Daily Star: 'Martinez stond klaar om Rode Duivels te dumpen'

door
Daily Star: 'Martinez stond klaar om Rode Duivels te dumpen'

De Rode Duivels mogen straks met de nodige ambities naar de eindronde van het EK trekken. De kwalificatiecampagne verliep volledig foutloos, heel wat spelers uit de huidige selectie zijn momenteel op de top van hun kunnen. Bovendien loopt er met Roberto Martinez een vakman als bondscoach rond.


Maar voor hetzelfde geld was de KBVB nog voor de start van het tornooi op zoek moeten gaan naar een opvolger voor de Spanjaard. Tenminste toch als we het Britse The Daily Star mogen geloven. De tabloid schrijft dat hij één van de kandidaten was om over te nemen bij Tottenham Hotspur. Daar nam men vorige week afscheid van Mauricio Pochettino.

Volgens The Daily Star was Martinez bereid om de Rode Duivels 'te dumpen' voor een kans aan de Engelse top. Toen de druk op Pochettino toenam, zou de Spanjaard zijn interesse in de job hebben duidelijk laten maken bij het bestuur. Sterke man Daniel Levy was ook een fan van Martinez, toch zou het nooit tot formele gesprekken zijn gekomen.

En dat had maar met één man te maken: José Mourinho. De Portugees stond helemaal bovenaan het lijstje van Levy en ook hij liet al snel verstaan open te staan voor de functie. De onderhandelingen schoten dan ook goed op en zo werd de Special One woensdagochtend, nog geen 12 uur na het ontslag van Pochettino, alweer voorgesteld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Denkt u echt dat Martinez nog voor het WK vertrokken zou zijn?

Meest recent

Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

29
29
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

35
35
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

230
230
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

38
38
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

37
37
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

180
180
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

20
20
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

145
145
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

180
180
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

61
61
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

144
144
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

423
423
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

70
70
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

139
139
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

91
91
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

114
114
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

366
366
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

344
344
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

282
282
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

170
170
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

296
296
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

327
327
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

201
201
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

733
733

Meer sportnieuws