Luyindama mist Club Brugge en is maanden out

216 stemmen
Luyindama mist Club Brugge en is maanden out

Club Brugge staat komende week misschien wel voor zijn belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Dinsdag trekt het namelijk naar Istanbul, waar het Galatasaray zal partij geven. Winst staat gelijk aan Europese overwintering, en weer heel wat miljoenen in de kassa.


Blauw-Zwart kreeg alvast enkele opstekers voor die wedstrijd. Want zo weet Het Laatste Nieuws dat er toch een kleine blessuregolf heerst bij de Turken. Falcao is er sowieso niet bij, net als collega-spits Andone. Maar zij zijn niet de enigen die mogelijk ontbreken.

Ook Belhanda en Luyindama zouden de partij al zeker niet halen. Daarnaast zijn ook nog doelman Muslera en sterkhouder Ryan Babel onzeker. Als klap op de vuurpijl moet Galatasaray komend weekend ook eerst nog de wei in tegen Basaksehir, een absoluut topduel in Turkije.

UPDATE 21/11
De voortekenen zijn dus erg gunstig voor Blauw-Zwart, maar Galatasaray kreeg nu toch een ook flinke opsteker te horen. Volgens Habertürk is Fernando Muslera dan toch tijdig fit geraakt. De Uruguayaanse doelman sukkelde met de rug, maar normaal gezien start hij gewoon in de basis tegen Basaksehir en Club Brugge. Sportief toch een aanzienlijke boost voor de Turken.

UPDATE 22/11

Christian Luyindama mist de partij tegen Club Brugge. De voormalige verdediger van Standard liep bij de nationale ploeg van Congo een zware knieblessure op en de Congolese centrale verdediger zou ongeveer zeven maanden buiten strijd zijn. Enorm slecht nieuws voor Galatasaray, dat zo één van zijn sterkhouders moet missen voor de belangrijke wedstrijden tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

Groot verlies voor Galatasaray?

Meest recent

Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

59
59
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

236
236
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

256
256
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

45
45
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

312
312
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

379
379
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

219
219
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

44
44
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

179
179
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

411
411
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

254
254
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

623
623
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

182
182
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

229
229
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

507
507
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

374
374
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

655
655
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

587
587
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

219
219
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

684
684
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

176
176
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

239
239
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

247
247
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

139
139
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

257
257

Meer sportnieuws