'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

door
'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

De komst van Philippe Clement als nieuwe hoofdtrainer zorgde voor een aantal wijzigingen in de sportieve staf bij Club Brugge. Zo heerste er bijvoorbeeld heel wat onduidelijkheid over de rol van Timmy Simons, die één van de assistenten van Ivan Leko was. Uiteindelijk werd een andere functie voor hem gevonden.


De voormalige aanvoerder ging namelijk aan de slag als trainer van de U16 en werd ook één van de verbindingsmannen tussen het jeugddepartement en de eerste ploeg. Maar mogelijk zal Blauw-Zwart op korte termijn iemand anders voor deze functie moeten zoeken. Zo meldt Le Soir dat Simons wel eens zou kunnen vertrekken bij zijn grote liefde. Bondscoach Roberto Martinez zou de voormalige international immers dolgraag als T3 aan zijn staf willen toevoegen.

Na het vertrek van Thierry Henry was hier al sprake over, maar toen gingen die plannen niet door. Met oog op het EK zou Martinez echter nog een tweede assistent willen naast zijn rechterhand Shaun Malloney. Binnen de bond zouden de mening daarover wel verdeeld zijn wegens budgettaire redenen. Het is dus nog niet zeker of die extra assistent er zal komen, maar intern zou Martinez serieus hameren op de komst van Simons.

Voor de ex-speler van onder meer PSV, FC Nürnberg en Club zou het in ieder geval een geweldige uitdaging zijn. Hij zou immers sowieso meegaan naar het EK waar de Belgen allerminst kansloos zullen zijn. Bovendien kan hij na het tornooi mogelijk promotie maken, zoals Henry destijds ook van T3 naar T2 ging. Of ze daar bij Club Brugge ook mee tevreden zouden zijn valt te betwijfelen.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Denkt u dat Simons een goede hoofdcoach zou zijn?

Meest recent

'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

52
52
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

81
81
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

69
69
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

90
90
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

127
127
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

160
160
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

196
196
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

71
71
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

463
463
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

413
413
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

859
859
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

303
303
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

276
276
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1059
1059
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

353
353
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

402
402
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

221
221
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

110
110
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

676
676
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

277
277
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128

Meer sportnieuws