WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend 270 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken.


JUPILER PRO LEAGUE
Speeldag 16 in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt door Club Brugge en KV Oostende. Een zege van de competitieleider tegen de kwakkelende Kustboys, met een één op 15 bezig zijn aan een fikse duik in het klassement, levert logisch gezien echter maar weinig op, op een lucratieve stunt van de bezoekers durven wij dan weer niet gokken. Wel zien wij Blauw-Zwart, dat in Jan Breydel al 17 keer scoorde en zelf amper drie tegentreffers slikte, beide speelhelften winnen. Een weddenschap die toch 2,12x onze inzet waard is.



Op zaterdag markeren we drie duels die schreeuwen om een gelijkspel, te beginnen met de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Cercle Brugge. De zwakste thuisploeg tegen het slechtste team op verplaatsing en twee elftallen die opgeteld nog maar vier keer konden winnen: een gokje dat 3,70x ons startbedrag opbrengt durven wij gerust plaatsen. Om andere redenen geldt hetzelfde voor het treffen tussen KV Mechelen en Zulte Waregem, waar een puntendeling zelfs 3,90x onze bet waard is.

KRC Genk hoopt ten slotte te profiteren van de shock na de trainerswissel, Moeskroen is bovendien niet in echt in goeden doen. Op Le Canonnier kunnen de Henegouwers evenwel altijd iets meer, terwijl de landskampioen buitenshuis een van de slechtste leerlingen van de klas is. Toch konden ze er al tien keer scoren, Moeskroen stelt daar 11 goals voor eigen publiek tegenover. Een draw met beide clubs op het scorebord behoort dus zeker tot de mogelijkheden en vermenigvuldigt hier ons inleggeld maal 4,60x.



Op zondag nemen AA Gent en Antwerp het voor de tweede keer in een paar dagen tegen elkaar op, Anderlecht kruist de degens met KV Kortrijk. De beste betting tip komt echter uit Sint-Truiden, dat team-in-vorm Charleroi over de vloer krijgt. De Zebra’s pakten 13 op 15 in hun laatste vijf duels en doen het als derde beste uitploeg ook buiten Mambourg uitstekend, STVV is dan weer een van de vijf gebuisden in eigen huis. Toch levert een overwinning van de bezoekers hier nog 2,45x onze inzet op, een mooie oogst.

BUITENLAND
In de Premier League staat zaterdag de aantrekkelijke affiche tussen Manchester City en Chelsea op het programma. Hoewel de Blues met hun knappe 15 op 15 dé ploeg van het moment zijn in Engeland en met slechts één nederlaag – een 4-0 pandoering ín Manchester tegen United weliswaar – ook met een prima rapport op verplaatsing mogen pronken, is het team van Kevin De Bruyne toch ruimschoots favoriet. Een opbrengst van 3,00x onze bet als Chelsea niet verliest maakt het gokje echter zeker de moeite waard.



In de spannende La Liga ontvangt Real Madrid diezelfde dag het verrassende Real Sociedad, met 13 op 21 de beste bezoekers in Spanje en slechts twee punten achter Eden Hazard en co in de rangschikking. Die andere landgenoot bij De Koninklijke, doelman Thibaut Courtois, hield na een mindere start intussen evenwel al 533 minuten op rij zijn netten schoon. Indien hij die sterke reeks zaterdag kan doortrekken en Sociedad in Bernabéu dus niet weet te scoren, mogen we rekenen op een winst van 2,80x ons inleggeld.

In de Serie A ontvangt Timothy Castagne met Atalanta dan weer Juventus, waar Cristiano Ronaldo na zijn break met Portugal opnieuw klaar lijkt om te vlammen. De thuisploeg beschikt met 30 goals in 12 matchen wel over de dodelijkste aanval in Italië, maar kan desondanks geen al te best rapport voorleggen in eigen huis. De Oude Dame zet daar de stevigste defensie van het land en een 32 op 36 tegenover. Dat een zege van Juventus mét doelpunt van Atalanta 4,25x onze inzet opbrengt is dus een uiterst mooie quotering.



Ons rondje door Europa sluiten we af in de Bundesliga en de confrontatie tussen traditieclubs Werder Bremen en Schalke 04. Die eerste kampeert evenwel in de onderste regionen van de stand, vooral te wijten aan een kwalijke thuisreputatie met amper vijf punten uit evenveel duels. Het team van Benito Raman is daarentegen een van de beste uitploegen in Duitsland en pakte er al dubbel zoveel punten als de tegenstander van zaterdag op eigen veld. Toch levert een zege van Schalke 04 ons 2,70x onze bet op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij tippen dan op een gelijkspel tussen hekkensluiters Waasland-Beveren en Cercle Brugge, een zege van Charleroi op bezoek bij STVV en Chelsea dat niet ten onder gaat tegen De Bruyne en co in het Etihad Stadium. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 27x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Gaat u onze combitip proberen?

Meest recent

Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

3
3
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

63
63
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

109
109
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

32
32
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

102
102
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

188
188
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

256
256
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

103
103
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

117
117
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

170
170
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

295
295
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

69
69
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

404
404
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

279
279
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

400
400
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

489
489
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

388
388
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

118
118
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

519
519
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

264
264
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

775
775
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

448
448
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

155
155
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

673
673
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72

Meer sportnieuws