TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

door
TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Dylan Bronn gaat AA Gent in januari verlaten. De verdediger heeft aangegeven de club te willen verlaten en de Buffalo's stuurden hem naar de B-kern. Bij Standard zien ze in 2021 ook een verdediger de club verlaten, want Internazionale zou Zinho Vanheusden dan voor 18 miljoen euro gaan overnemen van Standard.

Zulte Waregem weet wat het wil doen tijdens de wintermercato. Francky Dury wil de kern gaan uitdunnen en een aantal spelers mogen Essevee verlaten. De club denkt aan één of twee aanwinsten, ook met het oog op volgend seizoen.


BUITENLAND

Nicolas Frutos lijkt weldra een nieuwe uitdaging aan te gaan. De ex-spits en trainer van Anderlecht is dé topkandidaat om de nieuwe coach van Independiente in Argentinië te worden. Diego Forlan en Estaban Cambiasso werden ook genoemd, maar zij worden het zeker niet. Javier Mascherano keert ook terug naar Argentinië, want de ex-speler van FC Barcelona tekende bij Estudiantes.

In Engeland lijkt Unaï Emery na de nederlaag tegen Southampton Arsenal te moeten verlaten. Volgens de geruchtenmolen zijn Massimiliano Allegri, Mikel Arteta en Rafael Benitez de drie topkandidaten om de Spanjaard op te volgen. Stadsgenoot Tottenham gaat in januari mogelijk Christian Eriksen van de hand doen. Juventus wil een poging wagen bij de Deense middenvelder, die in de zomer einde contract is. Zo kunnen de Spurs nog enkele miljoenen euro's vangen.

FC Barcelona won zaterdag bij Leganes en Moussa Wague (ex-Eupen) mocht starten. Toch is de kans groot dat de rechtsachter in januari uitgeleend zal worden en Bayer Leverkusen zou de komst van verdediger wel zien zitten. Zij hopen hem te huren.

In Iran raakte bekend dat Marc Wilmots één van de komende dagen wordt ontslagen als bondscoach van Iran.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Moeten Belgische topclubs eens polsen bij Wague?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

16
16
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

89
89
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

33
33
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

39
39
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

262
262
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

84
84
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

136
136
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

122
122
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

515
515
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

375
375
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

522
522
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

239
239
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

224
224
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

227
227
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

231
231
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

438
438
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

670
670
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

509
509
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

300
300
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

507
507
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

744
744
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

442
442
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

447
447

Meer sportnieuws