Daily Star: 'Martinez stond klaar om Rode Duivels te dumpen'

door
Daily Star: 'Martinez stond klaar om Rode Duivels te dumpen'

De Rode Duivels mogen straks met de nodige ambities naar de eindronde van het EK trekken. De kwalificatiecampagne verliep volledig foutloos, heel wat spelers uit de huidige selectie zijn momenteel op de top van hun kunnen. Bovendien loopt er met Roberto Martinez een vakman als bondscoach rond.


Maar voor hetzelfde geld was de KBVB nog voor de start van het tornooi op zoek moeten gaan naar een opvolger voor de Spanjaard. Tenminste toch als we het Britse The Daily Star mogen geloven. De tabloid schrijft dat hij één van de kandidaten was om over te nemen bij Tottenham Hotspur. Daar nam men vorige week afscheid van Mauricio Pochettino.

Volgens The Daily Star was Martinez bereid om de Rode Duivels 'te dumpen' voor een kans aan de Engelse top. Toen de druk op Pochettino toenam, zou de Spanjaard zijn interesse in de job hebben duidelijk laten maken bij het bestuur. Sterke man Daniel Levy was ook een fan van Martinez, toch zou het nooit tot formele gesprekken zijn gekomen.

En dat had maar met één man te maken: José Mourinho. De Portugees stond helemaal bovenaan het lijstje van Levy en ook hij liet al snel verstaan open te staan voor de functie. De onderhandelingen schoten dan ook goed op en zo werd de Special One woensdagochtend, nog geen 12 uur na het ontslag van Pochettino, alweer voorgesteld.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Denkt u echt dat Martinez nog voor het WK vertrokken zou zijn?

Meest recent

DAZN-drama escaleert: Pro League onderneemt meteen actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

13
13
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

135
135
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

115
115
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

342
342
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

219
219
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

125
125
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

242
242
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

213
213
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

845
845
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

345
345
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

253
253
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

118
118
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

238
238
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

212
212
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

174
174
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

153
153
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

428
428
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

400
400
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

656
656
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

254
254
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

317
317
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

267
267
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

166
166
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

150
150

Meer sportnieuws