'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

520
'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

De winterse transfermercato is nog meer dan een maand veraf, maar ondertussen zijn verschillende clubs reeds bezig met hun huiswerk. Hans Vanaken wordt opnieuw gelinkt aan een fraaie transfer.

De vermeende interesse van Ajax enkele maanden geleden doofde uit, maar er zou al een nieuwe kanshebber gesignaleerd zijn. Volgens het Italiaanse Calcioweb zou Fiorentina de Rode Duivel namelijk op zijn shortlist hebben gezet. La Viola kent een ondermaats seizoen met een teleurstellende negende plaats in de Serie A.

En net daarom zou trainer Vincenzo Montella aandringen bij het bestuur om versterking. Volgens Calcioweb zou hij drie spelers voorgesteld hebben. Hans Vanaken, Gaston Ramirez (Sampdoria), maar ook collega-Duivel Dennis Praet, die de voorbije seizoenen furore maakte in Italië. 

UPDATE 22u30

Hans Vanaken zou dus interesse genieten van Fiorentina, maar het lijkt erop dat Club Brugge toch nog niet al te erg hoeft te panikeren. Turkse media stellen namelijk dat Fiorentina bij voorkeur Adem Llajic wil terughalen naar Firenze. Daar speelde hij al van 2010 tot 2013. 

De Serviër was ook een absolute uitblinker bij Fiorentina en versierde zo een toptransfer naar AS Roma. Momenteel zit hij bij het Turkse Besiktas, maar daar zou hij alweer mogen vertrekken, ondanks het feit dat hij pas afgelopen zomer werd gekocht. 

Wat nog in het voordeel van Club Brugge speelt, is de transferprijs van Llajic. Fotomac meldt dat hij ‘amper’ 10 miljoen zou moeten kosten. Absoluut geen onoverkomelijk bedrag voor iemand die ze daar dus al goed kennen. Indien Fiorentina voor Vanaken zou moeten gaan, zal de transferprijs een pak hoger moeten liggen dan die 10 miljoen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Zal Vanaken vertrekken bij Club?

Meest recent

Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

2
2
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

7
7
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

22
22
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

126
126
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

47
47
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

13
13
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

54
54
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

43
43
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

113
113
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

225
225
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

85
85
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

269
269
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

118
118
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

185
185
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

127
127
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

76
76

Meer sportnieuws