TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van transfersom Chadli, Griezmann verbaast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van transfersom Chadli, Griezmann verbaast'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow gericht. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou smaakmaker Nacer Chadli dolgraag definitief overnemen. Maar Sport/Voetbalmagazine ziet twee grote obstakels bij een eventuele overgang. AS Monaco wil ten eerste een groot deel van hun geïnvesteerde 12 miljoen euro recupereren. Daarnaast zou Chadli zelf nog een grote financiële slag willen slaan. RSCA zal dus met heel wat financiële slagkracht moeten komen.

Standard nam Anthony Limbombe afgelopen zomer op huurbasis over van FC Nantes. Hoewel de winger momenteel geen vaste basisspeler is, bestaat de kans dat de Rouches hem toch definitief overnemen. "Als hij zijn draai vindt bij Standard, dan denk ik niet dat hij zal terugkeren naar Nantes. Dan zal Standard zonder twijfel die optie lichten", stelt Kevin Sauvage, clubwatcher van La Dernière Heure bij BUT!.

Het heeft er alle schijn van dat Sander Berge na het seizoen vertrekt bij KRC Genk. Volgens Sport/Voetbalmagazine waren er op directieniveau al informele gesprekken met Napoli. De Italianen mikken op een zomertransfer en zouden zo'n 20 miljoen euro willen bieden. Genk hoopt echter op enkele miljoenen meer zodat Berge de duurste uitgaande transfer ooit wordt in de Luminus Arena.

De Braziliaanse spelmaker Kanu is momenteel bij Al Raed aan de slag, maar mikt op een terugkeer naar de Belgische velden. Dat liet de de ex-speler van Anderlecht en KV Kortrijk aan onze redactie weten. "Er zijn contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg", klonk het.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur nam dinsdagavond afscheid van coach Mauricio Pochettino. En een opvolger liet niet lang op zich wachten. Zo kondigden de Spurs woensdagochtend aan dat José Mourinho de nieuwe trainer wordt. De Portugese was sinds zijn ontslag bij Manchester United vooral als analist actief, maar gaat nu dus bij zijn derde Engelse topclub aan de slag. De Portugees tekende tot medio 2023.

Yannick Carrasco liet dinsdag bij de Rode Duivels zien dat hij nog steeds een plaats in het Europese topvoetbal zou hebben. De winger hoopt dan ook om snel te kunnen terugkeren vanuit China. Volgens Het Laatste Nieuws is AC Milan nog altijd heel erg geïnteresseerd, maar het grote probleem is de transferprijs. Dalian Yifang investeerde ongeveer 54 miljoen euro in de Belg en wil dat bedrag grotendeels recupereren.

Antoine Griezmann verruilde Atlético Madrid afgelopen zomer voor FC Barcelona. Maar het aanpassen aan de speelwijze zou hem bijzonder veel kracht kosten en daarnaast werd al eerder duidelijk dat de relatie met sterspeler Lionel Messi moeizaam is. Volgens SPORT overweegt Griezmann er de brui aan te geven. Mogelijk ligt zijn toekomst in Frankrijk, waar Paris Saint-Germain hem zou willen inlijven.

Sergio Ramos wordt alweer een jaartje ouder en dus is de kans groot dat Real Madrid weldra op zoek moet naar een vervanger. Volgens roddelblad Don Balón is Virgil Van Dijk een topkandidaat in het Bernabéu. Eenvoudig gaat zijn komst niet worden. Van Dijk heeft nog een meerjarig contract in Liverpool en de Madrilenen vermoeden dat de Oranje-international minstens 150 miljoen euro moet kosten

LEES OOK: ‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Anderlecht moet zijn transferrecord breken voor Chadli ...

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

37
37
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

21
21
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

44
44
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

40
40
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

69
69
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

198
198
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

164
164
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

280
280
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

353
353
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

93
93
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

147
147
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

286
286
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

921
921
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

291
291
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

787
787
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

219
219
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

724
724
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

490
490
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

152
152
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1055
1055

Meer sportnieuws