TRANSFERUURTJE: Lokonga kan naar AS Monaco, Vanaken genoemd in Italië

207
TRANSFERUURTJE: Lokonga kan naar AS Monaco, Vanaken genoemd in Italië

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Sambi Lokonga lokt met de week meer en meer interesse. Naast Sevilla, FC Barcelona en Manchester City is nu ook AS Monaco in de dans gesprongen. Anderlecht hoopt hem na Nieuwjaar langer onder contract te leggen. Alexandru Chipciu mag wél weg en Steaua Boekarest zou een piste zijn.

Club Brugge hoopt dat Hans Vanaken zijn loopbaan bij hen afsluit. Fiorentina werd plots genoemd voor de Gouden Schoen, maar de Italianen zouden niet concreet zijn voor Vanaken. Een ander boegbeeld dat weg kan: Timmy Simons. Roberto Martinez wil hem als T3 aanstellen.

Bij Standard is het helemaal over en uit voor Orlanda Sa en Luis Pedro Cavanda. Zij moeten weg en de twee spelers zitten in de B-kern en mogen zelfs niet meer samen eten met de spelers uit de A-kern.


BUITENLAND

Arsenal is al een tijdje geen Europese topclub meer en daarom wil Pierrick Aubameyang andere oorden opzoeken. De steraanvaller van The Gunners hoopt in de zomer op een transfer richting FC Barcelona of Real Madrid.

Stadsgenoot Tottenham zou dan weer Zlatan Ibrahimovic willen vastleggen. José Mourinho is altijd een grote fan geweest van de Zweed en werkte al bij Inter en Manchester United samen met 'Ibra'. AC Milan blijft ook in de running, maar daar zouden ze Moise Kean willen wegplukken bij Everton.

Er gaat geen dag voorbij zonder een gerucht over Cristiano Ronaldo. Engelse media weten dat Manchester United, dat geen grote sterren meer heeft, zijn ex-speler dolgraag wil terughalen. Juventus zou willen meewerken en heeft zijn zinnen gezet op Kylian Mbappé, maar PSG wil de Franse aanvaller uiteraard aan boord houden.

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Zal Vanaken ook komend seizoen voor Club voetballen?

Meest recent

'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

7
7
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

4
4
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

20
20
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

16
16
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

51
51
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

25
25
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

31
31
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

87
87
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

173
173
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

183
183
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

413
413
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

352
352
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

332
332
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

338
338
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

92
92
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

170
170
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

145
145
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

90
90
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60

Meer sportnieuws