WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

79 stemmen
WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken.


JUPILER PRO LEAGUE
Speeldag 16 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt door Club Brugge en KV Oostende. Een zege van de competitieleider tegen de kwakkelende Kustboys, met een één op 15 bezig zijn aan een fikse duik in het klassement, levert logisch gezien echter maar weinig op, op een lucratieve stunt van de bezoekers durven wij dan weer niet gokken. Wel zien wij Blauw-Zwart, dat in Jan Breydel al 17 keer scoorde en zelf amper drie tegentreffers slikte, beide speelhelften winnen. Een weddenschap die toch 2,12x onze inzet waard is.



Op zaterdag markeren we drie duels die schreeuwen om een gelijkspel, te beginnen met de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Cercle Brugge. De zwakste thuisploeg tegen het slechtste team op verplaatsing en twee elftallen die opgeteld nog maar vier keer konden winnen: een gokje dat 3,70x ons startbedrag opbrengt durven wij gerust plaatsen. Om andere redenen geldt hetzelfde voor het treffen tussen KV Mechelen en Zulte Waregem, waar een puntendeling zelfs 3,90x onze bet waard is.

KRC Genk hoopt ten slotte te profiteren van de shock na de trainerswissel, Moeskroen is bovendien niet in echt in goeden doen. Op Le Canonnier kunnen de Henegouwers evenwel altijd iets meer, terwijl de landskampioen buitenshuis een van de slechtste leerlingen van de klas is. Toch konden ze er al tien keer scoren, Moeskroen stelt daar 11 goals voor eigen publiek tegenover. Een draw met beide clubs op het scorebord behoort dus zeker tot de mogelijkheden en vermenigvuldigt hier ons inleggeld maal 4,60x.



Op zondag nemen AA Gent en Antwerp het voor de tweede keer in een paar dagen tegen elkaar op, Anderlecht kruist de degens met KV Kortrijk. De beste betting tip komt echter uit Sint-Truiden, dat team-in-vorm Charleroi over de vloer krijgt. De Zebra’s pakten 13 op 15 in hun laatste vijf duels en doen het als derde beste uitploeg ook buiten Mambourg uitstekend, STVV is dan weer een van de vijf gebuisden in eigen huis. Toch levert een overwinning van de bezoekers hier nog 2,45x onze inzet op, een mooie oogst.

BUITENLAND
In de Premier League staat zaterdag de aantrekkelijke affiche tussen Manchester City en Chelsea op het programma. Hoewel de Blues met hun knappe 15 op 15 dé ploeg van het moment zijn in Engeland en met slechts één nederlaag – een 4-0 pandoering ín Manchester tegen United weliswaar – ook met een prima rapport op verplaatsing mogen pronken, is het team van Kevin De Bruyne toch ruimschoots favoriet. Een opbrengst van 3,00x onze bet als Chelsea niet verliest maakt het gokje echter zeker de moeite waard.



In de spannende La Liga ontvangt Real Madrid diezelfde dag het verrassende Real Sociedad, met 13 op 21 de beste bezoekers in Spanje en slechts twee punten achter Eden Hazard en co in de rangschikking. Die andere landgenoot bij De Koninklijke, doelman Thibaut Courtois, hield na een mindere start intussen evenwel al 533 minuten op rij zijn netten schoon. Indien hij die sterke reeks zaterdag kan doortrekken en Sociedad in Bernabéu dus niet weet te scoren, mogen we rekenen op een winst van 2,80x ons inleggeld.

In de Serie A ontvangt Timothy Castagne met Atalanta dan weer Juventus, waar Cristiano Ronaldo na zijn break met Portugal opnieuw klaar lijkt om te vlammen. De thuisploeg beschikt met 30 goals in 12 matchen wel over de dodelijkste aanval in Italië, maar kan desondanks geen al te best rapport voorleggen in eigen huis. De Oude Dame zet daar de stevigste defensie van het land en een 32 op 36 tegenover. Dat een zege van Juventus mét doelpunt van Atalanta 4,25x onze inzet opbrengt is dus een uiterst mooie quotering.



Ons rondje door Europa sluiten we af in de Bundesliga en de confrontatie tussen traditieclubs Werder Bremen en Schalke 04. Die eerste kampeert evenwel in de onderste regionen van de stand, vooral te wijten aan een kwalijke thuisreputatie met amper vijf punten uit evenveel duels. Het team van Benito Raman is daarentegen een van de beste uitploegen in Duitsland en pakte er al dubbel zoveel punten als de tegenstander van zaterdag op eigen veld. Toch levert een zege van Schalke 04 ons 2,70x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel tussen hekkensluiters Waasland-Beveren en Cercle Brugge, een zege van Charleroi op bezoek bij STVV en Chelsea dat niet ten onder gaat tegen De Bruyne en co in het Etihad Stadium. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 27x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Gaat u onze combitip proberen?

Meest recent

Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

6
6
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

7
7
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

217
217
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

141
141
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

107
107
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

75
75
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

38
38
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

77
77
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

62
62
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

35
35
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

171
171
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

205
205
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

118
118
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

70
70
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

656
656
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

462
462
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

235
235
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

290
290
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

94
94
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

335
335
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

803
803
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

178
178
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

537
537

Meer sportnieuws