'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

520
'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

De winterse transfermercato is nog meer dan een maand veraf, maar ondertussen zijn verschillende clubs reeds bezig met hun huiswerk. Hans Vanaken wordt opnieuw gelinkt aan een fraaie transfer.

De vermeende interesse van Ajax enkele maanden geleden doofde uit, maar er zou al een nieuwe kanshebber gesignaleerd zijn. Volgens het Italiaanse Calcioweb zou Fiorentina de Rode Duivel namelijk op zijn shortlist hebben gezet. La Viola kent een ondermaats seizoen met een teleurstellende negende plaats in de Serie A.

En net daarom zou trainer Vincenzo Montella aandringen bij het bestuur om versterking. Volgens Calcioweb zou hij drie spelers voorgesteld hebben. Hans Vanaken, Gaston Ramirez (Sampdoria), maar ook collega-Duivel Dennis Praet, die de voorbije seizoenen furore maakte in Italië. 

UPDATE 22u30

Hans Vanaken zou dus interesse genieten van Fiorentina, maar het lijkt erop dat Club Brugge toch nog niet al te erg hoeft te panikeren. Turkse media stellen namelijk dat Fiorentina bij voorkeur Adem Llajic wil terughalen naar Firenze. Daar speelde hij al van 2010 tot 2013. 

De Serviër was ook een absolute uitblinker bij Fiorentina en versierde zo een toptransfer naar AS Roma. Momenteel zit hij bij het Turkse Besiktas, maar daar zou hij alweer mogen vertrekken, ondanks het feit dat hij pas afgelopen zomer werd gekocht. 

Wat nog in het voordeel van Club Brugge speelt, is de transferprijs van Llajic. Fotomac meldt dat hij ‘amper’ 10 miljoen zou moeten kosten. Absoluut geen onoverkomelijk bedrag voor iemand die ze daar dus al goed kennen. Indien Fiorentina voor Vanaken zou moeten gaan, zal de transferprijs een pak hoger moeten liggen dan die 10 miljoen.

LEES OOK: Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Zal Vanaken vertrekken bij Club?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

12
12
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

47
47
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

59
59
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

26
26
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

107
107
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

115
115
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

56
56
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

49
49
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

19
19
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

205
205
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

359
359
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

312
312
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

136
136
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

234
234
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

200
200
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

269
269
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

114
114
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

104
104
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws