'Hazard klopt aan bij Real-bestuur met opmerkelijk transferverzoek'

door
'Hazard klopt aan bij Real-bestuur met opmerkelijk transferverzoek'

Eden Hazard dartelde weer over het veld in de voorbije twee interlands met de Rode Duivels. Zijn prestaties bij het nationale elftal staan voorlopig toch nog in schril contrast met die bij zijn club, Real Madrid. Daar loopt het nog niet van een leien dakje, al groeit hij wel stilaan naar zijn beste vorm.

Dat doet overigens het hele elftal, na een erg moeilijke start aan het seizoen. Het blijft echter wel een feit dat een deel van de selectie van Real stilaan op leeftijd komt. De Koninklijke zal de komende transferperiodes dan vermoedelijk ook weer toeslaan op de transfermarkt. Eden Hazard zelf zou alvast een idee hebben over mogelijke versterking.

Want zo zou hij volgens Don Balon aangeklopt hebben bij voorzitter Florentino Perez met twee transferverzoeken. Het Spaanse medium meldt namelijk dat Real volgens Hazard een verjongingskuur moet inzetten, en hij daarvoor Chelsea-talenten Mason Mount en Tammy Abraham als geschikte kandidaten ziet.

Het is sowieso een feit dat de Rode Duivel een aanhanger is van beide spelers. Dat vertelde hij onlangs nog tegenover Sky Sports. Maar dan kennen we waarschijnlijk ook meteen de brongeving van Don Balon. De kans dat Hazard een effectief transferverzoek bij Real zou hebben neergelegd, lijkt namelijk bijzonder klein. Al zeker wat betreft Abraham, daar hij onlangs ook stelde dat ‘Benzema momenteel de beste spits ter wereld is’.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Moet Real af van zijn 'oudjes'?

Meest recent

Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

0
0
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

18
18
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

60
60
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

52
52
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

15
15
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

265
265
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

159
159
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

89
89
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

236
236
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

473
473
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

71
71
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

314
314
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

203
203
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

150
150
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

164
164
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

244
244
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

679
679
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

397
397
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

456
456
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

327
327
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

266
266
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

131
131
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

155
155
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

336
336

Meer sportnieuws