'Wanyama verkiest return naar Celtic boven Club Brugge'

385 stemmen
'Wanyama verkiest return naar Celtic boven Club Brugge'

Club Brugge heeft – met uitzondering van Mbaye Diagne misschien – een uitstekende zomermercato achter de rug, maar toch kon Blauw-Zwart niet in álle dossiers triomferen. Zo viel de langverwachte komst van Victor Wanyama uiteindelijk toch in het water.


De Keniaan was op overschot bij Tottenham en leek een van dé toptransfers te gaan worden, maar met een akkoord in zicht viel de deal uiteindelijk toch in het water. Wanyama bleef zo in Londen, waar hij echter niet meer in de plannen voorkomt en dus mag vertrekken. Indien Club nog interesse zou hebben lijkt dit dan ook een buitenkansje, al is het nog maar de vraag of ze in Jan Breydel wel een herkansing wil wagen. Met Eder Balanta werd immers een alternatief gevonden dat niet teleurstelt, in het geval dat Club niet Europees zou overwinteren lijkt een extra middenvelder bovendien helemaal overbodig.

UPDATE 20/11
De kans dat we Wanyama nog in een Blauw-Zwart shirt te zien krijgen lijkt zo goed als onbestaande. Niet alleen is het zoals hierboven gesteld immers nog maar de vraag of de competitieleider zélf nog wel interesse heeft, ook de speler zou zijn zinnen inmiddels al op een andere bestemming gezet hebben. Volgens The Guardian heeft Wanyama namelijk een terugkeer naar Cetlic Glasgow op het oog.

Daar trok de middenvelder voor het eerst de aandacht van de clubs uit Premier League, nadat hij eerder in ons land een tijdje actief was bij Beerschot. Een terugkeer naar Schotland spreekt hem nu dus¨echter blijkbaar meer aan dan een tweede periode in België. In de komende wintermercato zou Wanyama al op huurbasis terug naar Celtic trekken, een transfer naar Club Brugge zit er dus niet meer in.

LEES OOK: 'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Wie is volgens u een betere speler?

Meest recent

'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

9
9
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

26
26
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

147
147
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

46
46
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

238
238
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

89
89
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

67
67
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

155
155
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

385
385
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

123
123
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

66
66
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

195
195
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

450
450
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

210
210
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

98
98
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

84
84
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

93
93
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

256
256
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

265
265
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

345
345
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

287
287
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

259
259
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

194
194
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

83
83

Meer sportnieuws