3 Rode Duivels nét niet gebuisd: "Wou patron zijn, maar was dat niet"

1892 stemmen
3 Rode Duivels nét niet gebuisd:

Roberto Martinez gaf tegen Cyprus volop de kans aan enkele minder vertrouwde namen in de basiself en gaf zelf aan niet teleurgesteld te zijn met hun prestaties. Toch scoorde niet iedereen even goede punten in het overbodige laatste EK-kwalificatieduel van de Rode Duivels.


Zo beoordeelde Het Laatste Nieuws na afloop drie spelers met slechts een vijf op tien, oftewel nét niet gebuisd. Met Jason Denayer en Elias Cobbaut vinden we twee van hen terug in de verdediging. "Maakte bij de 0-1 de verkeerde keuze – had moeten knijpen in plaats van wijken. Straalde voorts niet de autoriteit uit die Boyata wel heeft", klonk het over die eerste. "Mag een vinkje bijzetten op z’n bucketlist. Moet evenwel nog veel progressie maken wil hij een vaste Duivel worden. Positioneel vaak bijgestuurd", was dan weer de kritiek op de debutant.

Ook Youri Tielemans maakte echter maar weinig indruk op het dagblad. "Dirigeerde… met zijn armen. Probeerde met de bal wel de patron te zijn, maar was dat – ondanks zijn groot zelfvertrouwen – niet. Is geen '6'", was de vrij harde conclusie over het optreden van de jonge middenvelder van Leicester City. Die speelde tegen Cyprus dus min of meer op de positie van Axel Witsel, maar toonde toch eerder louter een doublure voor Kevin De Bruyne te zullen zijn. Volgende keer dus misschien toch maar eens Leander Dendoncker proberen?

LEES OOK: Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

Wie was volgens u dinsdag de zwakste Rode Duivel?

Meest recent

Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

0
0
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

14
14
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

18
18
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

22
22
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

146
146
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

121
121
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

139
139
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

293
293
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

78
78
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

181
181
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

68
68
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

361
361
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

165
165
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

155
155
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

71
71
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

258
258
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

286
286
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

91
91
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

340
340
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

998
998
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

508
508
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

413
413
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

613
613
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

185
185
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

191
191

Meer sportnieuws