EXCLUSIEF Kanu: "Aanbiedingen uit binnen- en buitenland, België geniet voorkeur”

197
EXCLUSIEF Kanu:

Vorige week was er het bericht dat Kanu meetrainde met Lierse Kempenzonen en meteen was er al sprake van een mogelijk contract. Dat is helemaal geen optie. Onze redactie sprak met de ex-speler van RSC Anderlecht, KV Kortrijk en Cercle Brugge en hij gaf duidelijkheid over de hele situatie. 

"Ik heb maar één keer meegetraind met Lierse Kempenzonen en ik wil benadrukken dat ik de club dankbaar ben en dat ik veel respect voor ze heb, maar ik ga er niet tekenen. Ik train al enkele maanden individueel, onder meer in de praktijk van Lieven Maesschalck (Move To Cure) en fysiek gaat alles zeer goed, maar het is toch niet hetzelfde als met een team meetrainen." 

"Ik ken Augusto Da Silva, nu actief bij Lierse Kempenzonen, goed en zo is de bal gaan rollen en trainde ik één keer mee met hen. Meer niet. Ik las nadien de geruchten dat ik op zoek ben naar een club, maar ik laat de voorstellen op mij afkomen. En die zijn er ondertussen al”, aldus Kanu, die op de ‘6’ en de 8’ kan spelen. 


Kanu speelde vorig seizoen een half jaar voor KV Kortrijk.

Belgische interesse

"Zo zijn er contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Ik lig nog tot 15 december onder contract bij Al Raed en mijn manager is bezig om alles te regelen met de club, inzake achterstallige betalingen. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg." 

Een terugkeer naar Brazilië behoort niet tot de planning. "Er was ook al interesse vanuit Brazilië, maar mijn gezin is gelukkig in België en het is ook de bedoeling om hier na mijn carrière – binnen vele jaren – te blijven. We wonen in Antwerpen en samen met mijn vrouw en drie kinderen voelen we ons hier zéér goed", besluit de 32-jarige Kanu, die in het seizoen 2018/2019 31 wedstrijden speelde bij KV Kortrijk en Al Raed.

LEES OOK: Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Zal hij terug in Eerste Klasse A aan de slag gaan?

Meest recent

Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

2
2
Bornauw waarschuwt Bruno: 5 voor 12 bij Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

18
18
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

...

54
54
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

133
133
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

33
33
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

25
25
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

21
21
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

39
39
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

88
88
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

16
16
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

44
44
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

22
22
Transfers Sibierski gebuisd? Bornauw geeft zijn rapport

De povere resultaten van de laatste weken hebben ervoor gezorgd dat alles bij Anderlecht in vraag ...

122
122
RWDM knipt ook laatste band met Textor door

Bij RWDM speelden zich de voorbije jaren enkele van de meest bizarre taferelen in het Belgische ...

34
34
"De beste coach in de JPL" - verrassende naam krijgt lof

Dit weekend zijn we in de Jupiler Pro League al toe aan de tiende speeldag. In de voorbije weken ...

66
66
Ontslag aan de orde? Bornauw tikt Bruno stevig op de vingers

Zaterdag krijgt Anderlecht het bezoek van Westerlo en er staat grote druk op die wedstrijd. Na de ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Deschamps keert terug, drama voor Bakayoko'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

92
92
Inter en AC Milan pakken uit met nieuw miljardenstadion

Niet enkel Club Brugge, maar ook enkele Europese grootmachten willen een nieuw stadion bouwen. ...

85
85
Vannieuwkerke slaat keihard terug na ongeziene soap aan kust

De soap bij KV Diksmuide Oostende krijgt opnieuw een opvallend vervolg. Claude Vindevogel, de ...

59
59
Afrika Cup draait kar compleet: grote verandering

Terwijl er nog veel onduidelijkheid is over de vorige Afrika Cup, heeft de Afrikaanse ...

31
31
Gianni Infantino out? UEFA zet FIFA-baas een ferme hak

Gianni Infantino kwam na het WK in een storm terecht. De FIFA-baas wilde rechten van het WK aan ...

157
157
Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Thibaut Courtois is al jaren een grote naam bij Real Madrid en vrouwlief Mishel Gerzig is eveneens ...

56
56
TD Napoli doet boekje open over transfer Lukaku

Het voorbije anderhalf jaar was voor Romelu Lukaku allesbehalve makkelijk. Bij Fenerbahçe ...

178
178
Nieuwe parel klaar bij Genk: "Hopelijk volgend seizoen"

De sportieve resultaten bij KRC Genk kennen pieken en dalen, maar de Limburgers slagen er wel in om ...

104
104
'Bakayoko op straat gezet? Club grijpt keihard in'

Enkele jaren geleden leek hij nog de toekomst van het Belgische voetbal na zijn sensationele ...

294
294

Meer sportnieuws