EXCLUSIEF Kanu: "Aanbiedingen uit binnen- en buitenland, België geniet voorkeur”

197
EXCLUSIEF Kanu:

Vorige week was er het bericht dat Kanu meetrainde met Lierse Kempenzonen en meteen was er al sprake van een mogelijk contract. Dat is helemaal geen optie. Onze redactie sprak met de ex-speler van RSC Anderlecht, KV Kortrijk en Cercle Brugge en hij gaf duidelijkheid over de hele situatie. 

"Ik heb maar één keer meegetraind met Lierse Kempenzonen en ik wil benadrukken dat ik de club dankbaar ben en dat ik veel respect voor ze heb, maar ik ga er niet tekenen. Ik train al enkele maanden individueel, onder meer in de praktijk van Lieven Maesschalck (Move To Cure) en fysiek gaat alles zeer goed, maar het is toch niet hetzelfde als met een team meetrainen." 

"Ik ken Augusto Da Silva, nu actief bij Lierse Kempenzonen, goed en zo is de bal gaan rollen en trainde ik één keer mee met hen. Meer niet. Ik las nadien de geruchten dat ik op zoek ben naar een club, maar ik laat de voorstellen op mij afkomen. En die zijn er ondertussen al”, aldus Kanu, die op de ‘6’ en de 8’ kan spelen. 


Kanu speelde vorig seizoen een half jaar voor KV Kortrijk.

Belgische interesse

"Zo zijn er contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Ik lig nog tot 15 december onder contract bij Al Raed en mijn manager is bezig om alles te regelen met de club, inzake achterstallige betalingen. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg." 

Een terugkeer naar Brazilië behoort niet tot de planning. "Er was ook al interesse vanuit Brazilië, maar mijn gezin is gelukkig in België en het is ook de bedoeling om hier na mijn carrière – binnen vele jaren – te blijven. We wonen in Antwerpen en samen met mijn vrouw en drie kinderen voelen we ons hier zéér goed", besluit de 32-jarige Kanu, die in het seizoen 2018/2019 31 wedstrijden speelde bij KV Kortrijk en Al Raed.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

Zal hij terug in Eerste Klasse A aan de slag gaan?

Meest recent

Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

11
11
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

120
120
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

123
123
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

141
141
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

130
130
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

156
156
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

318
318
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

378
378
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

92
92
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

52
52
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

58
58
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

478
478
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

235
235
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

402
402
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

94
94
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1180
1180
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

141
141
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

88
88
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

143
143
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

165
165
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

60
60
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

506
506
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

105
105
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

158
158

Meer sportnieuws