"Hij is het voorbeeld van hoe je je als Rode Duivel moet opstellen"

319

Bondscoach Roberto Martinez zit al met de selectie voor het EK in zijn hoofd, dat werd dinsdag andermaal duidelijk. Tegen Cyprus (6-1-zege) besloot hij immers om een pak bankzitters een kans te geven zich te bewijzen. En een aantal van hun deden het ook erg goed.


Yannick Carrasco bijvoorbeeld, toonde zich bijzonder gretig op de linkerflank en bewees dat hij nog steeds een plaats in de selectie waard is. Ook analist Marc Degryse was enthousiast, al blijft hij hameren op een terugkeer naar Europa voor de sterspeler van Dalian Yifang. "Carrasco moest zich ook tonen en hij was bedrijvig. Twee assists, een doelpunt en veel andere acties. Hij moet enkel een beter evenwicht zoeken tussen zelf de actie maken of de bal in de ploeg houden. Maar hij heeft laten zien dat hij graag meewil naar het EK. Misschien springt er in de wintermercato wel een club op de kar van Carrasco om hem weg te halen in China."

Daarnaast mocht ook Simon Mignolet nog eens opdraven tussen de palen. Martinez bejubelde de doelman van Club Brugge voor zijn professionalisme en ook Degryse vindt het logisch dat de Limburger nog eens mocht starten. "Ik vond het ook mooi van Martínez dat hij Mignolet in doel zette. Hij verdient dit, Simon is een voorbeeld van hoe je je als Rode Duivel moet opstellen. Daar scoort de bondscoach punten mee bij iedereen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Zou u Carrasco op dit moment selecteren voor het EK?

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

12
12
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

32
32
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

98
98
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

105
105
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

82
82
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

161
161
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

237
237
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

203
203
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

87
87
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

63
63
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

208
208
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

41
41
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

112
112
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

208
208
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

798
798
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

96
96
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

155
155
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

199
199
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

222
222
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

76
76
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

133
133
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

138
138
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

243
243
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

457
457
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

154
154

Meer sportnieuws