'Diagne kan weer dollen met Vanaken: Club neemt beslissing'

door
'Diagne kan weer dollen met Vanaken: Club neemt beslissing'

Mbaye Diagne zit nog steeds niet in de selectie van Club Brugge voor de thuiswedstrijd tegen KV Oostende vanavond. Coach Philippe Clement liet weten dat hij nog een bepaalde weg heeft af te leggen. Maar de kans is reëel dat hij op termijn toch een herkansing zal krijgen.

Donderdag plaatste Diagne wel een cryptisch bericht op zijn Instagram-verhaal. "Ik accepteer het niet dat niemand me gebruikt op het moment dat dat nodig is. De juiste tijd om te spreken zal wel komen, stilte is de beste revanche", klonk het op het bericht dat momenten later alweer werd verwijderd. Veel kwaad lijkt daarmee niet echt geschiet, volgens Het Nieuwsblad is de kans immers groot dat hij niet zal worden teruggestuurd naar Galatasaray.

Dat moet de toekomst uitwijzen, maar gezien de grote financiële inspanning van Blauw-Zwart (Club betaalde 3 miljoen euro voor hem een seizoen te huren, nvdr) is de kans groot dat hij een nieuwe kans krijgt. Bovendien liet Galatasaray al weten de aanvaller niet terug te willen. Naar een andere club kan hij ook niet meer trekken, want hij speelde dit seizoen al voor twee ploegen.

Diagne zorgde overigens ook wel voor een vrolijke noot op training. De niet-internationals gingen nog een rondje penalty’s trappen na afloop van een bepaalde oefensessie, waarna hij naar verluidt al lachend hebben gezegd: “Sorry ik trap niet, de penalty’s zijn voor Hans.”

LEES OOK: ‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

De juiste beslissing van Club?

Meest recent

Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

12
12
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

43
43
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

90
90
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

179
179
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

126
126
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

281
281
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

629
629
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

69
69
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

714
714
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

167
167
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

447
447
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

576
576
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

69
69
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

150
150
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

160
160
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

62
62
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

155
155
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

87
87
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

176
176
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

79
79
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

147
147
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

38
38
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

177
177
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

625
625
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

211
211

Meer sportnieuws