Benteke open voor transfer: Belgische topclub een optie?

door
Benteke open voor transfer: Belgische topclub een optie?

Christian Benteke mocht dinsdag voor het eerst sinds lange tijd nog eens aan een wedstrijd beginnen. Want ook bij zijn club Crystal Palace komt hij eigenlijk niet al te veel meer in de plannen voor. Veel verder dan een korte invalbeurt komt hij meestal niet.

Met het EK in zicht, is het dan misschien ook tijd om in januari van club te veranderen en ergens basisspeler te zijn. Zo denkt de spits er klaarblijkelijk ook zelf over: “Ik hoop dat ik terug een echte kans krijgt bij Palace. Anders moet ik toch aan een transfer denken in januari.”

Benteke windt er dus geen doekjes om: “Ik ga er goed over moeten nadenken en dan de juiste beslissing maken. Het is belangrijk voor mij om (meer) speelminuten te krijgen. Ik wil absoluut naar het EK 2020 en werk elke dag als een gek om dat doel te bereiken", klonk het in The London Evening Standard.

Van enige (concrete) interesse in de aanvaller is momenteel evenwel nog geen sprake. Het valt dus af te wachten of er een interessante club op de kar zal springen voor Benteke. Mogelijk kunnen ook de Belgische topclubs soelaas bieden. Anderlecht zit nog steeds in spitsennood, terwijl Club kampt met het ‘probleem’-Diagne. Mogelijk kan zelfs ex-club Racing Genk hem wel een zetje geven.

Van AA Gent, Antwerp of Standard lijkt er dan weer weinig te moeten worden verwacht. Een terugkeer naar België lijkt op het eerste zicht overigens onwaarschijnlijk, maar dat werd afgelopen zomer ook gedacht van Kompany, Mignolet en andere Chadli’s. Die laatste is overigens het perfecte voorbeeld voor Benteke. Uiteindelijk komt het erop neer ergens basisspeler te zijn, om in de plannen van Martinez voor te komen.

LEES OOK: 'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Zie jij hem terugkeren naar België?

Meest recent

'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

100
100
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

34
34
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

41
41
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

67
67
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

213
213
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

72
72
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

346
346
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

164
164
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

46
46
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

53
53
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

175
175
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

373
373
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

516
516
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

66
66
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1024
1024
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

264
264
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

855
855
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

230
230
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

454
454
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

46
46
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

167
167
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

61
61

Meer sportnieuws