'Anderlecht kan nieuwe poging wagen bij oude bekende'

door
'Anderlecht kan nieuwe poging wagen bij oude bekende'

RSC Anderlecht is bezig aan een remonte in het klassement, maar qua spelniveau kunnen de Brusselaars duidelijk nog stappen zetten. Daarvoor lijkt winterse versterking wel noodzakelijk, iets waar coach Frank Vercauteren al op hintte. Maar de financiële middelen zouden beperkt zijn in het Lotto Park.

En dus zal er creatief gewerkt moeten worden, huurtransfers met aankoopopties lijken bijvoorbeeld wel haalbaar. En in de vorm van zo'n constructie wordt Anderlecht nu opnieuw met een oude bekende in verband gebracht. Zo meldt het Turkse Takvim dat Yunus Akgün weer een optie zou zijn. Het jonge talent van Galatasaray wordt al een hele poos aan RSCA gelinkt, maar verder dan wilde geruchten kwam het nooit.

Sportief directeur Michael Verschueren liet een tijd geleden nog weten dat Akgün gewoon één van de vele spelers was die in Brussel werd aangeboden, de aanvaller werd ook gescout, en dat zijn dossier nooit echt concreet was. Toch blijven de Turkse media dus volharden. Akgün verlengde overigens pas nog zijn contract, maar een huurbeurt zou Galatasaray wel zien zitten.

UPDATE 22/11

Of Anderlecht straks een nieuwe poging zal wagen voor Yunus Akgun zal nog moeten blijken, maar het lijkt erop dat Paars-Wit alvast een grote kans zou maken op het 19-jarige talent. Want zo is het, op uitzondering van één wedstrijd en zes speelminuten na, al van augustus geleden dat Akgun in de wedstrijdselectie van Galatasaray zat.

Ook voor de klepper van vanavond tegen Basaksehir zit hij opnieuw niet bij de 18, tot ergernis van de Galatasaray-fans. Zelfs met heel wat blessureleed, wordt hij gewoon genegeerd door Fatih Terim, en speelt hij bij de U19. Naar de precieze reden waarom is het gissen, maar dat ze bij de Turken niet weigerachtig zullen staan tegenover een transfer, mag duidelijk zijn.

LEES OOK: Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Moet Anderlecht een poging wagen?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

59
59
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

21
21
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

428
428
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

47
47
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

50
50
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

267
267
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

62
62
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

321
321
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

359
359
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

268
268
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

122
122
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

304
304
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

718
718
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws