'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

door
'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

José Mourinho drukt direct zijn stempel op Tottenham Hotspur. De Portugees heeft de technische staf opnieuw ingevuld en in januari zal hij de clubleiding dwingen tot het realiseren van een aantal transfers.

Volgens verschillende media, waaronder The Telegraph, is de droomaankoop van Mourinho al duidelijk. De Portugees zou Zlatan Ibrahimovic willen verleiden tot een hereniging. Eerder kwam de Zweed bij Manchester United al uit onder Mourinho, die een uitstekende band heeft met de routinier (38).

Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij LA Galaxy. Er is nadrukkelijk bericht over een terugkeer naar Italië of United, maar nu dreigt Tottenham er met zijn handtekening vandoor te gaan. Zijn zaakwaarnemer Mino Raiola voert al gesprekken over diens toekomst.

In Londen zou Ibrahimovic een samenwerking moeten aangaan met Harry Kane. Overigens heeft Mourinho ook spelers als Nemanja Matic, Rúben Días en Bruno Fernandes in het vizier.

UPDATE 25/11

Zlatan Ibrahimovic zou niet de enige naam zijn die op het verlanglijstje van Jose Mourinho prijkt. Daar zouden namelijk ook twee verdedigers op staan. Eerste naam en transferdoelwit voor januari zou die van Ruben Dias zijn. De verdediger van Benfica moet voor de nodige defensieve versterking zorgen. Minder nieuws dus wel voor Alderweireld en/of Vertonghen, die er zo een te duchten concurrent zouden bij krijgen.

Of eerstgenoemde zijn contract nog zal verlengen, valt overigens nog af te wachten. Mourinho zou hem echter graag zien blijven. Maar wat ‘Sterke Jan’ betreft, zou de beslissing al gevallen zijn. The Sun stelt namelijk dat de Duivel zal vertrekken op het eind van dit seizoen. Als vervanger van Vertonghen zou Mourinho willen aankloppen bij Bournemouth voor de Nederlander Nathan Aké.

Zou dat de juiste beslissing zijn van Mourinho?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

20
20
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

19
19
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

136
136
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

55
55
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

111
111
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

406
406
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

392
392
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

67
67
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

107
107
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

59
59
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

222
222
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

33
33
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

52
52
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

216
216
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

109
109
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

174
174
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

255
255
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

150
150
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

183
183
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

316
316
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

230
230
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

598
598

Meer sportnieuws