TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

218 stemmen
TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Dylan Bronn gaat AA Gent in januari verlaten. De verdediger heeft aangegeven de club te willen verlaten en de Buffalo's stuurden hem naar de B-kern. Bij Standard zien ze in 2021 ook een verdediger de club verlaten, want Internazionale zou Zinho Vanheusden dan voor 18 miljoen euro gaan overnemen van Standard.

Zulte Waregem weet wat het wil doen tijdens de wintermercato. Francky Dury wil de kern gaan uitdunnen en een aantal spelers mogen Essevee verlaten. De club denkt aan één of twee aanwinsten, ook met het oog op volgend seizoen.


BUITENLAND

Nicolas Frutos lijkt weldra een nieuwe uitdaging aan te gaan. De ex-spits en trainer van Anderlecht is dé topkandidaat om de nieuwe coach van Independiente in Argentinië te worden. Diego Forlan en Estaban Cambiasso werden ook genoemd, maar zij worden het zeker niet. Javier Mascherano keert ook terug naar Argentinië, want de ex-speler van FC Barcelona tekende bij Estudiantes.

In Engeland lijkt Unaï Emery na de nederlaag tegen Southampton Arsenal te moeten verlaten. Volgens de geruchtenmolen zijn Massimiliano Allegri, Mikel Arteta en Rafael Benitez de drie topkandidaten om de Spanjaard op te volgen. Stadsgenoot Tottenham gaat in januari mogelijk Christian Eriksen van de hand doen. Juventus wil een poging wagen bij de Deense middenvelder, die in de zomer einde contract is. Zo kunnen de Spurs nog enkele miljoenen euro's vangen.

FC Barcelona won zaterdag bij Leganes en Moussa Wague (ex-Eupen) mocht starten. Toch is de kans groot dat de rechtsachter in januari uitgeleend zal worden en Bayer Leverkusen zou de komst van verdediger wel zien zitten. Zij hopen hem te huren.

In Iran raakte bekend dat Marc Wilmots één van de komende dagen wordt ontslagen als bondscoach van Iran.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

Moeten Belgische topclubs eens polsen bij Wague?

Meest recent

Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

11
11
Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

De harde kernen van RSC Anderlecht kiezen voor een heel vreemde aanpak. Net op het moment dat de ...

15
15
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

615
615
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

13
13
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

192
192
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

77
77
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

227
227
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

397
397
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

126
126
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

93
93
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

223
223
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

181
181
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

179
179
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

584
584
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

481
481
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

519
519
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

222
222
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

794
794
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

684
684
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

237
237
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

156
156
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

261
261
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

469
469

Meer sportnieuws