Virton en Roeselare pakken eerste punt in terugronde Proximus League

door
Virton en Roeselare pakken eerste punt in terugronde Proximus League

In de Proximus League hebben Virton en Roeselare hun eerste puntje gepakt in de tweede periode. Virton was nog de revelatie van de heenronde in 1B maar hinkt nu wat achterop in de strijd om het tweede finaleticket.

Virton en Roeselare begonnen vorig weekend zwak aan de tweede periode in de Proximus League. De West-Vlamingen slikten thuis maar liefst vijf doelpunten en Virton verloor op het veld van Union. Beide ploegen moesten hun vandaag herpakken en het wagonnetje aanhaken bij de resem ploegen die bovenaan stonden. In het Stade Yvan Georges werd er vooral veel gebikkeld in de eerste helft, kansen waren echter schaars. Halfweg stond het dan ook logisch nog 0-0.
kort na de pauze vond de thuisploeg wel een opening: Vanzo stak de bal door en Stelvio Cruz liet met een fraaie kopbal doelman Biebauw kansloos: 1-0 voor de ploeg uit de provincie Luxemburg. De wedstrijd brak nu helemaal los en enkele minuten later stelde Roeselare al gelijk toen Nouri een assist van Naessens perfect in doel verlengde. Ondanks nog wat kansjes over en weer bleef het daar uiteindelijk ook bij. Met een flauwe één op zes hinken beide ploegen wel achterop in de strijd om de tweede periodetitel.
Scoreverloop:
1-0 (51') Stelvio Cruz, 1-1 (57') Nouri

Zal één van deze ploegen nog een periode winnen?

Meest recent

Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

12
12
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

172
172
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

169
169
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

50
50
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

154
154
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

128
128
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

358
358
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

374
374
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

142
142
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

271
271
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

682
682
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

245
245
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

390
390
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

325
325
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

374
374
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

239
239
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

95
95
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

840
840
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

184
184
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

561
561
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

178
178
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

385
385
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

191
191
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

183
183
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

410
410

Meer sportnieuws