Benteke open voor transfer: Belgische topclub een optie?

door
Benteke open voor transfer: Belgische topclub een optie?

Christian Benteke mocht dinsdag voor het eerst sinds lange tijd nog eens aan een wedstrijd beginnen. Want ook bij zijn club Crystal Palace komt hij eigenlijk niet al te veel meer in de plannen voor. Veel verder dan een korte invalbeurt komt hij meestal niet.

Met het EK in zicht, is het dan misschien ook tijd om in januari van club te veranderen en ergens basisspeler te zijn. Zo denkt de spits er klaarblijkelijk ook zelf over: “Ik hoop dat ik terug een echte kans krijgt bij Palace. Anders moet ik toch aan een transfer denken in januari.”

Benteke windt er dus geen doekjes om: “Ik ga er goed over moeten nadenken en dan de juiste beslissing maken. Het is belangrijk voor mij om (meer) speelminuten te krijgen. Ik wil absoluut naar het EK 2020 en werk elke dag als een gek om dat doel te bereiken", klonk het in The London Evening Standard.

Van enige (concrete) interesse in de aanvaller is momenteel evenwel nog geen sprake. Het valt dus af te wachten of er een interessante club op de kar zal springen voor Benteke. Mogelijk kunnen ook de Belgische topclubs soelaas bieden. Anderlecht zit nog steeds in spitsennood, terwijl Club kampt met het ‘probleem’-Diagne. Mogelijk kan zelfs ex-club Racing Genk hem wel een zetje geven.

Van AA Gent, Antwerp of Standard lijkt er dan weer weinig te moeten worden verwacht. Een terugkeer naar België lijkt op het eerste zicht overigens onwaarschijnlijk, maar dat werd afgelopen zomer ook gedacht van Kompany, Mignolet en andere Chadli’s. Die laatste is overigens het perfecte voorbeeld voor Benteke. Uiteindelijk komt het erop neer ergens basisspeler te zijn, om in de plannen van Martinez voor te komen.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Zie jij hem terugkeren naar België?

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

3
3
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

25
25
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

104
104
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

58
58
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

61
61
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

130
130
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

239
239
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

304
304
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

270
270
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

329
329
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

58
58
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

253
253
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

454
454
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

310
310
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

210
210
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

570
570
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

803
803
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

436
436

Meer sportnieuws