WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken.


JUPILER PRO LEAGUE
Speeldag 16 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt door Club Brugge en KV Oostende. Een zege van de competitieleider tegen de kwakkelende Kustboys, met een één op 15 bezig zijn aan een fikse duik in het klassement, levert logisch gezien echter maar weinig op, op een lucratieve stunt van de bezoekers durven wij dan weer niet gokken. Wel zien wij Blauw-Zwart, dat in Jan Breydel al 17 keer scoorde en zelf amper drie tegentreffers slikte, beide speelhelften winnen. Een weddenschap die toch 2,12x onze inzet waard is.



Op zaterdag markeren we drie duels die schreeuwen om een gelijkspel, te beginnen met de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Cercle Brugge. De zwakste thuisploeg tegen het slechtste team op verplaatsing en twee elftallen die opgeteld nog maar vier keer konden winnen: een gokje dat 3,70x ons startbedrag opbrengt durven wij gerust plaatsen. Om andere redenen geldt hetzelfde voor het treffen tussen KV Mechelen en Zulte Waregem, waar een puntendeling zelfs 3,90x onze bet waard is.

KRC Genk hoopt ten slotte te profiteren van de shock na de trainerswissel, Moeskroen is bovendien niet in echt in goeden doen. Op Le Canonnier kunnen de Henegouwers evenwel altijd iets meer, terwijl de landskampioen buitenshuis een van de slechtste leerlingen van de klas is. Toch konden ze er al tien keer scoren, Moeskroen stelt daar 11 goals voor eigen publiek tegenover. Een draw met beide clubs op het scorebord behoort dus zeker tot de mogelijkheden en vermenigvuldigt hier ons inleggeld maal 4,60x.



Op zondag nemen AA Gent en Antwerp het voor de tweede keer in een paar dagen tegen elkaar op, Anderlecht kruist de degens met KV Kortrijk. De beste betting tip komt echter uit Sint-Truiden, dat team-in-vorm Charleroi over de vloer krijgt. De Zebra’s pakten 13 op 15 in hun laatste vijf duels en doen het als derde beste uitploeg ook buiten Mambourg uitstekend, STVV is dan weer een van de vijf gebuisden in eigen huis. Toch levert een overwinning van de bezoekers hier nog 2,45x onze inzet op, een mooie oogst.

BUITENLAND
In de Premier League staat zaterdag de aantrekkelijke affiche tussen Manchester City en Chelsea op het programma. Hoewel de Blues met hun knappe 15 op 15 dé ploeg van het moment zijn in Engeland en met slechts één nederlaag – een 4-0 pandoering ín Manchester tegen United weliswaar – ook met een prima rapport op verplaatsing mogen pronken, is het team van Kevin De Bruyne toch ruimschoots favoriet. Een opbrengst van 3,00x onze bet als Chelsea niet verliest maakt het gokje echter zeker de moeite waard.



In de spannende La Liga ontvangt Real Madrid diezelfde dag het verrassende Real Sociedad, met 13 op 21 de beste bezoekers in Spanje en slechts twee punten achter Eden Hazard en co in de rangschikking. Die andere landgenoot bij De Koninklijke, doelman Thibaut Courtois, hield na een mindere start intussen evenwel al 533 minuten op rij zijn netten schoon. Indien hij die sterke reeks zaterdag kan doortrekken en Sociedad in Bernabéu dus niet weet te scoren, mogen we rekenen op een winst van 2,80x ons inleggeld.

In de Serie A ontvangt Timothy Castagne met Atalanta dan weer Juventus, waar Cristiano Ronaldo na zijn break met Portugal opnieuw klaar lijkt om te vlammen. De thuisploeg beschikt met 30 goals in 12 matchen wel over de dodelijkste aanval in Italië, maar kan desondanks geen al te best rapport voorleggen in eigen huis. De Oude Dame zet daar de stevigste defensie van het land en een 32 op 36 tegenover. Dat een zege van Juventus mét doelpunt van Atalanta 4,25x onze inzet opbrengt is dus een uiterst mooie quotering.



Ons rondje door Europa sluiten we af in de Bundesliga en de confrontatie tussen traditieclubs Werder Bremen en Schalke 04. Die eerste kampeert evenwel in de onderste regionen van de stand, vooral te wijten aan een kwalijke thuisreputatie met amper vijf punten uit evenveel duels. Het team van Benito Raman is daarentegen een van de beste uitploegen in Duitsland en pakte er al dubbel zoveel punten als de tegenstander van zaterdag op eigen veld. Toch levert een zege van Schalke 04 ons 2,70x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel tussen hekkensluiters Waasland-Beveren en Cercle Brugge, een zege van Charleroi op bezoek bij STVV en Chelsea dat niet ten onder gaat tegen De Bruyne en co in het Etihad Stadium. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 27x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Gaat u onze combitip proberen?

Meest recent

NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

0
0
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

40
40
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

39
39
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

60
60
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

25
25
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

144
144
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

28
28
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

74
74
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

386
386
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

182
182
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

83
83
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

231
231
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

325
325
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

253
253
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

497
497
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

414
414
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

157
157
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

37
37
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

92
92
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

202
202
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

89
89
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

96
96
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

170
170
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

176
176

Meer sportnieuws