John Terry doet bedenkelijke uitspraak over De Bruyne

1917 stemmen
John Terry doet bedenkelijke uitspraak over De Bruyne

José Mourinho werd donderdag officieel voorgesteld als nieuwe coach van Tottenham, waar hij met Jan Vertonghen en Toby Alderweireld twee landgenoten onder zijn hoede krijgt. In het verleden was de samenwerking tussen de Portugees en enkele Rode Duivels doorgaans een succes. Behalve dan voor Kevin De Bruyne.


Mourinho kreeg de huidige spelmaker van Manchester City destijds bij Chelsea onder zijn hoede. Maar dat werd geen groot succes, uiteindelijk werd de Rode Duivel verkocht aan VfL Wolfsburg waar hij snel uitgroeide tot één van de smaakmakers in de Bundesliga. Uiteindelijk haalde City hem terug naar Engeland voor een smak geld en werd hij gestaag één van de beste spelers in de Premier League.

Een inschattingsfout dus van de Special One. John Terry, ex-aanvoerder van Chelsea, denkt daar echter anders over. Volgens de voormalige verdediger lag de schuld vooral bij De Bruyne zelf. "Hij kon, net als Mohamed Salah, niet voldoen aan de vereisten van Mourinho. Ze waren wel erg getalenteerd, maar ook nog erg jong en Mourinho had niet de tijd om dagelijks met hen aan de slag te gaan. Ze hebben daarna elders bewezen goed genoeg te zijn, maar op dat moment waren ze niet goed genoeg voor Chelsea", klonk het bij Dubai Eye Radio.

LEES OOK: Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

De Bruyne heeft gewoon te weinig kansen gekregen bij Chelsea ...

Meest recent

Antwerp licht rol Vandenhaute toe: "Goede afspraken"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

31
31
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

275
275
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

584
584
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

36
36
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

295
295
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1758
1758
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

420
420
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

547
547
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

162
162
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

760
760
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

185
185
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

120
120
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

207
207
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

118
118
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

549
549
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

401
401
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

296
296
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

156
156
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1111
1111
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

198
198
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

111
111
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

54
54
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

167
167
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

182
182
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

1132
1132

Meer sportnieuws