'Mourinho wil uitpakken met drie supertransfers bij Tottenham'

door
'Mourinho wil uitpakken met drie supertransfers bij Tottenham'

José Mourinho werd woensdagochtend aangesteld als nieuwe coach van Tottenham Hotspur. De Engelse analist Jamie Redknapp plaatste echter meteen een flinke bedenking bij de keuze van de Spurs. Zo verwacht hij dat de Portugees rechtstreeks om een gigantisch transferbudget zal eisen, terwijl de Londenaren allerminst bekend staan om veel te spenderen op de mercato.


En Redknapp lijkt ook gelijk te krijgen, tenminste als we Wales Online mogen geloven. Zo zou Mourinho komende winter al willen uitpakken met drie knaltransfers. Zoals eerder gemeld hoopt hij naar verluidt om Gareth Bale weer naar de Spurs te halen. De aanvaller is bij Real Madrid persona non grata, maar desondanks moet hij vermoedelijk een flink bedrag kosten en ook zijn salariseisen zijn niet mals.

Daarnaast zou de Special One zijn pijlen richten op Paulo Dybala van Juventus, die hoogstwaarschijnlijk nóg duurder is dan Bale. Ook het middenveld moet versterkt worden en wat dat betreft wordt de naam van Bruno Fernandes van Sporting Portugal genoemd. Zijn marktwaarde wordt op dit moment geschat op 60 miljoen euro. Mourinho had zijn landgenoot destijds ook al op de verlanglijst bij Manchester United staan.

LEES OOK: Tedesco zorgt voor grote rel in Turkije: fans genadeloos

Denkt u dat Mourinho meteen succesvol zal zijn bij Tottenham?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

33
33
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

45
45
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

33
33
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

172
172
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

224
224
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

71
71
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

158
158
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

114
114
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

455
455
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

530
530
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

460
460
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

502
502
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

315
315
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

455
455
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1179
1179
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1340
1340
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

385
385
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

406
406
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

368
368
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

364
364
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

648
648
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

779
779
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws