TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

218 stemmen
TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Dylan Bronn gaat AA Gent in januari verlaten. De verdediger heeft aangegeven de club te willen verlaten en de Buffalo's stuurden hem naar de B-kern. Bij Standard zien ze in 2021 ook een verdediger de club verlaten, want Internazionale zou Zinho Vanheusden dan voor 18 miljoen euro gaan overnemen van Standard.

Zulte Waregem weet wat het wil doen tijdens de wintermercato. Francky Dury wil de kern gaan uitdunnen en een aantal spelers mogen Essevee verlaten. De club denkt aan één of twee aanwinsten, ook met het oog op volgend seizoen.


BUITENLAND

Nicolas Frutos lijkt weldra een nieuwe uitdaging aan te gaan. De ex-spits en trainer van Anderlecht is dé topkandidaat om de nieuwe coach van Independiente in Argentinië te worden. Diego Forlan en Estaban Cambiasso werden ook genoemd, maar zij worden het zeker niet. Javier Mascherano keert ook terug naar Argentinië, want de ex-speler van FC Barcelona tekende bij Estudiantes.

In Engeland lijkt Unaï Emery na de nederlaag tegen Southampton Arsenal te moeten verlaten. Volgens de geruchtenmolen zijn Massimiliano Allegri, Mikel Arteta en Rafael Benitez de drie topkandidaten om de Spanjaard op te volgen. Stadsgenoot Tottenham gaat in januari mogelijk Christian Eriksen van de hand doen. Juventus wil een poging wagen bij de Deense middenvelder, die in de zomer einde contract is. Zo kunnen de Spurs nog enkele miljoenen euro's vangen.

FC Barcelona won zaterdag bij Leganes en Moussa Wague (ex-Eupen) mocht starten. Toch is de kans groot dat de rechtsachter in januari uitgeleend zal worden en Bayer Leverkusen zou de komst van verdediger wel zien zitten. Zij hopen hem te huren.

In Iran raakte bekend dat Marc Wilmots één van de komende dagen wordt ontslagen als bondscoach van Iran.

LEES OOK: 'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Moeten Belgische topclubs eens polsen bij Wague?

Meest recent

Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

7
7
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

14
14
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

62
62
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

469
469
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

39
39
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

315
315
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

31
31
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

29
29
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

221
221
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

247
247
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

186
186
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

704
704
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

518
518
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

382
382
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

252
252
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

253
253
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

98
98
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

240
240
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

105
105
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

78
78
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

448
448
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

214
214
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

255
255

Meer sportnieuws