'Hazard dreigt eerste Clasico te moeten missen'

door
'Hazard dreigt eerste Clasico te moeten missen'

Real Madrid verzekerde zich dinsdagavond van Champions League-voetbal na de winterstop. In eigen huis speelde de Koninklijke 2-2-gelijk tegen Paris Saint-Germain. Eden Hazard stond behoorlijk goed te voetballen bij de thuisploeg, maar in de tweede helft sloeg het noodlot toe.


Na een redelijk wilde interventie van landgenoot Thomas Meunier, bleef de Rode Duivel een tijdje kermen op het veld. Uiteindelijk bleek dat hij niet meer verder kon, met de hulp van de medische staf verliet hij het veld. En de schade lijkt behoorlijk groot. Zo zag Het Laatste Nieuws dat hij Bernabeu moest verlaten op krukken. Hij trok ook meteen naar het ziekenhuis voor verdere onderzoeken.

Ook woensdag staan nog extra tests gepland, maar binnen de club zou men toch behoorlijk ongerust zijn. "Het baart ons zorgen. Hij heeft ook nog wat pijn. Ik vrees dat het meer is dan louter een lichte verstuiking. Hopelijk niets echt erg", liet coach Zinedine Zidane verstaan. Allicht volgt in de loop van de dag meer nieuws, de enkel zou wel niet gebroken zijn.

UPDATE 9u37
Een breuk is dus al zeker niet, maar de kans is reëel dat Hazard enkele weken aan de kant staat. Volgens SPORT en het radioprogramma El Transitor vreest de medische staf immers dat een plaatje op zijn rechterenkel, dat geplaatst was na een blessure in 2017, verschoven zou zijn. In dat geval zou hij een tijdje aan de kant staan en onder meer 'El Clasico' missen. De clash met FC Barcelona wordt op 18 december in Camp Nou afgewerkt. Verdere onderzoeken moet wel nog voor uitsluitsel zorgen.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Dat Hazard enkele weken aan de kant zou staan, is geen slechte zaak met oog op het EK ...

Meest recent

Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

3
3
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

266
266
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

10
10
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

488
488
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

28
28
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

119
119
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

412
412
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

257
257
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

594
594
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

225
225
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

543
543
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

99
99
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

559
559
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

382
382
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

716
716
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

607
607
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

193
193
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

118
118
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

502
502
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

437
437
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

258
258
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

225
225
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

272
272

Meer sportnieuws