'Wanyama verkiest return naar Celtic boven Club Brugge'

door
'Wanyama verkiest return naar Celtic boven Club Brugge'

Club Brugge heeft – met uitzondering van Mbaye Diagne misschien – een uitstekende zomermercato achter de rug, maar toch kon Blauw-Zwart niet in álle dossiers triomferen. Zo viel de langverwachte komst van Victor Wanyama uiteindelijk toch in het water.


De Keniaan was op overschot bij Tottenham en leek een van dé toptransfers te gaan worden, maar met een akkoord in zicht viel de deal uiteindelijk toch in het water. Wanyama bleef zo in Londen, waar hij echter niet meer in de plannen voorkomt en dus mag vertrekken. Indien Club nog interesse zou hebben lijkt dit dan ook een buitenkansje, al is het nog maar de vraag of ze in Jan Breydel wel een herkansing wil wagen. Met Eder Balanta werd immers een alternatief gevonden dat niet teleurstelt, in het geval dat Club niet Europees zou overwinteren lijkt een extra middenvelder bovendien helemaal overbodig.

UPDATE 20/11
De kans dat we Wanyama nog in een Blauw-Zwart shirt te zien krijgen lijkt zo goed als onbestaande. Niet alleen is het zoals hierboven gesteld immers nog maar de vraag of de competitieleider zélf nog wel interesse heeft, ook de speler zou zijn zinnen inmiddels al op een andere bestemming gezet hebben. Volgens The Guardian heeft Wanyama namelijk een terugkeer naar Cetlic Glasgow op het oog.

Daar trok de middenvelder voor het eerst de aandacht van de clubs uit Premier League, nadat hij eerder in ons land een tijdje actief was bij Beerschot. Een terugkeer naar Schotland spreekt hem nu dus¨echter blijkbaar meer aan dan een tweede periode in België. In de komende wintermercato zou Wanyama al op huurbasis terug naar Celtic trekken, een transfer naar Club Brugge zit er dus niet meer in.

LEES OOK: 'Celtic hakt knoop door over kandidatuur Hayen'

Wie is volgens u een betere speler?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

16
16
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

10
10
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

55
55
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

68
68
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

111
111
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

151
151
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

156
156
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

130
130
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

271
271
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

195
195
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

210
210
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

167
167
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

142
142
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

306
306
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

177
177
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

161
161
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

385
385
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

668
668
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

437
437
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

258
258
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

384
384
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

540
540
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

86
86
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

344
344

Meer sportnieuws