'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

door
'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

De komst van Philippe Clement als nieuwe hoofdtrainer zorgde voor een aantal wijzigingen in de sportieve staf bij Club Brugge. Zo heerste er bijvoorbeeld heel wat onduidelijkheid over de rol van Timmy Simons, die één van de assistenten van Ivan Leko was. Uiteindelijk werd een andere functie voor hem gevonden.


De voormalige aanvoerder ging namelijk aan de slag als trainer van de U16 en werd ook één van de verbindingsmannen tussen het jeugddepartement en de eerste ploeg. Maar mogelijk zal Blauw-Zwart op korte termijn iemand anders voor deze functie moeten zoeken. Zo meldt Le Soir dat Simons wel eens zou kunnen vertrekken bij zijn grote liefde. Bondscoach Roberto Martinez zou de voormalige international immers dolgraag als T3 aan zijn staf willen toevoegen.

Na het vertrek van Thierry Henry was hier al sprake over, maar toen gingen die plannen niet door. Met oog op het EK zou Martinez echter nog een tweede assistent willen naast zijn rechterhand Shaun Malloney. Binnen de bond zouden de mening daarover wel verdeeld zijn wegens budgettaire redenen. Het is dus nog niet zeker of die extra assistent er zal komen, maar intern zou Martinez serieus hameren op de komst van Simons.

Voor de ex-speler van onder meer PSV, FC Nürnberg en Club zou het in ieder geval een geweldige uitdaging zijn. Hij zou immers sowieso meegaan naar het EK waar de Belgen allerminst kansloos zullen zijn. Bovendien kan hij na het tornooi mogelijk promotie maken, zoals Henry destijds ook van T3 naar T2 ging. Of ze daar bij Club Brugge ook mee tevreden zouden zijn valt te betwijfelen.

LEES OOK: 'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Denkt u dat Simons een goede hoofdcoach zou zijn?

Meest recent

'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

68
68
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

248
248
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

278
278
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

143
143
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

80
80
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

371
371
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

302
302
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

91
91
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

107
107
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

111
111
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

104
104
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

178
178
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

419
419
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

199
199
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

372
372
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

187
187
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

112
112
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

86
86
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

222
222
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

78
78
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

135
135
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

133
133
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

170
170
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

223
223

Meer sportnieuws