'Diagne kan weer dollen met Vanaken: Club neemt beslissing'

door
'Diagne kan weer dollen met Vanaken: Club neemt beslissing'

Mbaye Diagne zit nog steeds niet in de selectie van Club Brugge voor de thuiswedstrijd tegen KV Oostende vanavond. Coach Philippe Clement liet weten dat hij nog een bepaalde weg heeft af te leggen. Maar de kans is reëel dat hij op termijn toch een herkansing zal krijgen.

Donderdag plaatste Diagne wel een cryptisch bericht op zijn Instagram-verhaal. "Ik accepteer het niet dat niemand me gebruikt op het moment dat dat nodig is. De juiste tijd om te spreken zal wel komen, stilte is de beste revanche", klonk het op het bericht dat momenten later alweer werd verwijderd. Veel kwaad lijkt daarmee niet echt geschiet, volgens Het Nieuwsblad is de kans immers groot dat hij niet zal worden teruggestuurd naar Galatasaray.

Dat moet de toekomst uitwijzen, maar gezien de grote financiële inspanning van Blauw-Zwart (Club betaalde 3 miljoen euro voor hem een seizoen te huren, nvdr) is de kans groot dat hij een nieuwe kans krijgt. Bovendien liet Galatasaray al weten de aanvaller niet terug te willen. Naar een andere club kan hij ook niet meer trekken, want hij speelde dit seizoen al voor twee ploegen.

Diagne zorgde overigens ook wel voor een vrolijke noot op training. De niet-internationals gingen nog een rondje penalty’s trappen na afloop van een bepaalde oefensessie, waarna hij naar verluidt al lachend hebben gezegd: “Sorry ik trap niet, de penalty’s zijn voor Hans.”

LEES OOK: ‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De juiste beslissing van Club?

Meest recent

‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

19
19
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

34
34
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

100
100
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

57
57
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

66
66
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

76
76
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

279
279
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

62
62
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

473
473
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

565
565
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

105
105
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

373
373
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

267
267
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

590
590
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

429
429
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

93
93
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

862
862
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

446
446
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

238
238
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

274
274
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

835
835
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1132
1132
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

346
346
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

132
132
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

335
335

Meer sportnieuws