'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

1224
'Mourinho maakt ingrijpende beslissing over Alderweireld en Vertonghen’'

José Mourinho drukt direct zijn stempel op Tottenham Hotspur. De Portugees heeft de technische staf opnieuw ingevuld en in januari zal hij de clubleiding dwingen tot het realiseren van een aantal transfers.

Volgens verschillende media, waaronder The Telegraph, is de droomaankoop van Mourinho al duidelijk. De Portugees zou Zlatan Ibrahimovic willen verleiden tot een hereniging. Eerder kwam de Zweed bij Manchester United al uit onder Mourinho, die een uitstekende band heeft met de routinier (38).

Ibrahimovic heeft een aflopend contract bij LA Galaxy. Er is nadrukkelijk bericht over een terugkeer naar Italië of United, maar nu dreigt Tottenham er met zijn handtekening vandoor te gaan. Zijn zaakwaarnemer Mino Raiola voert al gesprekken over diens toekomst.

In Londen zou Ibrahimovic een samenwerking moeten aangaan met Harry Kane. Overigens heeft Mourinho ook spelers als Nemanja Matic, Rúben Días en Bruno Fernandes in het vizier.

UPDATE 25/11

Zlatan Ibrahimovic zou niet de enige naam zijn die op het verlanglijstje van Jose Mourinho prijkt. Daar zouden namelijk ook twee verdedigers op staan. Eerste naam en transferdoelwit voor januari zou die van Ruben Dias zijn. De verdediger van Benfica moet voor de nodige defensieve versterking zorgen. Minder nieuws dus wel voor Alderweireld en/of Vertonghen, die er zo een te duchten concurrent zouden bij krijgen.

Of eerstgenoemde zijn contract nog zal verlengen, valt overigens nog af te wachten. Mourinho zou hem echter graag zien blijven. Maar wat ‘Sterke Jan’ betreft, zou de beslissing al gevallen zijn. The Sun stelt namelijk dat de Duivel zal vertrekken op het eind van dit seizoen. Als vervanger van Vertonghen zou Mourinho willen aankloppen bij Bournemouth voor de Nederlander Nathan Aké.

LEES OOK: Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Zou dat de juiste beslissing zijn van Mourinho?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

22
22
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

182
182
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

66
66
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

94
94
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

133
133
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

367
367
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

385
385
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

167
167
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

186
186
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

531
531
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

167
167
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

741
741
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

187
187
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

110
110
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws