TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

218 stemmen
TRANSFERUURTJE: Standard vangt 18 miljoen, Arsenal zet drie trainers op lijstje

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Dylan Bronn gaat AA Gent in januari verlaten. De verdediger heeft aangegeven de club te willen verlaten en de Buffalo's stuurden hem naar de B-kern. Bij Standard zien ze in 2021 ook een verdediger de club verlaten, want Internazionale zou Zinho Vanheusden dan voor 18 miljoen euro gaan overnemen van Standard.

Zulte Waregem weet wat het wil doen tijdens de wintermercato. Francky Dury wil de kern gaan uitdunnen en een aantal spelers mogen Essevee verlaten. De club denkt aan één of twee aanwinsten, ook met het oog op volgend seizoen.


BUITENLAND

Nicolas Frutos lijkt weldra een nieuwe uitdaging aan te gaan. De ex-spits en trainer van Anderlecht is dé topkandidaat om de nieuwe coach van Independiente in Argentinië te worden. Diego Forlan en Estaban Cambiasso werden ook genoemd, maar zij worden het zeker niet. Javier Mascherano keert ook terug naar Argentinië, want de ex-speler van FC Barcelona tekende bij Estudiantes.

In Engeland lijkt Unaï Emery na de nederlaag tegen Southampton Arsenal te moeten verlaten. Volgens de geruchtenmolen zijn Massimiliano Allegri, Mikel Arteta en Rafael Benitez de drie topkandidaten om de Spanjaard op te volgen. Stadsgenoot Tottenham gaat in januari mogelijk Christian Eriksen van de hand doen. Juventus wil een poging wagen bij de Deense middenvelder, die in de zomer einde contract is. Zo kunnen de Spurs nog enkele miljoenen euro's vangen.

FC Barcelona won zaterdag bij Leganes en Moussa Wague (ex-Eupen) mocht starten. Toch is de kans groot dat de rechtsachter in januari uitgeleend zal worden en Bayer Leverkusen zou de komst van verdediger wel zien zitten. Zij hopen hem te huren.

In Iran raakte bekend dat Marc Wilmots één van de komende dagen wordt ontslagen als bondscoach van Iran.

LEES OOK: CL-finale: Vandenbempt haalt genadeloos uit naar Trossard

Moeten Belgische topclubs eens polsen bij Wague?

Meest recent

Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

12
12
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

23
23
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

19
19
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

36
36
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

77
77
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

126
126
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

171
171
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

359
359
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

90
90
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

788
788
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

277
277
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

93
93
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

454
454
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

274
274
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

233
233
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

327
327
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

443
443
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

124
124
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

593
593
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

244
244
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1046
1046
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

242
242
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

484
484
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

57
57
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

739
739

Meer sportnieuws