een redelijk wilde interventie van landgenoot Thomas Meunier, bleef de Rode Duivel een tijdje kermen op het veld. Uiteindelijk bleek dat hij niet meer verder kon, met de hulp van de medische staf verliet hij het veld. En de schade lijkt behoorlijk groot. Zo zag Het Laatste Nieuws dat hij Bernabeu moest verlaten op krukken. Hij trok ook meteen naar het ziekenhuis voor verdere onderzoeken.

Ook woensdag staan nog extra tests gepland, maar binnen de club zou men toch behoorlijk ongerust zijn. "Het baart ons zorgen. Hij heeft ook nog wat pijn. Ik vrees dat het meer is dan louter een lichte verstuiking. Hopelijk niets echt erg", liet coach Zinedine Zidane verstaan. Allicht volgt in de loop van de dag meer nieuws, de enkel zou wel niet gebroken zijn.

UPDATE 9u37
Een breuk is dus al zeker niet, maar de kans is reëel dat Hazard enkele weken aan de kant staat. Volgens SPORT en het radioprogramma El Transitor vreest de medische staf immers dat een plaatje op zijn rechterenkel, dat geplaatst was na een blessure in 2017, verschoven zou zijn. In dat geval zou hij een tijdje aan de kant staan en onder meer 'El Clasico' missen. De clash met FC Barcelona wordt op 18 december in Camp Nou afgewerkt. Verdere onderzoeken moet wel nog voor uitsluitsel zorgen.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

🚀

Dat Hazard enkele weken aan de kant zou staan, is geen slechte zaak met oog op het EK ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

29
29
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

13
13
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

5
5
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

44
44
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

198
198
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

184
184
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

63
63
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

395
395
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

185
185
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

93
93
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

457
457
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

198
198
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

177
177
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

61
61
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

797
797
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

493
493
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

229
229
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

277
277
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

87
87
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

93
93
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

139
139
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

518
518
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158

Meer sportnieuws