TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

226 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge besloot Sofyan Amrabat afgelopen zomer op huurbasis onder te brengen bij Hellas Verona. Een goede zet voor de speler, want bij de Italiaanse club heeft de Marokkaan zich weer in de kijker gespeeld. Zo meldt Calciomercato dat nu ook Internazionale, Napoli, West Ham en Tottenham hem volgen. Voor Club dreigt wel een financiële opdoffer. Hellas heeft immers een aankoopoptie van zo'n 3.5 miljoen euro en wellicht wordt Amrabat na het seizoen voor een veelvoud verkocht.

BUITENLAND
José Mourinho werd woensdag voorgesteld als coach van Tottenham Hotspur en zou er komende winter meteen met enkele straffe transfers willen uitpakken. Zo meldt Wales Online dat de Portugees hoopt om Gareth Bale terug te halen van zijn ex-club. De Welshman mag beschikken bij Real Madrid, maar zal allicht toch de nodige miljoenen kosten. Daarnaast zouden ook Paulo Dybala (Juventus) en Bruno Fernandes (Sporting) op de verlanglijst staan.

Borussia Dortmund moet mogelijk afscheid nemen van Mario Götze. Het Duitse BILD weet namelijk dat hij de club wil verlaten in 2020 als Lucien Favre dan nog steeds de coach is bij Borussia. Götze en Dortmund zijn al in onderhandeling over een nieuw contract, dat afloopt medio juni, maar beide partijen beslisten om de gesprekken verder te zetten tot volgend jaar.

Zlatan Ibrahimovic kondigde zijn vertrek bij LA Galaxy al aan en zou azen op een spectaculaire terugkeer in Europa. Sky Italia weet namelijk dat Mino Raiola, de bekende zaakwaarnemer van de spits, momenteel gesprekken voert met het bestuur van AC Milan. Een rentree van Ibrahimovic is er meer dan welgekomen, al hoeven we nog niet meteen witte rook te verwachten. Pas volgende week zou Zlatan immers een beslissing over zijn toekomst nemen.

Als opvolger voor Luis Suarez wordt Lautaro Martinez nu al een tijdje aan FC Barcelona gelinkt. En de Catalanen krijgen volgens SPORT volgende zomer een interessante opportuniteit bij de spits van Internazionale. Naar verluidt is hij in de maand juli van 2020 gedurende immers vijftien dagen voor het vaste bedrag van 111 miljoen euro in te lijven. En het wordt zeker niet uitgesloten dat Barça hierop ingaat.

Volgens buitenlandse media staat Kalidou Koulibaly hoog op het verlanglijstje van Manchester City. De centrale verdediger is een sterkhouder bij Napoli, maar daar rommelt het stevig en dat biedt opportuniteiten. Al zouden de Italianen nog steeds een bedrag van om en bij de 100 miljoen euro verlangen. Bovendien blijft ook Real Madrid een oogje houden op de ex-speler van KRC Genk.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Verwacht u dat Mourinho langer dan twee jaar bij Tottenham zal blijven?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

85
85
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

223
223
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

242
242
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

78
78
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

65
65
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

518
518
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

279
279
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

131
131
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

125
125
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

300
300
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

128
128
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

425
425
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

104
104
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

575
575
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

213
213
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

73
73
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

149
149
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

202
202

Meer sportnieuws