'Anderlecht kan nieuwe poging wagen bij oude bekende'

door
'Anderlecht kan nieuwe poging wagen bij oude bekende'

RSC Anderlecht is bezig aan een remonte in het klassement, maar qua spelniveau kunnen de Brusselaars duidelijk nog stappen zetten. Daarvoor lijkt winterse versterking wel noodzakelijk, iets waar coach Frank Vercauteren al op hintte. Maar de financiële middelen zouden beperkt zijn in het Lotto Park.

En dus zal er creatief gewerkt moeten worden, huurtransfers met aankoopopties lijken bijvoorbeeld wel haalbaar. En in de vorm van zo'n constructie wordt Anderlecht nu opnieuw met een oude bekende in verband gebracht. Zo meldt het Turkse Takvim dat Yunus Akgün weer een optie zou zijn. Het jonge talent van Galatasaray wordt al een hele poos aan RSCA gelinkt, maar verder dan wilde geruchten kwam het nooit.

Sportief directeur Michael Verschueren liet een tijd geleden nog weten dat Akgün gewoon één van de vele spelers was die in Brussel werd aangeboden, de aanvaller werd ook gescout, en dat zijn dossier nooit echt concreet was. Toch blijven de Turkse media dus volharden. Akgün verlengde overigens pas nog zijn contract, maar een huurbeurt zou Galatasaray wel zien zitten.

UPDATE 22/11

Of Anderlecht straks een nieuwe poging zal wagen voor Yunus Akgun zal nog moeten blijken, maar het lijkt erop dat Paars-Wit alvast een grote kans zou maken op het 19-jarige talent. Want zo is het, op uitzondering van één wedstrijd en zes speelminuten na, al van augustus geleden dat Akgun in de wedstrijdselectie van Galatasaray zat.

Ook voor de klepper van vanavond tegen Basaksehir zit hij opnieuw niet bij de 18, tot ergernis van de Galatasaray-fans. Zelfs met heel wat blessureleed, wordt hij gewoon genegeerd door Fatih Terim, en speelt hij bij de U19. Naar de precieze reden waarom is het gissen, maar dat ze bij de Turken niet weigerachtig zullen staan tegenover een transfer, mag duidelijk zijn.

LEES OOK: 'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Moet Anderlecht een poging wagen?

Meest recent

'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

40
40
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

13
13
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

64
64
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

140
140
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

96
96
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

497
497
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

219
219
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

149
149
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

82
82
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

165
165
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

77
77
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

272
272
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

961
961
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

304
304
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

335
335
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

91
91
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

449
449
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

195
195
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

344
344
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

128
128
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

137
137
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

277
277
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

153
153

Meer sportnieuws