Diagne haalt kritische reactie meteen weer offline

door
Diagne haalt kritische reactie meteen weer offline

Club Brugge krijgt vrijdagavond het bezoek van KV Oostende, daags voor die wedstrijd maakte coach Philippe Clement zijn wedstrijdselectie bekend. Van Mbaye Diagne was nog steeds geen sprake op de lijst met 21 namen. De Senegalees blijft verbannen na zijn fratsen tegen PSG.

Clement kwam op zijn persbabbel wel nog eens terug op de situatie. Zo benadrukte hij dat Diagne voor de match in Parijs wel goed aan het trainen was. Maar hij liet ook verstaan dat de spits nog een lange weg moet afleggen alvorens hij weer terugkeert in de selectie. "Nu is het aan hem om zich op training te bewijzen en hard te werken, opdat ik hem weer selecteer. Het is heel simpel: ik beslis wanneer hij er terug bijkomt. Dat hij nu niet bij de selectie zit, zegt voldoende", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Of het te maken had met de woorden van zijn coach is niet geweten, maar later op de avond plaatste Diagne een cryptisch bericht op zijn Instagram-verhaal. "Ik accepteer het niet dat niemand me gebruikt op het moment dat dat nodig is. De juiste tijd om te spreken zal wel komen, stilte is de beste revanche", schreef hij bij een foto van hem waarop hij zijn doelpunt tegen Zulte Waregem vierde.

UPDATE 23u45
Mbaye Diagne deed dus opnieuw van zich spreken door bovenstaand bericht te plaatsen op zijn Instagram. En het lijkt erop dat hij daar ook op aangesproken is. Zo snel als dat hij kwam, was de post van Diagne namelijk alweer verdwenen van Instagram. De kans bestaat dus dat Blauw-Zwart hem hierover op de vingers tikte, al is dat uiteraard niet geweten. Of zou de Senegalees zelf snel tot inkeer zijn gekomen? In ieder geval lijkt het in zijn geval beter om zich nederig op te stellen en dergelijke boodschappen achterwege te laten.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Wat is er voglens u gebeurd?

Meest recent

‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

14
14
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

19
19
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

254
254
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

28
28
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

52
52
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

186
186
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

114
114
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

42
42
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

144
144
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

146
146
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

187
187
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1169
1169
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

75
75
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

262
262
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

306
306
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

70
70
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

217
217
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

353
353
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

77
77
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

194
194
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

104
104
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

634
634
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

407
407
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

305
305
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

338
338

Meer sportnieuws