WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken.


JUPILER PRO LEAGUE
Speeldag 16 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt door Club Brugge en KV Oostende. Een zege van de competitieleider tegen de kwakkelende Kustboys, met een één op 15 bezig zijn aan een fikse duik in het klassement, levert logisch gezien echter maar weinig op, op een lucratieve stunt van de bezoekers durven wij dan weer niet gokken. Wel zien wij Blauw-Zwart, dat in Jan Breydel al 17 keer scoorde en zelf amper drie tegentreffers slikte, beide speelhelften winnen. Een weddenschap die toch 2,12x onze inzet waard is.



Op zaterdag markeren we drie duels die schreeuwen om een gelijkspel, te beginnen met de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Cercle Brugge. De zwakste thuisploeg tegen het slechtste team op verplaatsing en twee elftallen die opgeteld nog maar vier keer konden winnen: een gokje dat 3,70x ons startbedrag opbrengt durven wij gerust plaatsen. Om andere redenen geldt hetzelfde voor het treffen tussen KV Mechelen en Zulte Waregem, waar een puntendeling zelfs 3,90x onze bet waard is.

KRC Genk hoopt ten slotte te profiteren van de shock na de trainerswissel, Moeskroen is bovendien niet in echt in goeden doen. Op Le Canonnier kunnen de Henegouwers evenwel altijd iets meer, terwijl de landskampioen buitenshuis een van de slechtste leerlingen van de klas is. Toch konden ze er al tien keer scoren, Moeskroen stelt daar 11 goals voor eigen publiek tegenover. Een draw met beide clubs op het scorebord behoort dus zeker tot de mogelijkheden en vermenigvuldigt hier ons inleggeld maal 4,60x.



Op zondag nemen AA Gent en Antwerp het voor de tweede keer in een paar dagen tegen elkaar op, Anderlecht kruist de degens met KV Kortrijk. De beste betting tip komt echter uit Sint-Truiden, dat team-in-vorm Charleroi over de vloer krijgt. De Zebra’s pakten 13 op 15 in hun laatste vijf duels en doen het als derde beste uitploeg ook buiten Mambourg uitstekend, STVV is dan weer een van de vijf gebuisden in eigen huis. Toch levert een overwinning van de bezoekers hier nog 2,45x onze inzet op, een mooie oogst.

BUITENLAND
In de Premier League staat zaterdag de aantrekkelijke affiche tussen Manchester City en Chelsea op het programma. Hoewel de Blues met hun knappe 15 op 15 dé ploeg van het moment zijn in Engeland en met slechts één nederlaag – een 4-0 pandoering ín Manchester tegen United weliswaar – ook met een prima rapport op verplaatsing mogen pronken, is het team van Kevin De Bruyne toch ruimschoots favoriet. Een opbrengst van 3,00x onze bet als Chelsea niet verliest maakt het gokje echter zeker de moeite waard.



In de spannende La Liga ontvangt Real Madrid diezelfde dag het verrassende Real Sociedad, met 13 op 21 de beste bezoekers in Spanje en slechts twee punten achter Eden Hazard en co in de rangschikking. Die andere landgenoot bij De Koninklijke, doelman Thibaut Courtois, hield na een mindere start intussen evenwel al 533 minuten op rij zijn netten schoon. Indien hij die sterke reeks zaterdag kan doortrekken en Sociedad in Bernabéu dus niet weet te scoren, mogen we rekenen op een winst van 2,80x ons inleggeld.

In de Serie A ontvangt Timothy Castagne met Atalanta dan weer Juventus, waar Cristiano Ronaldo na zijn break met Portugal opnieuw klaar lijkt om te vlammen. De thuisploeg beschikt met 30 goals in 12 matchen wel over de dodelijkste aanval in Italië, maar kan desondanks geen al te best rapport voorleggen in eigen huis. De Oude Dame zet daar de stevigste defensie van het land en een 32 op 36 tegenover. Dat een zege van Juventus mét doelpunt van Atalanta 4,25x onze inzet opbrengt is dus een uiterst mooie quotering.



Ons rondje door Europa sluiten we af in de Bundesliga en de confrontatie tussen traditieclubs Werder Bremen en Schalke 04. Die eerste kampeert evenwel in de onderste regionen van de stand, vooral te wijten aan een kwalijke thuisreputatie met amper vijf punten uit evenveel duels. Het team van Benito Raman is daarentegen een van de beste uitploegen in Duitsland en pakte er al dubbel zoveel punten als de tegenstander van zaterdag op eigen veld. Toch levert een zege van Schalke 04 ons 2,70x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel tussen hekkensluiters Waasland-Beveren en Cercle Brugge, een zege van Charleroi op bezoek bij STVV en Chelsea dat niet ten onder gaat tegen De Bruyne en co in het Etihad Stadium. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 27x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Gaat u onze combitip proberen?

Meest recent

Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

4
4
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

6
6
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

11
11
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

67
67
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

64
64
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

87
87
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

147
147
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

62
62
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

248
248
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

134
134
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

420
420
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1076
1076
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

59
59
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

148
148
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

148
148
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

263
263
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

563
563
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

116
116
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

390
390
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

609
609
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

376
376

Meer sportnieuws