'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

1224 stemmen
'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

José Mourinho drukt direct zijn stempel op Tottenham Hotspur. De Portugees heeft de technische staf opnieuw ingevuld en in januari zal hij de clubleiding dwingen tot het realiseren van een aantal transfers.

Volgens verschillende media, waaronder The Telegraph, is de droomaankoop van Mourinho al duidelijk. De Portugees zou Zlatan Ibrahimovic willen verleiden tot een hereniging. Eerder kwam de Zweed bij Manchester United al uit onder Mourinho, die een uitstekende band heeft met de routinier (38).

Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij LA Galaxy. Er is nadrukkelijk bericht over een terugkeer naar Italië of United, maar nu dreigt Tottenham er met zijn handtekening vandoor te gaan. Zijn zaakwaarnemer Mino Raiola voert al gesprekken over diens toekomst.

In Londen zou Ibrahimovic een samenwerking moeten aangaan met Harry Kane. Overigens heeft Mourinho ook spelers als Nemanja Matic, Rúben Días en Bruno Fernandes in het vizier.

UPDATE 25/11

Zlatan Ibrahimovic zou niet de enige naam zijn die op het verlanglijstje van Jose Mourinho prijkt. Daar zouden namelijk ook twee verdedigers op staan. Eerste naam en transferdoelwit voor januari zou die van Ruben Dias zijn. De verdediger van Benfica moet voor de nodige defensieve versterking zorgen. Minder nieuws dus wel voor Alderweireld en/of Vertonghen, die er zo een te duchten concurrent zouden bij krijgen.

Of eerstgenoemde zijn contract nog zal verlengen, valt overigens nog af te wachten. Mourinho zou hem echter graag zien blijven. Maar wat ‘Sterke Jan’ betreft, zou de beslissing al gevallen zijn. The Sun stelt namelijk dat de Duivel zal vertrekken op het eind van dit seizoen. Als vervanger van Vertonghen zou Mourinho willen aankloppen bij Bournemouth voor de Nederlander Nathan Aké.

LEES OOK: Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Zou dat de juiste beslissing zijn van Mourinho?

Meest recent

Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

2
2
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

44
44
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

101
101
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

162
162
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

195
195
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

37
37
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

46
46
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

173
173
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

277
277
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

256
256
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

341
341
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

198
198
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1008
1008
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1340
1340
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

446
446
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

200
200

Meer sportnieuws