TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

door
TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge besloot Sofyan Amrabat afgelopen zomer op huurbasis onder te brengen bij Hellas Verona. Een goede zet voor de speler, want bij de Italiaanse club heeft de Marokkaan zich weer in de kijker gespeeld. Zo meldt Calciomercato dat nu ook Internazionale, Napoli, West Ham en Tottenham hem volgen. Voor Club dreigt wel een financiële opdoffer. Hellas heeft immers een aankoopoptie van zo'n 3.5 miljoen euro en wellicht wordt Amrabat na het seizoen voor een veelvoud verkocht.

BUITENLAND
José Mourinho werd woensdag voorgesteld als coach van Tottenham Hotspur en zou er komende winter meteen met enkele straffe transfers willen uitpakken. Zo meldt Wales Online dat de Portugees hoopt om Gareth Bale terug te halen van zijn ex-club. De Welshman mag beschikken bij Real Madrid, maar zal allicht toch de nodige miljoenen kosten. Daarnaast zouden ook Paulo Dybala (Juventus) en Bruno Fernandes (Sporting) op de verlanglijst staan.

Borussia Dortmund moet mogelijk afscheid nemen van Mario Götze. Het Duitse BILD weet namelijk dat hij de club wil verlaten in 2020 als Lucien Favre dan nog steeds de coach is bij Borussia. Götze en Dortmund zijn al in onderhandeling over een nieuw contract, dat afloopt medio juni, maar beide partijen beslisten om de gesprekken verder te zetten tot volgend jaar.

Zlatan Ibrahimovic kondigde zijn vertrek bij LA Galaxy al aan en zou azen op een spectaculaire terugkeer in Europa. Sky Italia weet namelijk dat Mino Raiola, de bekende zaakwaarnemer van de spits, momenteel gesprekken voert met het bestuur van AC Milan. Een rentree van Ibrahimovic is er meer dan welgekomen, al hoeven we nog niet meteen witte rook te verwachten. Pas volgende week zou Zlatan immers een beslissing over zijn toekomst nemen.

Als opvolger voor Luis Suarez wordt Lautaro Martinez nu al een tijdje aan FC Barcelona gelinkt. En de Catalanen krijgen volgens SPORT volgende zomer een interessante opportuniteit bij de spits van Internazionale. Naar verluidt is hij in de maand juli van 2020 gedurende immers vijftien dagen voor het vaste bedrag van 111 miljoen euro in te lijven. En het wordt zeker niet uitgesloten dat Barça hierop ingaat.

Volgens buitenlandse media staat Kalidou Koulibaly hoog op het verlanglijstje van Manchester City. De centrale verdediger is een sterkhouder bij Napoli, maar daar rommelt het stevig en dat biedt opportuniteiten. Al zouden de Italianen nog steeds een bedrag van om en bij de 100 miljoen euro verlangen. Bovendien blijft ook Real Madrid een oogje houden op de ex-speler van KRC Genk.

LEES OOK: Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

Verwacht u dat Mourinho langer dan twee jaar bij Tottenham zal blijven?

Meest recent

'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

36
36
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

11
11
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

10
10
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

72
72
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

19
19
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

126
126
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

249
249
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

69
69
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

114
114
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

81
81
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

90
90
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

289
289
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

120
120
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

112
112
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

72
72
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

505
505
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

248
248
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

27
27
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

608
608
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

387
387
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

414
414
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

90
90
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

365
365
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

457
457
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

112
112

Meer sportnieuws