Luyindama mist Club Brugge en is maanden out

216 stemmen
Luyindama mist Club Brugge en is maanden out

Club Brugge staat komende week misschien wel voor zijn belangrijkste wedstrijd van het seizoen. Dinsdag trekt het namelijk naar Istanbul, waar het Galatasaray zal partij geven. Winst staat gelijk aan Europese overwintering, en weer heel wat miljoenen in de kassa.


Blauw-Zwart kreeg alvast enkele opstekers voor die wedstrijd. Want zo weet Het Laatste Nieuws dat er toch een kleine blessuregolf heerst bij de Turken. Falcao is er sowieso niet bij, net als collega-spits Andone. Maar zij zijn niet de enigen die mogelijk ontbreken.

Ook Belhanda en Luyindama zouden de partij al zeker niet halen. Daarnaast zijn ook nog doelman Muslera en sterkhouder Ryan Babel onzeker. Als klap op de vuurpijl moet Galatasaray komend weekend ook eerst nog de wei in tegen Basaksehir, een absoluut topduel in Turkije.

UPDATE 21/11
De voortekenen zijn dus erg gunstig voor Blauw-Zwart, maar Galatasaray kreeg nu toch een ook flinke opsteker te horen. Volgens Habertürk is Fernando Muslera dan toch tijdig fit geraakt. De Uruguayaanse doelman sukkelde met de rug, maar normaal gezien start hij gewoon in de basis tegen Basaksehir en Club Brugge. Sportief toch een aanzienlijke boost voor de Turken.

UPDATE 22/11

Christian Luyindama mist de partij tegen Club Brugge. De voormalige verdediger van Standard liep bij de nationale ploeg van Congo een zware knieblessure op en de Congolese centrale verdediger zou ongeveer zeven maanden buiten strijd zijn. Enorm slecht nieuws voor Galatasaray, dat zo één van zijn sterkhouders moet missen voor de belangrijke wedstrijden tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Groot verlies voor Galatasaray?

Meest recent

Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

43
43
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

115
115
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

53
53
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

27
27
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

141
141
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

366
366
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

167
167
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

81
81
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

72
72
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

82
82
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

228
228
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

246
246
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

307
307
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

277
277
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

226
226
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

183
183
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

78
78
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

660
660
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

142
142
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

417
417
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

511
511
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1135
1135
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

162
162
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

928
928

Meer sportnieuws