'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

door
'Geweldige uitdaging voor Simons: vertrek bij Club Brugge dreigt'

De komst van Philippe Clement als nieuwe hoofdtrainer zorgde voor een aantal wijzigingen in de sportieve staf bij Club Brugge. Zo heerste er bijvoorbeeld heel wat onduidelijkheid over de rol van Timmy Simons, die één van de assistenten van Ivan Leko was. Uiteindelijk werd een andere functie voor hem gevonden.


De voormalige aanvoerder ging namelijk aan de slag als trainer van de U16 en werd ook één van de verbindingsmannen tussen het jeugddepartement en de eerste ploeg. Maar mogelijk zal Blauw-Zwart op korte termijn iemand anders voor deze functie moeten zoeken. Zo meldt Le Soir dat Simons wel eens zou kunnen vertrekken bij zijn grote liefde. Bondscoach Roberto Martinez zou de voormalige international immers dolgraag als T3 aan zijn staf willen toevoegen.

Na het vertrek van Thierry Henry was hier al sprake over, maar toen gingen die plannen niet door. Met oog op het EK zou Martinez echter nog een tweede assistent willen naast zijn rechterhand Shaun Malloney. Binnen de bond zouden de mening daarover wel verdeeld zijn wegens budgettaire redenen. Het is dus nog niet zeker of die extra assistent er zal komen, maar intern zou Martinez serieus hameren op de komst van Simons.

Voor de ex-speler van onder meer PSV, FC Nürnberg en Club zou het in ieder geval een geweldige uitdaging zijn. Hij zou immers sowieso meegaan naar het EK waar de Belgen allerminst kansloos zullen zijn. Bovendien kan hij na het tornooi mogelijk promotie maken, zoals Henry destijds ook van T3 naar T2 ging. Of ze daar bij Club Brugge ook mee tevreden zouden zijn valt te betwijfelen.

LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Denkt u dat Simons een goede hoofdcoach zou zijn?

Meest recent

Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

124
124
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

167
167
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

207
207
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

168
168
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

272
272
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

403
403
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

481
481
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

390
390
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

198
198
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

419
419
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

412
412
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

399
399
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

381
381
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

441
441
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

563
563
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

713
713
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

712
712
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

321
321
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1523
1523
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

504
504
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

487
487
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

488
488
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

334
334
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

581
581

Meer sportnieuws