WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

79 stemmen
WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken.


JUPILER PRO LEAGUE
Speeldag 16 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt door Club Brugge en KV Oostende. Een zege van de competitieleider tegen de kwakkelende Kustboys, met een één op 15 bezig zijn aan een fikse duik in het klassement, levert logisch gezien echter maar weinig op, op een lucratieve stunt van de bezoekers durven wij dan weer niet gokken. Wel zien wij Blauw-Zwart, dat in Jan Breydel al 17 keer scoorde en zelf amper drie tegentreffers slikte, beide speelhelften winnen. Een weddenschap die toch 2,12x onze inzet waard is.



Op zaterdag markeren we drie duels die schreeuwen om een gelijkspel, te beginnen met de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Cercle Brugge. De zwakste thuisploeg tegen het slechtste team op verplaatsing en twee elftallen die opgeteld nog maar vier keer konden winnen: een gokje dat 3,70x ons startbedrag opbrengt durven wij gerust plaatsen. Om andere redenen geldt hetzelfde voor het treffen tussen KV Mechelen en Zulte Waregem, waar een puntendeling zelfs 3,90x onze bet waard is.

KRC Genk hoopt ten slotte te profiteren van de shock na de trainerswissel, Moeskroen is bovendien niet in echt in goeden doen. Op Le Canonnier kunnen de Henegouwers evenwel altijd iets meer, terwijl de landskampioen buitenshuis een van de slechtste leerlingen van de klas is. Toch konden ze er al tien keer scoren, Moeskroen stelt daar 11 goals voor eigen publiek tegenover. Een draw met beide clubs op het scorebord behoort dus zeker tot de mogelijkheden en vermenigvuldigt hier ons inleggeld maal 4,60x.



Op zondag nemen AA Gent en Antwerp het voor de tweede keer in een paar dagen tegen elkaar op, Anderlecht kruist de degens met KV Kortrijk. De beste betting tip komt echter uit Sint-Truiden, dat team-in-vorm Charleroi over de vloer krijgt. De Zebra’s pakten 13 op 15 in hun laatste vijf duels en doen het als derde beste uitploeg ook buiten Mambourg uitstekend, STVV is dan weer een van de vijf gebuisden in eigen huis. Toch levert een overwinning van de bezoekers hier nog 2,45x onze inzet op, een mooie oogst.

BUITENLAND
In de Premier League staat zaterdag de aantrekkelijke affiche tussen Manchester City en Chelsea op het programma. Hoewel de Blues met hun knappe 15 op 15 dé ploeg van het moment zijn in Engeland en met slechts één nederlaag – een 4-0 pandoering ín Manchester tegen United weliswaar – ook met een prima rapport op verplaatsing mogen pronken, is het team van Kevin De Bruyne toch ruimschoots favoriet. Een opbrengst van 3,00x onze bet als Chelsea niet verliest maakt het gokje echter zeker de moeite waard.



In de spannende La Liga ontvangt Real Madrid diezelfde dag het verrassende Real Sociedad, met 13 op 21 de beste bezoekers in Spanje en slechts twee punten achter Eden Hazard en co in de rangschikking. Die andere landgenoot bij De Koninklijke, doelman Thibaut Courtois, hield na een mindere start intussen evenwel al 533 minuten op rij zijn netten schoon. Indien hij die sterke reeks zaterdag kan doortrekken en Sociedad in Bernabéu dus niet weet te scoren, mogen we rekenen op een winst van 2,80x ons inleggeld.

In de Serie A ontvangt Timothy Castagne met Atalanta dan weer Juventus, waar Cristiano Ronaldo na zijn break met Portugal opnieuw klaar lijkt om te vlammen. De thuisploeg beschikt met 30 goals in 12 matchen wel over de dodelijkste aanval in Italië, maar kan desondanks geen al te best rapport voorleggen in eigen huis. De Oude Dame zet daar de stevigste defensie van het land en een 32 op 36 tegenover. Dat een zege van Juventus mét doelpunt van Atalanta 4,25x onze inzet opbrengt is dus een uiterst mooie quotering.



Ons rondje door Europa sluiten we af in de Bundesliga en de confrontatie tussen traditieclubs Werder Bremen en Schalke 04. Die eerste kampeert evenwel in de onderste regionen van de stand, vooral te wijten aan een kwalijke thuisreputatie met amper vijf punten uit evenveel duels. Het team van Benito Raman is daarentegen een van de beste uitploegen in Duitsland en pakte er al dubbel zoveel punten als de tegenstander van zaterdag op eigen veld. Toch levert een zege van Schalke 04 ons 2,70x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel tussen hekkensluiters Waasland-Beveren en Cercle Brugge, een zege van Charleroi op bezoek bij STVV en Chelsea dat niet ten onder gaat tegen De Bruyne en co in het Etihad Stadium. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 27x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Gaat u onze combitip proberen?

Meest recent

Lionel Messi deelt hartverscheurende boodschap na finale

De ontgoocheling is nog lang niet verteerd. Eén dag na de verloren WK-finale heeft de grote ...

224
224
Jan Mulder haalt hakbijl boven na WK-finale: "Eén en al..."

De WK finale tussen Spanje en Argentinië leverde de wereldkampioen op, maar niet iedereen ...

343
343
Vandenbempt onthult schokkende reden achter ontslag Garcia

Het vertrek van Rudi Garcia als bondscoach kwam voor veel supporters als een verrassing, maar achter ...

748
748
Imke Courtois krijgt storm van kritiek op WK-elftal

Het WK mag dan voorbij zijn, de discussies zijn dat allerminst. Analiste Imke Courtois stelde haar ...

251
251
Charles De Ketelaere versiert de 'transfer' van zijn leven

Charles De Ketelaere kende een WK van uitersten. De speler van Atalanta kreeg aanvankelijk veel ...

346
346
OFFICIEEL: Club Brugge neemt afscheid van groot talent

Er komt opnieuw beweging op de transfermarkt. Een speler die de voorbije seizoenen geregeld zijn ...

332
332
‘Anderlecht slaat grote slag met recordaankoop uit de MLS’

Anderlecht mikt hoog op de transfermarkt. Paars-wit heeft zijn oog laten vallen op een Argentijn ...

863
863
'Genk verlegt grenzen: details recordtransfer bekend'

Het zijn bijzonder drukke dagen voor Dimitri de Condé, die momenteel ongetwijfeld overuren ...

389
389
Haroun houdt adem in: sterkhouder Antwerp valt uit

Nu de overname eindelijk rond is, breekt er een nieuw tijdperk aan bij Antwerp. Hoewel er nog steeds ...

180
180
'Club Brugge vreest leegloop: Seys & Forbs richting exit?'

Club Brugge haalde tot dusver al drie nieuwkomers in huis, maar als het van Ivan Leko afhangt kan ...

731
731
Nieuwe bondscoach Rode Duivels: grote namen op tafel

Het tijdperk van Rudi Garcia zit erop, en dus moeten de Rode Duivels op zoek naar een nieuwe ...

1434
1434
'Done deal: Club Brugge vangt jackpot voor goudhaantje'

Een tweetal weken voor de Supercup tegen Union lijkt Club Brugge een versnelling hoger te schakelen ...

507
507
'Anderlecht kan nog énorme som verdienen aan De Cat'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Hoffenheim wist hem te overtuigen, wat ...

428
428
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

157
157
KRC Genk zet (titel)ambities kracht bij met twee statements

KRC Genk was dé grote teleurstelling van vorig seizoen in de Jupiler Pro League. Geen top ...

478
478
De Cat weg? Anderlecht vist nieuwe parel op

RSC Anderlecht heeft met Neerpede een goudmijn in handen. Eentje die blijft opleveren. Nathan De Cat ...

618
618
'Strijd om Karetsas barst los: Genk verhoogt prijskaartje'

Het belooft een historische zomer te worden voor KRC Genk, dat op het punt staat om zijn eigen ...

385
385
Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

576
576
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

754
754
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

658
658
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

911
911
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

113
113
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

321
321
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

386
386
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

1404
1404

Meer sportnieuws