TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

door
TRANSFERUURTJE: 'Financiële opdoffer Club, Mourinho plant transferoffensief'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge besloot Sofyan Amrabat afgelopen zomer op huurbasis onder te brengen bij Hellas Verona. Een goede zet voor de speler, want bij de Italiaanse club heeft de Marokkaan zich weer in de kijker gespeeld. Zo meldt Calciomercato dat nu ook Internazionale, Napoli, West Ham en Tottenham hem volgen. Voor Club dreigt wel een financiële opdoffer. Hellas heeft immers een aankoopoptie van zo'n 3.5 miljoen euro en wellicht wordt Amrabat na het seizoen voor een veelvoud verkocht.

BUITENLAND
José Mourinho werd woensdag voorgesteld als coach van Tottenham Hotspur en zou er komende winter meteen met enkele straffe transfers willen uitpakken. Zo meldt Wales Online dat de Portugees hoopt om Gareth Bale terug te halen van zijn ex-club. De Welshman mag beschikken bij Real Madrid, maar zal allicht toch de nodige miljoenen kosten. Daarnaast zouden ook Paulo Dybala (Juventus) en Bruno Fernandes (Sporting) op de verlanglijst staan.

Borussia Dortmund moet mogelijk afscheid nemen van Mario Götze. Het Duitse BILD weet namelijk dat hij de club wil verlaten in 2020 als Lucien Favre dan nog steeds de coach is bij Borussia. Götze en Dortmund zijn al in onderhandeling over een nieuw contract, dat afloopt medio juni, maar beide partijen beslisten om de gesprekken verder te zetten tot volgend jaar.

Zlatan Ibrahimovic kondigde zijn vertrek bij LA Galaxy al aan en zou azen op een spectaculaire terugkeer in Europa. Sky Italia weet namelijk dat Mino Raiola, de bekende zaakwaarnemer van de spits, momenteel gesprekken voert met het bestuur van AC Milan. Een rentree van Ibrahimovic is er meer dan welgekomen, al hoeven we nog niet meteen witte rook te verwachten. Pas volgende week zou Zlatan immers een beslissing over zijn toekomst nemen.

Als opvolger voor Luis Suarez wordt Lautaro Martinez nu al een tijdje aan FC Barcelona gelinkt. En de Catalanen krijgen volgens SPORT volgende zomer een interessante opportuniteit bij de spits van Internazionale. Naar verluidt is hij in de maand juli van 2020 gedurende immers vijftien dagen voor het vaste bedrag van 111 miljoen euro in te lijven. En het wordt zeker niet uitgesloten dat Barça hierop ingaat.

Volgens buitenlandse media staat Kalidou Koulibaly hoog op het verlanglijstje van Manchester City. De centrale verdediger is een sterkhouder bij Napoli, maar daar rommelt het stevig en dat biedt opportuniteiten. Al zouden de Italianen nog steeds een bedrag van om en bij de 100 miljoen euro verlangen. Bovendien blijft ook Real Madrid een oogje houden op de ex-speler van KRC Genk.

LEES OOK: Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

Verwacht u dat Mourinho langer dan twee jaar bij Tottenham zal blijven?

Meest recent

'Rentree en dan bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

39
39
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

44
44
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

48
48
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

129
129
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

89
89
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

102
102
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

271
271
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

246
246
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

306
306
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

495
495
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

80
80
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

146
146
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

394
394
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

81
81
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

124
124
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

339
339
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

321
321
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

983
983
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

139
139
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

362
362
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

541
541
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

617
617
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

873
873
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

299
299

Meer sportnieuws