TRANSFERUURTJE: Lokonga kan naar AS Monaco, Vanaken genoemd in Italië

door
TRANSFERUURTJE: Lokonga kan naar AS Monaco, Vanaken genoemd in Italië

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Sambi Lokonga lokt met de week meer en meer interesse. Naast Sevilla, FC Barcelona en Manchester City is nu ook AS Monaco in de dans gesprongen. Anderlecht hoopt hem na Nieuwjaar langer onder contract te leggen. Alexandru Chipciu mag wél weg en Steaua Boekarest zou een piste zijn.

Club Brugge hoopt dat Hans Vanaken zijn loopbaan bij hen afsluit. Fiorentina werd plots genoemd voor de Gouden Schoen, maar de Italianen zouden niet concreet zijn voor Vanaken. Een ander boegbeeld dat weg kan: Timmy Simons. Roberto Martinez wil hem als T3 aanstellen.

Bij Standard is het helemaal over en uit voor Orlanda Sa en Luis Pedro Cavanda. Zij moeten weg en de twee spelers zitten in de B-kern en mogen zelfs niet meer samen eten met de spelers uit de A-kern.


BUITENLAND

Arsenal is al een tijdje geen Europese topclub meer en daarom wil Pierrick Aubameyang andere oorden opzoeken. De steraanvaller van The Gunners hoopt in de zomer op een transfer richting FC Barcelona of Real Madrid.

Stadsgenoot Tottenham zou dan weer Zlatan Ibrahimovic willen vastleggen. José Mourinho is altijd een grote fan geweest van de Zweed en werkte al bij Inter en Manchester United samen met 'Ibra'. AC Milan blijft ook in de running, maar daar zouden ze Moise Kean willen wegplukken bij Everton.

Er gaat geen dag voorbij zonder een gerucht over Cristiano Ronaldo. Engelse media weten dat Manchester United, dat geen grote sterren meer heeft, zijn ex-speler dolgraag wil terughalen. Juventus zou willen meewerken en heeft zijn zinnen gezet op Kylian Mbappé, maar PSG wil de Franse aanvaller uiteraard aan boord houden.

LEES OOK: Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Zal Vanaken ook komend seizoen voor Club voetballen?

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

37
37
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

106
106
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

30
30
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

40
40
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

302
302
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

32
32
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

23
23
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

112
112
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

111
111
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

109
109
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

97
97
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

234
234
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

317
317
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

311
311
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

207
207
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

326
326
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

571
571
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

677
677
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

277
277
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

292
292
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws