'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

520
'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

De winterse transfermercato is nog meer dan een maand veraf, maar ondertussen zijn verschillende clubs reeds bezig met hun huiswerk. Hans Vanaken wordt opnieuw gelinkt aan een fraaie transfer.

De vermeende interesse van Ajax enkele maanden geleden doofde uit, maar er zou al een nieuwe kanshebber gesignaleerd zijn. Volgens het Italiaanse Calcioweb zou Fiorentina de Rode Duivel namelijk op zijn shortlist hebben gezet. La Viola kent een ondermaats seizoen met een teleurstellende negende plaats in de Serie A.

En net daarom zou trainer Vincenzo Montella aandringen bij het bestuur om versterking. Volgens Calcioweb zou hij drie spelers voorgesteld hebben. Hans Vanaken, Gaston Ramirez (Sampdoria), maar ook collega-Duivel Dennis Praet, die de voorbije seizoenen furore maakte in Italië. 

UPDATE 22u30

Hans Vanaken zou dus interesse genieten van Fiorentina, maar het lijkt erop dat Club Brugge toch nog niet al te erg hoeft te panikeren. Turkse media stellen namelijk dat Fiorentina bij voorkeur Adem Llajic wil terughalen naar Firenze. Daar speelde hij al van 2010 tot 2013. 

De Serviër was ook een absolute uitblinker bij Fiorentina en versierde zo een toptransfer naar AS Roma. Momenteel zit hij bij het Turkse Besiktas, maar daar zou hij alweer mogen vertrekken, ondanks het feit dat hij pas afgelopen zomer werd gekocht. 

Wat nog in het voordeel van Club Brugge speelt, is de transferprijs van Llajic. Fotomac meldt dat hij ‘amper’ 10 miljoen zou moeten kosten. Absoluut geen onoverkomelijk bedrag voor iemand die ze daar dus al goed kennen. Indien Fiorentina voor Vanaken zou moeten gaan, zal de transferprijs een pak hoger moeten liggen dan die 10 miljoen.

LEES OOK: ‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Zal Vanaken vertrekken bij Club?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

1
1
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

80
80
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

268
268
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

71
71
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

136
136
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

89
89
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

54
54
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

83
83
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

395
395
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

37
37
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

156
156
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

177
177
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

103
103
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

458
458
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws