TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

door
TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge besloot Sofyan Amrabat afgelopen zomer op huurbasis onder te brengen bij Hellas Verona. Een goede zet voor de speler, want bij de Italiaanse club heeft de Marokkaan zich weer in de kijker gespeeld. Zo meldt Calciomercato dat nu ook Internazionale, Napoli, West Ham en Tottenham hem volgen. Voor Club dreigt wel een financiële opdoffer. Hellas heeft immers een aankoopoptie van zo'n 3.5 miljoen euro en wellicht wordt Amrabat na het seizoen voor een veelvoud verkocht.

BUITENLAND
José Mourinho werd woensdag voorgesteld als coach van Tottenham Hotspur en zou er komende winter meteen met enkele straffe transfers willen uitpakken. Zo meldt Wales Online dat de Portugees hoopt om Gareth Bale terug te halen van zijn ex-club. De Welshman mag beschikken bij Real Madrid, maar zal allicht toch de nodige miljoenen kosten. Daarnaast zouden ook Paulo Dybala (Juventus) en Bruno Fernandes (Sporting) op de verlanglijst staan.

Borussia Dortmund moet mogelijk afscheid nemen van Mario Götze. Het Duitse BILD weet namelijk dat hij de club wil verlaten in 2020 als Lucien Favre dan nog steeds de coach is bij Borussia. Götze en Dortmund zijn al in onderhandeling over een nieuw contract, dat afloopt medio juni, maar beide partijen beslisten om de gesprekken verder te zetten tot volgend jaar.

Zlatan Ibrahimovic kondigde zijn vertrek bij LA Galaxy al aan en zou azen op een spectaculaire terugkeer in Europa. Sky Italia weet namelijk dat Mino Raiola, de bekende zaakwaarnemer van de spits, momenteel gesprekken voert met het bestuur van AC Milan. Een rentree van Ibrahimovic is er meer dan welgekomen, al hoeven we nog niet meteen witte rook te verwachten. Pas volgende week zou Zlatan immers een beslissing over zijn toekomst nemen.

Als opvolger voor Luis Suarez wordt Lautaro Martinez nu al een tijdje aan FC Barcelona gelinkt. En de Catalanen krijgen volgens SPORT volgende zomer een interessante opportuniteit bij de spits van Internazionale. Naar verluidt is hij in de maand juli van 2020 gedurende immers vijftien dagen voor het vaste bedrag van 111 miljoen euro in te lijven. En het wordt zeker niet uitgesloten dat Barça hierop ingaat.

Volgens buitenlandse media staat Kalidou Koulibaly hoog op het verlanglijstje van Manchester City. De centrale verdediger is een sterkhouder bij Napoli, maar daar rommelt het stevig en dat biedt opportuniteiten. Al zouden de Italianen nog steeds een bedrag van om en bij de 100 miljoen euro verlangen. Bovendien blijft ook Real Madrid een oogje houden op de ex-speler van KRC Genk.

LEES OOK: Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Verwacht u dat Mourinho langer dan twee jaar bij Tottenham zal blijven?

Meest recent

Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

2
2
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

16
16
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

14
14
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

37
37
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

52
52
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

66
66
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

63
63
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

58
58
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

193
193
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

136
136
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

432
432
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

166
166
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

402
402
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

395
395
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

305
305
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

280
280
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

169
169
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

262
262
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

169
169
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

116
116
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

110
110
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

346
346
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

574
574
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

564
564

Meer sportnieuws