'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

door
'Club lijkt opgelucht adem te halen inzake transfer Vanaken'

De winterse transfermercato is nog meer dan een maand veraf, maar ondertussen zijn verschillende clubs reeds bezig met hun huiswerk. Hans Vanaken wordt opnieuw gelinkt aan een fraaie transfer.

De vermeende interesse van Ajax enkele maanden geleden doofde uit, maar er zou al een nieuwe kanshebber gesignaleerd zijn. Volgens het Italiaanse Calcioweb zou Fiorentina de Rode Duivel namelijk op zijn shortlist hebben gezet. La Viola kent een ondermaats seizoen met een teleurstellende negende plaats in de Serie A.

En net daarom zou trainer Vincenzo Montella aandringen bij het bestuur om versterking. Volgens Calcioweb zou hij drie spelers voorgesteld hebben. Hans Vanaken, Gaston Ramirez (Sampdoria), maar ook collega-Duivel Dennis Praet, die de voorbije seizoenen furore maakte in Italië. 

UPDATE 22u30

Hans Vanaken zou dus interesse genieten van Fiorentina, maar het lijkt erop dat Club Brugge toch nog niet al te erg hoeft te panikeren. Turkse media stellen namelijk dat Fiorentina bij voorkeur Adem Llajic wil terughalen naar Firenze. Daar speelde hij al van 2010 tot 2013. 

De Serviër was ook een absolute uitblinker bij Fiorentina en versierde zo een toptransfer naar AS Roma. Momenteel zit hij bij het Turkse Besiktas, maar daar zou hij alweer mogen vertrekken, ondanks het feit dat hij pas afgelopen zomer werd gekocht. 

Wat nog in het voordeel van Club Brugge speelt, is de transferprijs van Llajic. Fotomac meldt dat hij ‘amper’ 10 miljoen zou moeten kosten. Absoluut geen onoverkomelijk bedrag voor iemand die ze daar dus al goed kennen. Indien Fiorentina voor Vanaken zou moeten gaan, zal de transferprijs een pak hoger moeten liggen dan die 10 miljoen.

LEES OOK: ‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Zal Vanaken vertrekken bij Club?

Meest recent

'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

70
70
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

31
31
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

55
55
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

164
164
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

85
85
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

31
31
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

104
104
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

121
121
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

229
229
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

105
105
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

862
862
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

119
119
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

171
171
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

16
16
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

653
653
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

324
324
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

230
230
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

145
145
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

42
42
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

397
397
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

306
306
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

163
163
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

228
228
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

116
116
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

45
45

Meer sportnieuws