EXCLUSIEF Kanu: "Aanbiedingen uit binnen- en buitenland, België geniet voorkeur”

door
EXCLUSIEF Kanu:

Vorige week was er het bericht dat Kanu meetrainde met Lierse Kempenzonen en meteen was er al sprake van een mogelijk contract. Dat is helemaal geen optie. Onze redactie sprak met de ex-speler van RSC Anderlecht, KV Kortrijk en Cercle Brugge en hij gaf duidelijkheid over de hele situatie. 

"Ik heb maar één keer meegetraind met Lierse Kempenzonen en ik wil benadrukken dat ik de club dankbaar ben en dat ik veel respect voor ze heb, maar ik ga er niet tekenen. Ik train al enkele maanden individueel, onder meer in de praktijk van Lieven Maesschalck (Move To Cure) en fysiek gaat alles zeer goed, maar het is toch niet hetzelfde als met een team meetrainen." 

"Ik ken Augusto Da Silva, nu actief bij Lierse Kempenzonen, goed en zo is de bal gaan rollen en trainde ik één keer mee met hen. Meer niet. Ik las nadien de geruchten dat ik op zoek ben naar een club, maar ik laat de voorstellen op mij afkomen. En die zijn er ondertussen al”, aldus Kanu, die op de ‘6’ en de 8’ kan spelen. 


Kanu speelde vorig seizoen een half jaar voor KV Kortrijk.

Belgische interesse

"Zo zijn er contacten met één Belgische club, twee buitenlandse ploegen en ook nog een ploeg uit de Verenigde Staten. Ik lig nog tot 15 december onder contract bij Al Raed en mijn manager is bezig om alles te regelen met de club, inzake achterstallige betalingen. Vanaf januari hoop ik dan een keuze te maken, maar de Jupiler Pro League draagt wel mijn voorkeur weg." 

Een terugkeer naar Brazilië behoort niet tot de planning. "Er was ook al interesse vanuit Brazilië, maar mijn gezin is gelukkig in België en het is ook de bedoeling om hier na mijn carrière – binnen vele jaren – te blijven. We wonen in Antwerpen en samen met mijn vrouw en drie kinderen voelen we ons hier zéér goed", besluit de 32-jarige Kanu, die in het seizoen 2018/2019 31 wedstrijden speelde bij KV Kortrijk en Al Raed.

LEES OOK: Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Zal hij terug in Eerste Klasse A aan de slag gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

35
35
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

61
61
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

117
117
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

43
43
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

167
167
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

87
87
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

99
99
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

497
497
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

407
407
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

336
336
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

299
299
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

137
137
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

572
572
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

487
487
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

306
306
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

165
165
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

451
451
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

224
224
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

305
305
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

198
198
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

452
452
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43

Meer sportnieuws