TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

door
TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge besloot Sofyan Amrabat afgelopen zomer op huurbasis onder te brengen bij Hellas Verona. Een goede zet voor de speler, want bij de Italiaanse club heeft de Marokkaan zich weer in de kijker gespeeld. Zo meldt Calciomercato dat nu ook Internazionale, Napoli, West Ham en Tottenham hem volgen. Voor Club dreigt wel een financiële opdoffer. Hellas heeft immers een aankoopoptie van zo'n 3.5 miljoen euro en wellicht wordt Amrabat na het seizoen voor een veelvoud verkocht.

BUITENLAND
José Mourinho werd woensdag voorgesteld als coach van Tottenham Hotspur en zou er komende winter meteen met enkele straffe transfers willen uitpakken. Zo meldt Wales Online dat de Portugees hoopt om Gareth Bale terug te halen van zijn ex-club. De Welshman mag beschikken bij Real Madrid, maar zal allicht toch de nodige miljoenen kosten. Daarnaast zouden ook Paulo Dybala (Juventus) en Bruno Fernandes (Sporting) op de verlanglijst staan.

Borussia Dortmund moet mogelijk afscheid nemen van Mario Götze. Het Duitse BILD weet namelijk dat hij de club wil verlaten in 2020 als Lucien Favre dan nog steeds de coach is bij Borussia. Götze en Dortmund zijn al in onderhandeling over een nieuw contract, dat afloopt medio juni, maar beide partijen beslisten om de gesprekken verder te zetten tot volgend jaar.

Zlatan Ibrahimovic kondigde zijn vertrek bij LA Galaxy al aan en zou azen op een spectaculaire terugkeer in Europa. Sky Italia weet namelijk dat Mino Raiola, de bekende zaakwaarnemer van de spits, momenteel gesprekken voert met het bestuur van AC Milan. Een rentree van Ibrahimovic is er meer dan welgekomen, al hoeven we nog niet meteen witte rook te verwachten. Pas volgende week zou Zlatan immers een beslissing over zijn toekomst nemen.

Als opvolger voor Luis Suarez wordt Lautaro Martinez nu al een tijdje aan FC Barcelona gelinkt. En de Catalanen krijgen volgens SPORT volgende zomer een interessante opportuniteit bij de spits van Internazionale. Naar verluidt is hij in de maand juli van 2020 gedurende immers vijftien dagen voor het vaste bedrag van 111 miljoen euro in te lijven. En het wordt zeker niet uitgesloten dat Barça hierop ingaat.

Volgens buitenlandse media staat Kalidou Koulibaly hoog op het verlanglijstje van Manchester City. De centrale verdediger is een sterkhouder bij Napoli, maar daar rommelt het stevig en dat biedt opportuniteiten. Al zouden de Italianen nog steeds een bedrag van om en bij de 100 miljoen euro verlangen. Bovendien blijft ook Real Madrid een oogje houden op de ex-speler van KRC Genk.

LEES OOK: Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Verwacht u dat Mourinho langer dan twee jaar bij Tottenham zal blijven?

Meest recent

Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

2
2
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

115
115
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

70
70
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

36
36
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

86
86
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

47
47
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

38
38
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

97
97
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

279
279
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

380
380
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

337
337
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

138
138
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

234
234
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

370
370
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

434
434
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

98
98
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

308
308
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

158
158
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

123
123
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

152
152
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

320
320
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

624
624
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

136
136
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

250
250
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

514
514

Meer sportnieuws