Uitspraak Mourinho doet Alderweireld en Vertonghen meteen bibberen

1611 stemmen
Uitspraak Mourinho doet Alderweireld en Vertonghen meteen bibberen

Jose Mourinho werd vanochtend aangesteld als nieuwe manager van Tottenham Hotspur. Die namen toch ietwat verrassend afscheid van Mauricio Pochettino, hun meest succesvolle manager in jaren. Al is dat in het geval van The Spurs natuurlijk relatief, gezien er ook geen trofeeën in de kast kwamen.

Dat zilverwerk zal Jose Mourinho hen dus moeten brengen. Maar hij lijkt vooraleerst te zullen moeten beginnen met de supporters voor zich te winnen. Tegenover hen maakte hij zich in het verleden namelijk niet al te populair na een verloren wedstrijd tegen The Spurs met Man Utd. 

Toen werd Mourinho beschimpt door de Spurs-aanhang, maar had zijn repliek klaar: “Ik hoorde ze niet na de verloren CL-finale”, zo weet Het Nieuwsblad nog. En bij die uitspraak bleef het niet voor de Portugees. Want zo lijken ook Toby Alderweireld en Jan Vertonghen al te mogen bibberen of ze nog veel in zijn plannen zullen voorkomen.

Als analist zei Mourinho namelijk al eens het volgende: “Ik hou er niet van om spelers te houden die niet langer willen blijven.” Dat terwijl beide Duivels uiteraard een aflopend contract hebben op White Hart Lane. Indien zij zouden beslissen om niet te verlengen, zal zich dat mogelijk vertalen in het (beperkte) aantal speelminuten.

Mourinho heeft overigens zijn eerste twee ‘aanwinsten’ al beet in Noord-Londen. Want zo maken ook landgenoten Joao Sacramento en Nuno Santos de overstap naar Engeland. Beide zullen fungeren als assistenten van ‘The Special One’. De hulptrainer en keeperstrainer komen per direct over van het Franse Lille.

Slecht nieuws voor Vertonghen en Alderweireld?

Meest recent

Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

14
14
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

30
30
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

31
31
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

22
22
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

85
85
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

285
285
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

53
53
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

382
382
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

81
81
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

250
250
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

442
442
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

335
335
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

408
408
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

499
499
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

864
864
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

197
197
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

363
363
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

116
116
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

239
239
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

497
497
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

485
485
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

356
356
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

236
236

Meer sportnieuws