Diagne haalt kritische reactie meteen weer offline

door
Diagne haalt kritische reactie meteen weer offline

Club Brugge krijgt vrijdagavond het bezoek van KV Oostende, daags voor die wedstrijd maakte coach Philippe Clement zijn wedstrijdselectie bekend. Van Mbaye Diagne was nog steeds geen sprake op de lijst met 21 namen. De Senegalees blijft verbannen na zijn fratsen tegen PSG.

Clement kwam op zijn persbabbel wel nog eens terug op de situatie. Zo benadrukte hij dat Diagne voor de match in Parijs wel goed aan het trainen was. Maar hij liet ook verstaan dat de spits nog een lange weg moet afleggen alvorens hij weer terugkeert in de selectie. "Nu is het aan hem om zich op training te bewijzen en hard te werken, opdat ik hem weer selecteer. Het is heel simpel: ik beslis wanneer hij er terug bijkomt. Dat hij nu niet bij de selectie zit, zegt voldoende", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Of het te maken had met de woorden van zijn coach is niet geweten, maar later op de avond plaatste Diagne een cryptisch bericht op zijn Instagram-verhaal. "Ik accepteer het niet dat niemand me gebruikt op het moment dat dat nodig is. De juiste tijd om te spreken zal wel komen, stilte is de beste revanche", schreef hij bij een foto van hem waarop hij zijn doelpunt tegen Zulte Waregem vierde.

UPDATE 23u45
Mbaye Diagne deed dus opnieuw van zich spreken door bovenstaand bericht te plaatsen op zijn Instagram. En het lijkt erop dat hij daar ook op aangesproken is. Zo snel als dat hij kwam, was de post van Diagne namelijk alweer verdwenen van Instagram. De kans bestaat dus dat Blauw-Zwart hem hierover op de vingers tikte, al is dat uiteraard niet geweten. Of zou de Senegalees zelf snel tot inkeer zijn gekomen? In ieder geval lijkt het in zijn geval beter om zich nederig op te stellen en dergelijke boodschappen achterwege te laten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

Wat is er voglens u gebeurd?

Meest recent

'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

19
19
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

36
36
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

156
156
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

82
82
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

248
248
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

62
62
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

245
245
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

94
94
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

75
75
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

165
165
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

201
201
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

473
473
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

109
109
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

77
77
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

186
186
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

676
676
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

284
284
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

251
251
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

851
851
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

407
407
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

153
153
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

149
149
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

163
163

Meer sportnieuws