3 Rode Duivels nét niet gebuisd: "Wou patron zijn, maar was dat niet"

1892 stemmen
3 Rode Duivels nét niet gebuisd:

Roberto Martinez gaf tegen Cyprus volop de kans aan enkele minder vertrouwde namen in de basiself en gaf zelf aan niet teleurgesteld te zijn met hun prestaties. Toch scoorde niet iedereen even goede punten in het overbodige laatste EK-kwalificatieduel van de Rode Duivels.


Zo beoordeelde Het Laatste Nieuws na afloop drie spelers met slechts een vijf op tien, oftewel nét niet gebuisd. Met Jason Denayer en Elias Cobbaut vinden we twee van hen terug in de verdediging. "Maakte bij de 0-1 de verkeerde keuze – had moeten knijpen in plaats van wijken. Straalde voorts niet de autoriteit uit die Boyata wel heeft", klonk het over die eerste. "Mag een vinkje bijzetten op z’n bucketlist. Moet evenwel nog veel progressie maken wil hij een vaste Duivel worden. Positioneel vaak bijgestuurd", was dan weer de kritiek op de debutant.

Ook Youri Tielemans maakte echter maar weinig indruk op het dagblad. "Dirigeerde… met zijn armen. Probeerde met de bal wel de patron te zijn, maar was dat – ondanks zijn groot zelfvertrouwen – niet. Is geen '6'", was de vrij harde conclusie over het optreden van de jonge middenvelder van Leicester City. Die speelde tegen Cyprus dus min of meer op de positie van Axel Witsel, maar toonde toch eerder louter een doublure voor Kevin De Bruyne te zullen zijn. Volgende keer dus misschien toch maar eens Leander Dendoncker proberen?

LEES OOK: Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Wie was volgens u dinsdag de zwakste Rode Duivel?

Meest recent

Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

24
24
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

17
17
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

192
192
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

177
177
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

246
246
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

110
110
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

401
401
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

197
197
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

714
714
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

287
287
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

528
528
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

362
362
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

133
133
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

620
620
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

262
262
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

182
182
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

143
143
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

554
554
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

256
256
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

251
251
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

113
113
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

166
166

Meer sportnieuws